Продажа домов Георгиевское

2 оголошення по 2 будинках
власник
169 тис. грн
5 640 грн/м²

Площа будинку 30 м², земельна ділянка 6 соток.

Виконано косметичний ремонт двох кімнат з новою електророзводкою у 2025 році, а також ремонт покрівлі в місці стикування коридору та будиночку. Однак, потребують ремонту кухня та коридор, відмостка південної сторони будиночку, часткова заміна паркану, а також господарські угіддя. До кооперативу заведена питна вода, запланований ремонт дороги. На ділянці є світло та технічна вода для поливу по сезону. Питна вода доведена до ділянки з власним лічильником, але потребує заведення труби в межі ділянки. Можливе підключення інтернету. Система опалення - твердопаливне. Комунікації включають електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Продаж дачі. Причина продажу - відсутність часу та можливостей для подальшого благоустрою. Всі інші питання вирішуються по телефону. Кооператив Родничок невеликий, на півсотні ділянок, з активним керівництвом. У 4 кв. 2025 року до кооперативу заведена питна вода, заплановано ремонт дороги, кошти вже внесені. До магазину в с.Георгіївське близько 3 км, або ж до с.Михайлівка. Біля 300 м від ділянки розташований ставок з можливістю риболовлі та купання. Дачна ділянка кутова, 6 соток, з невеликим будиночком та городком. Туалет та душ розташовані на вулиці, для душу потрібна ємність для води. Будиночок призначений для сезонного відпочинку.
2 кімнати
без ремонту
30 м²
6 сот
1 поверх
власник
6.6 млн грн
54 092 грн/м²

Площа будинку 122.3 м², земельна ділянка 35 соток.

Пропонується до продажу одноповерховий будинок європейського типу (авторський проект) із сучасним ремонтом. Продумане до дрібниць планування будинку забезпечить вам максимальний комфорт. Просторий коридор та функціональна кухня. Велика наповнена світлом вітальня. Дві світлі спальні. Окремий кабінет. Два зручних санвузли, літній душ. Окрема кімната для прання та прасування. Технічна котельня: два бойлери, індивідуальне електричне опалення – інтелектуальний інверторний тепловий насос 15 кВт (спліт-система), також є резервний електричний котел 3х4 кВт. Встановлено надійний та екологічний переливний септик. Централізована питна вода. Затверджений проект 15 кВт з особистим електричним підведенням від трансформатора 380 В. В опалювальний сезон з 01 жовтня по 30 квітня вартість електроенергії рахується по пільговому тарифу. Будинок повністю мебльований. Будинок побудований в 2012 році з сучасних матеріалів. Також на території знаходиться гараж 90 кв.м., сад з фруктових дерев та декоративних насаджень (ландшафтний дизайн). На кожному вікні встановлені електричні ролети. До місця знаходження будинку прямує асфальтована дорога. Поряд є магазин. На відстані 0,5 км від будинку знаходиться мальовнича паркова зона з двома озерами, пляж. Відеоспостереження, сигналізація, скловолоконний інтернет, освітлення подвір’я. Містка гардеробна. Камін. Підігрів підлоги. Грати на вікнах. Тераса.
4 кімнати
з ремонтом
122.3 м²
35 сот
1 поверх