Продаж видової 1 кмн квартири, р-н Бульвару Шевченко, Набережна, вул. Нижньодніпровська.
Квартира у середині панельного будинку, дуже тепла взимку. Дах відремонтован, не тече! Стан гарний, є меблі та уся нова техніка (пральна машинка, кондиціонер, телевізор, бойлер, холодильник, мікрохвильовка, пічка) залишається новим власникам. Санвузол суміжний у кахелі, труби замінені, вікна замінені на м/п окрім кухні. Двері з натурального дерева. Є металопластиковий балкон, вид на р. Дніпро та Жданівський пляж.
Затишний підїзд з ремонтом. Поруч з будинком продуктовий магазин, супермаркет, 5 хвилин дві зупинки транспорту, набережна, АТБ, зелена зона. Шикарний варіант для інвестицій, гарно здається в оренду.
Документи готові до продажу! Дзвоніть для перегляду!
Продаж двокімнатної квартири з ремонтом.
У квартирі замінена електропроводка, труби водопостачання та каналізація. Залишаються меблі та техніка. На вікнах стоять решітки.
Підійде як для життя, так і під оренду.
Квартира знаходиться по вул. Нижньодніпровська, у пішій доступності два Апельмони, парк, Набережна, школи та дит.садки.
Гарантуємо оперативний показ та повний супровід!
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру по вул. Нижньодніпровська.
Квартира розташована на 3 поверсі 5- поверхового будинку.
Гарне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: школа, д/садок, лікарня, супермаркети, ринок, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків. Агентство нерухомості "Асторія", офіс Незалежної України,36
Продам 2к.кв в цегляному будинку в Центрі, вул. Нижньодніпровська ( Вознесенів.р-н ) 5поверх/5.
Квартира дуже тепла, подача тепла починається з 5го поверху.
Будинок ОСМБ
Вікна МПО
Є лічильники: газ, вода, електро( двузонний)
Кімнати 17 та 12 м2
Кухня 7 м2
С/в суміжний
Висока стеля
Є комора
Місцерозташування дуже зручне, поруч вся інфраструктура , зупинки транспорту, парк, БШ, Дніпро, пляж " Жданова"
Телефонуйте, домовимось про перегляд.
Пропонується до продажу 2кімн. квартира по вул.Нижньодніпровська, загальною площею 43,29м2 (кухня- 6,5м2).
Квартира розташована на 3 пов. /5 пов. панельного будинку (в середені будинку), дуже тепла.
Ремонт (2023р.) - нова мідна проводка, шпалери, ковролін. Вікна металопластикові.
Балкон засклений.
С/вузел суміжний ( потрібен ремонт).
Мрія про власне затишне гніздечко з панорамним видом на величний Дніпро стає реальністю! Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира-студія у Вознесенівському районі Запоріжжя по вулиці Нижньодніпровській. Розташована на 8-му поверсі, ця квартира площею 62,33 кв.м вражає продуманим плануванням та якісним ремонтом. Дві окремі кімнати створюють особистий простір для кожного члена родини, а кухня-столова стане улюбленим місцем для сімейних трапез та зустрічей з друзями.
З вікон відкривається захоплюючий краєвид на Дніпро, який надихатиме вас щодня. Наявність технічного поверху зверху додає спокою та впевненості. Затишний балкон стане чудовим місцем для ранкової кави або вечірнього відпочинку, милуючись красою навколишнього пейзажу.
У квартирі виконано якісний ремонт з використанням сучасних матеріалів. У ванній кімнаті встановлено розкішне джакузі та тепла підлога, що подарує вам відчуття комфорту та релаксу. В одній з кімнат та на балконі ви зможете втілити власні дизайнерські ідеї, завершивши ремонт на свій смак. Замінено водопостачання та електромережу, встановлено натяжні стелі.
Приємним бонусом стане наявність кондиціонерів та частково меблів, що залишаються новим власникам. Квартира знаходиться під охороною, що забезпечить вашу безпеку та спокій.
Не втратьте свій шанс стати власником цієї чудової квартири з неймовірним видом! Телефонуйте прямо зараз, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд. Ціна: 35 000 $.
Квартира має суміжне прохідне планування з суміжним санвузлом. Зроблено перепланування. Ремонт житловий. Стіни в кухні та ванній кімнаті облицьовані плиткою, центральна стіна прикрашена авторським малюнком. У залі стіни шпаклюються (1000 ліній), а в спальні - шпаклюються з нанесеною картою світу. Натяжні стелі.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. Встановлено нову електропроводку з автоматами. Також є вивіз відходів.
У квартирі залишаються холодильник, варильна поверхня, духовка, пральна машина, водонагрівач та телевізор. Кухня робилася за замовленням і мебльована.
У дворі будинку розташована приватна школа Ейдос.
Квартира знаходиться в районі Набережної. Поруч розташовані Апельмон, АТБ, Укрпошта, стадіон та Радуга в 5 хвилинах ходьби.
У квартирі встановлені пластикові вікна. Можливе використання під бізнес. Також є кондиціонер та ванна кімната.
Квартира з узаконеною переплануванням. До квартири приєднаний балкон площею 3,88 кв.м. Планування роздільне, санвузол суміжний. Авторський проект ремонту.
Централізоване опалення. Є газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира повністю мебльована. В квартирі залишаються всі меблі та техніка, що на фото. Замість телевізора встановлено кінопроектор з діагоналлю 2,5 метра. На кухні є меблі. Є гардероб.
Продаж квартири повязаний з переїздом до Києва. Риелторів вітають.
Будинок чеського типу. Є ліфт.
Зліва від будинку розташовані Медуніверситет, Радуга та стадіон. Напроти будинку знаходиться Жданівський пляж. У дворі є школа "Ейдос".
З квартири відкривається вид на Дніпро. Є кондиціонер, ванна, балкон, лоджія та панорамні вікна.
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний. Є засклений балкон. Вікна металопластикові.
Квартира мебльована та має техніку. Є меблі на кухні.
Квартира продається.
Квартира розташована в середині цегляного будинку-хрущовки.
Гарне розташування в центрі міста. Все необхідне для комфортного життя поруч.
Квартира затишна. Є кондиціонер та душова кабіна.
Квартира має гарний стан. Є балкон площею 6 метрів.
Квартира розташована в гарному місці. Поруч знаходяться магазин, школа, парк та Набережна.
Квартира затишна, уютна та тепла. Двір тихий, підїзд чистий.
У квартирі виконаний косметичний ремонт. Є балкон.
Меблі та техніка залишаються у квартирі.
Квартира розташована в хорошій локації. За 10 хвилин ходьби знаходяться пляж, магазини, зупинки громадського транспорту.
Квартира чиста, світла та з гарною енергетикою. Квартира знаходиться в середині будинку.
Квартира має житловий стан. Кімнати та санвузол сумісні. Частково замінені вікна на металопластикові. На кухні та у санвузлі кахельна плитка.
У квартирі встановлені лічильники.
Квартира вільна, прописаних немає.
Квартира розташована у цегляному будинку.
Зручна локація. Поруч розташовані парки, р. Дніпро, зупинка транспорту, учбові заклади, магазини, кафе та ресторани.
Квартира світла та затишна.
Квартира має суміжний санвузол, комору та високі стелі. Площа кімнат становить 17 та 12 кв.м., кухня має площу 7 кв.м.
У квартирі встановлені лічильники газу, води та електроенергії (двозонний). Подача тепла починається з 5-го поверху.
Торг присутній.
Квартира розташована в цегляному будинку ОСМБ з вікнами МПО.
Місцерозташування дуже зручне. Поруч розташована вся інфраструктура, зупинки транспорту, парк, БШ, Дніпро та пляж "Жданова".
Квартира дуже тепла.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. У 2022 році зроблено євроремонт. Замінено всі комунікації.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. У квартирі залишаються холодильник, бойлер, пральна машина, два телевізори, пилосос, кондиціонер, електрочайник, посуд та меблі.
Поблизу розташовані парк та "чорне" АТБ.
Квартира дуже тепла, світла та затишна. Є балкон та лоджія. У квартирі підключений швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має окремі кімнати та роздільний санвузол. Стан квартири гарний. Є балкон площею 6 метрів.
Будинок має чистий підїзд та тихий двір.
Квартира має гарне місцерозташування. Поблизу розташовані магазин, школа, парк та Набережна.
Квартира з вільним плануванням. Зроблений і розширений балкон з великою кількістю полиць. Євроремонт виконаний з якісних матеріалів.
Квартира обладнана централізованою системою опалення.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні.
Квартира здається від власника.
Квартира розташована у хрущовці.
Встановлена сигналізація з датчиками та фотофіксацією. Є кондиціонер, Wi-Fi, душова кабіна.
Квартира в чудовому стані після ремонту. Замінені вікна МПО, міжкімнатні двері. Встановлено нову сантехніку, кахель у санвузлі та кухні. Є балкон, виконаний за європейським стандартом.
Квартира продається з меблями та технікою. Є кондиціонер.
Квартира розташована у другому будинку від вул. Перемоги. Будинок цегляний. Санвузол суміжний.
Квартира продається з меблями та технікою.
Квартира розташована у цегляному будинку.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол суміжний. Виконано косметичний ремонт.
Опалення централізоване.
Квартира продається.
Квартира розташована у районі Набережної магістралі. Поруч знаходяться АТБ, ветеринарна клініка, дитячий садок та школа Ейдос.