Продається дача на 2 поверхи+підвал в кінці вул. Вільський шлях в Житомирі в дачному кооперативі Граніт
Будинок капітальний, зі світлом, криницею та стояком газу у дворі
Окрім дачі, ще є теплиця, вуличний туалет, сарай та баня
В будинку пічне опалення +камін
В підвалі також є грубка для опалення
Є документи і на землю, і на будинок
Стартова ціна 47.000
097.264.32.48
093.426.46.50
Леся Кривчук
🏡 Продається дача (переведена в житловий будинок) на Соколовському масиві!
📍 Локація: Соколовський масив
📏 Земельна ділянка: 4,5 сотки
🏠 Загальна площа будинку: 45 м²
🏢 Поверховість: 2 поверхи
🔹 По документах переведено в житловий будинок – можливість постійного проживання
🔹 Вода в будинку (із колодязя)
🔹 Санвузол у будинку
🔹 Опалення: твердопаливне + електричне
🔹 Металопластикові вікна
Планування:
✅ 1-й поверх: кухня-студія, ванна кімната
✅ 2-й поверх: простора кімната
📞 Телефонуйте для перегляду: 097 020 2501
🏡 Агенція нерухомості «Оберіг»
Уявіть собі куточок, де час сповільнюється, а навколо тільки тиша, аромат сосен та спів пташок. Саме таким місцем є наша дача в Соколовському масиві.
Ділянка близько 8 соток — достатньо простору для саду, відпочинку та маленьких сімейних свят. На ній розташований доглянутий цегляний будиночок, який чекає на своїх нових господарів. У ньому є грубка — і для тепла, і для приготування страв, що завжди смакують по-особливому на природі. Поруч сарайчик, літній туалет та скважина з кришталево чистою водою.
Сад дарує яблука, груши, виноград, квіти прикрашають подвір’я, а двосторонній ліс із соснами дарує не лише свіже повітря, а й затишок, де можна сховатися від суєти та чужих поглядів. Це місце створене для відпочинку душею і тілом.
Можливо, саме тут ви знайдете свій простір для щастя?
Продам дачу в Тетерівському масиві, 20 км від міста Житомир, цегляна, площею 38м, 2 кімнати окремі, кухня, коридор, 2й поверх використовується як склад, жилий стан, лічильник на світло та газ, криниця, сарай, туалет на вулиці, огород оброблений, є левнівка, садок, молоді дерева, полуниці, огороджено, до зупинки 5 хв., продаж через кооператив.Ціна 12500$ тел. 0979198686
Продам дачу Тетерівський масив
Загальна площа ділянки 4 сотки
Будинок капітальний цегляний
2- поверховий з балконом
Твердопаливна грубка
Погріб
Вода кориця
Зручне місце розташування 15 м зупинка громадського транспорту
На масиві є озеро для відпочинку
На ділянці є хоз приміщення, с/ в
Фруктові дерева, ексклюзивні сорти!
Сусідні ділянки жилі, на постійній основі!
новобудову в передмісті, Соколовський масив. Тихе мальовниче місце біля лісу, зручний під’їзд, поруч зупинка 110 маршрутки. Ділянка 5 соток. У будинку є світло, скважина (46 м), лічильник день-ніч, пічне опалення на 2 поверхи, електричні теплі підлоги. Планування: 1 поверх – кухня-студія, ванна, туалет; 2 поверх – 2 кімнати. Стіни поштукатурені, стелі – гіпсокартон. Навіс на два автомобіля. ЗУсі комунікації заведені. Є документи, можлива прописка. Власник, без комісії.
*купити будинок Соколовський масив, купити дім у передмісті, продаж будинку біля лісу, дача новобудова, будинок від власника, двоповерховий будинок, дача з ділянкою, приватний будинок
Цегляний будинок на високому фундаменті з двома кімнатами, кухнею та верандою.
Пічне опалення. Є світло і криниця. Земля (4.5 соток) приватизована.
Можливий торг.
Хороше місцерозташування: недалеко зупинка 110 маршрутки і продуктовий магазин. Можна дійти пішки до Житомира: хвилин 10-15 до вулиці Вільський шлях. Сусіди проживають постійно.
Хата має 3 окремі кімнати, кухню та санвузол, який потребує будівництва. Всередині затишно і є шарм старої школи.
Кухня оснащена меблями, які пережили 90-ті роки.
Ціна демократична.
Будинок міцний. На території є сараї, гараж та окремий двір.
Хата розташована в самому серці Богунії.
Ідеально підходить для молодої сімї, дачників або інвестора. Є можливість посадити картоплю та інші культури.
3 кімнати
з ремонтом
75 / 55 / 9 м²
цегляна
поверх 1 з 1
власник
213 тис. грн
5 147 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам дачу/будинок із земельними ділянками
Ясногірка
Будинок у житловому стані. Санвузол розташований у дворі.
Опалення твердопаливне.
Є документи на будинок, готовий до продажу.
Будинок на початковому етапі ремонту. Встановлено металопластикові вікна, замінено електропроводку, стелі обшиті гіпсокартоном.
Проведено газ для опалення конвекторами. Є електропостачання 380 Вт у гаражі.
Можливий торг. Розгляну пропозиції.
Є санвузол у дворі.
Асфальтований підїзд. Дружні сусіди. Відстань від Києва - 71 км (близько 1 години на авто або маршрутці). Маршрутки відправляються щогодини від метро Житомирська.
Дачний будинок з кімнатою, кухнею та верандою. Є грубка на дровах.
Меблювання є.
Не приватизовано.
Є сарай, криниця та садок.
Є світло.
Гарне місце для відпочинку та проживання.
Дача цегляна, стіни з цегли, дах шиферний. У будинку є 2 кімнати та кухня.
Є власна криниця з чистою водою та проведено світло. Опалення пічне (твердопаливне).
Меблювання є.
Є сарай для зберігання речей.
До міста Житомир - 5 км. Поруч зупинка транспорту, маршрутка №110 курсує кожні 15 хвилин. Поблизу розташовані ліс та озеро. Сусіди проживають постійно.
На ділянці загальною площею 15 соток є 5 соток під забудову та 10 соток саду і городу. Територія доглянута з плодовими деревами. Є затишна альтанка для відпочинку.
Косметичний ремонт. Зимовий варіант. Є пічка та погріб.
Квартира не мебльована.
Продаж.
Є 4,5 сотки приватизованої землі з фруктовими деревами.
150 метрів до лісу.
Дача розміром 5х6 метрів. Встановлені металопластикові вікна.
Дачний будинок з меблями, придатний повністю для проживання в літній період.
Є кондиціонер, колодязь.
У будинку є меблі.
Продаж від власника.
Крайній будинок на вулиці. На території є сарайчик, туалет, окремо огороджений город та клумби. Також є плодові дерева, горіх, смородина, виноград.
Поблизу розташований ставок.
Дача має велику кухню та кімнату. Ремонт у житловому стані.
Є груба на дровах, газ балон на плитку, криниця. Газ проходить поруч з будиночком.
Дача мебльована.
Є підсобне приміщення та літній душ.
Хороші сусіди.
Будинок цегляний, у півтори цегли. Планування включає кімнату 19,8 м², кухню 7,5 м², коридор 4 м², веранду 5,4 м² на першому поверсі та кімнату 18,5 м² на другому поверсі.
Є електрика. Опалення пічне. На ділянці є колодязь із водою.
Вільний продаж. Документи на будинок і землю в порядку.
Приватизована ділянка площею 4,5 сотки.
Дача має житловий стан.
У дачі є пічка.
Продається приватизована земельна ділянка площею 4,5 сотки.
На території є фруктові дерева, криниця, сарай.
На відстані 150 метрів знаходиться ліс. Є асфальтований підїзд, зупинка маршрутки.
2 кімнати
з ремонтом
40 м²
2-поверховий будинок
власник
468 тис. грн
6 764 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дача, дом, садиба, земля с. Буки (Тетеревский массив), Житомир, Хозяин
Капітальний будинок з цегли білого силікату (1,5 цегли) з прокладкою, заповненою мінватою. Будинок має високий і глибокий камяний фундамент без тріщин. На першому поверсі розташовані 2 кімнати, велика кухня з піччю та поверхнею для приготування їжі, камяний "винний" льох, велика передпокій з сходами на другий поверх та вхід у приміщення з душем і під туалет. У цоколі є сухе сховище для дров. На другому поверсі під всю дах зроблена велика кімната, оглядова крита лоджія та балкон з парадного боку. Дах цілий, покритий шифером поверх руберойду. Збоку є прибудова з майстернею, довгим верстатом та великою критою верандою зверху з сходами. На ділянці є капітальна теплиця, цегляний туалет, гараж, вольєр та садові дерева.
Є електрика, газова магістраль проходить по дорозі біля будинку. Поблизу є колодязі. Каналізація - септик.
У продажу залишаються всі речі, меблі, інструменти, тачки, матеріали.
Пропозиція від власника без комісії. Швидке переоформлення. Показ за попередньою домовленістю.
Ділянка закрита з усіх боків парканом. Вікна зарешічені, відкриваються всередину.
Річка Тетерів та водосховище знаходяться в пішій доступності. Поруч розташовані села Буки, Рудня-Пошта, Деніши, Висока Піч. До обласного міста Житомира 22 км. До зупинки автобуса-маршрутки 350 м, до траси 900 м. Друга земельна ділянка площею 15 (19) соток знаходиться в 7 хвилинах ходьби від зупинки "Клен". Є великий запас дерев на дрова.
На ділянці є альтанка, мангал, балкон, огородження, сад, город. На вікнах встановлені грати.
Планування будинку включає три кімнати, кухню площею 7 кв.м. та санвузол на вулиці. Ремонт в житловому стані.
Будинок оснащений індивідуальним газовим опаленням. Також є піч.
Дача мебльована.
Продаж дачі з 5,8 сотками не приватизованої земельної ділянки.
Територія дачі огороджена. На ділянці є криниця.
Дача розташована поруч з річкою.
Цегляна дача з житловим першим поверхом вільного планування та мансардним другим поверхом.
Є криниця для води.
Дача розташована у мальовничому місці поруч з лісом та річкою.
Є земельна ділянка площею 9 соток, приватизована. На території розташовані цегляний гараж, двоповерхове господарське приміщення та дровітник.
Будинок має 3 кімнати, кухню, коридор, веранду. Ремонт у житловому стані.
Газ проходить по вулиці. Опалення тільки в одній половині будинку (груба з плитою). Проведений стаціонарний інтернет.
У будинку є старенькі меблі, велика електрична плита, холодильник.
Будинок збудований з дерева, обшитий картоном. Дах шиферний. Є сарай, туалет у дворі, хороший погреб з погребником (погребник старенький). У дворі є власний колодязь зі смачною водою.
Загальна площа ділянки з будинком становить 23,5 сотих, поряд є приватизована земельна ділянка площею 5,5 сотих під город. Є великий сад з плодовими деревами. У селі є річка, 3 ставки, придатні для купання, ліс. Є 2 магазини, ходить маршрутка до Фастова. Від будинку до зупинки маршрутки 1,5 км (асфальтована дорога).
На вікнах є грати.
Є будиночок.
Є колодязь, світло та лічильник. Система опалення - твердопаливне.
З усіх питань звертатися в особисті повідомлення або на вайбер.
Є чудовий садок.
Санвузол розташований у дворі.
На першому поверсі дачного будинку розташована одна кімната і кухня, на другому поверсі - ще одна житлова кімната. В будинку є залитий фундамент для добудови. Окрема побудова складається з великого гаражу, передпокою та функціонуючої бані з однією кімнатою.
У дачному будинку є світло і газ. Опалення здійснюється за допомогою газових конвекторів. На території є криниця. В окремій побудові заведена вода, є бойлер і душова кабіна.
Будинок мебльований.
На ділянці 4.5 соток розташований дачний будиночок. Навпроти нього на ділянці 5.5 соток знаходиться окрема побудова.
Два обєкти розташовані в гарному місці, поруч проживає багато сусідів.