Продаж квартир вулиця Корольова, Житомир

10 оголошень по 4 квартирах
5.3 млн грн
50 789 грн/м²

вулиця Корольова

Залізничний вокзал
Пропонується простора та світла 3-кімнатна квартира у зручному районі міста. Загальна площа — 105 м², комфортне планування для сімейного проживання. ✅ 10 поверх із 11 — гарний вид з вікон ✅ Цегляний будинок ✅ Сучасний якісний ремонт ✅ Простора кухня-вітальня ✅ Окремі кімнати ✅ Лоджія / балкон ✅ Кондиціонер, вбудовані меблі ✅ Меблі та техніка — за домовленістю Квартира дуже тепла та доглянута, можна заїжджати і жити без додаткових вкладень. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір, комфорт і якість. 📞 Перегляд — у зручний для Вас час.
3 кімнати
з ремонтом
105 / 61 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 11
5.3 млн грн
50 300 грн/м²

вулиця Корольова, 48Б

Залізничний вокзал
меблі та техніка лишаються квартира утеплена тепла підлога в ванній та коридорі світла і затишна видова
3 кімнати
з ремонтом
106 / 45 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 11
2007 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.4 млн грн
39 058 грн/м²

вулиця Корольова, 44

Залізничний вокзал
Квартира під ремонт, що дає чудову можливість втілити власні дизайнерські ідеї. Вітальня простора та світла, з виходом на балкон. Дві спальні, одна з яких винесена окремо, тиха та затишна. Кухня компактна, ергономічна, квадратної форми. Коридор має площу 5.0 кв.м. Замінені труби. Є вода, газ, опалення. Перегляд безкоштовно. Дзвоніть з любими питаннями в любий час. Цегляний будинок. Затишне, зелене подвіря з місцями для паркування авто. Будинок розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності є зупинки громадського транспорту, супермаркети, магазини, аптеки та ринок, дитячі садочки та школи. Поміняні вікна на пластикові та балкон.
3 кімнати
без ремонту
60.3 / - / 5.7 м²
поверх 4 з 5
1973 Рік будівництва
власник
3.7 млн грн
50 478 грн/м²

вулиця Корольова, 44

Залізничний вокзал
Квартира має роздільне планування. Зроблено косметичний ремонт. Паркет на підлозі. Система опалення централізована. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Квартира мебльована, є пральна машинка, меблі на кухні. Продаж у звязку з переїздом. Вільний доступний перегляд. Пятиповерховий цегляний будинок. Є паркомісце для автомобіля перед будинком. Сусіди гарні. Зроблено гарний сучасний балкон як зона релаксу на літо. Гарна транспортна розвязка, поруч трамвай, тролейбус, спортивний майданчик, стадіон, дитячий садок, школа. 5 хвилин до ботанічного саду. 10 хвилин до Левківа на грибну зону. Квартира простора, світла, готова до заселення. Санвузол роздільний. Є госп. приміщення, комора.
3 кімнати
з ремонтом
72.59 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1973 Рік будівництва