Продаж будинків мкр. Вишенька Вінниця
5 оголошень по 3 будинках
2.7 млн грн
38 060 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 70 м², ділянка 8 соток.
продається будинок район пятничани чудова велика ділянка в межах міста є газ світло по вулиці централізований водопровід деталі за телефоном3 кімнати
без ремонту
70 / 40 / 15 м²
8 сот
1 поверх
7.3 млн грн
91 575 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 80 м², ділянка 3 соток.
Продається окремий одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом у світлих тонах. Будинок має компактний, але функціональний формат з акцентом на продумане планування. Планування включає кухню-студію, обєднану з вітальнею, 2 окремі спальні та 2 санвузли. Ремонт авторський проект. У будинку підігрів підлоги по всьому будинку. Система опалення комбінована. Комунікації включають електрику, каналізацію (септик) та свердловину. Є система кондиціонування. Будинок мебльований. В наявності телевізор та Wi-Fi. Також є діючий камін. Будинок продається як довгострокова інвестиція або для власного проживання. Детальна інформація, фото та відео надаються за телефоном або в приватних повідомленнях. Будинок має навіс для автомобіля та автоматичні ворота. Ділянка облаштована ландшафтним дизайном, газоном, автополивом, зоною барбекю та архітектурною підсвіткою будинку. Огорожа навколо території. Будинок розташований у престижному районі, неподалік Вишенського озера. Поруч є зелена зона для прогулянок та розвинена інфраструктура мікрорайону Вишенька. Будинок оснащений охоронною сигналізацією. Панорамні вікна та стельове вікно забезпечують гарне освітлення. Є тераса та душова кабіна.3 кімнати
з ремонтом
80 м²
3 сот
1 поверх
2015 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
33.3 млн грн
53 737 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 620 м², ділянка 7 соток.
Будинок має повноцінний цокольний поверх з високою стелею, два житлових поверхи з ванними кімнатами та мансардний третій поверх. Стан ремонту не вказано, але є дубові сходи на другий поверх і мансардний, а також міжкімнатні двері з ясена. Будинок підключений до міських комунікацій, має свердловину. Деталі щодо опалення, водопостачання та електроенергії не вказані. Обладнана кухня площею 20 м.кв. Інша інформація про меблі та техніку відсутня. Будинок зданий в довгострокову оренду з доходом 6%% річних. Продаж здійснюється з умовою подальшої здачі в оренду. Будинок має гараж площею 50 м.кв. з входом в будинок. Автоматичні вїздні ворота та гаражні ворота. У дворі розташовані декоративні рослини та бруківка. Будинок розташований недалеко від зупинки громадського транспорту. На кожному поверсі є лоджія. Два санвузли з душовими кабінами.з ремонтом
620 м²
7 сот
4 поверхи