Продажа домов мкр. Верхняя Славянка Винница
17 оголошень по 9 будинках
8.8 млн грн
81 441 грн/м²
Даниила Галицкого улица
Центральний міський парк ім. Леонтовича
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок на Слов’янці - формує відчуття впорядкованого, продуманого життя в місті з відчуттям приватності.
вул. Данила Галицького, Вінниця
Без комісії для покупця!!!
ЛОКАЦІЯ
Слов’янка — один із зручних районів міста для життя:
• 2 хвилини до магазинів, кав’ярень та транспорту
• у пішій доступності — школи, дитячі садки, гуртки
• 5 хвилин до центру Вінниця
При цьому — тиха вулиця та сформоване оточення.
БУДИНОК
• Площа — 108 м²
• 2 поверхи
• 4 кімнати
Цегляний, теплий, з продуманим плануванням і організованим простором.
ПРИВАТНА ТЕРИТОРІЯ
• Площа 8×8 м
• Облаштована зона відпочинку з мангалом
• Доглянута територія
• Паркування на 2 автомобілі
Це місце, де можна відновлюватись після активного дня і проводити час із родиною.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою.
Рішення для тих, хто цінує час і не планує витрачати його на ремонтні процеси.
ІНЖЕНЕРІЯ продумана з урахуванням сучасних вимог до автономності та стабільності :
• Газовий котел
• Система резервного живлення
Комфорт і стабільність незалежно від зовнішніх факторів
Цей об’єкт підійде тим, хто шукає:
— міський будинок без компромісів по локації
— приватність без ізоляції від інфраструктури
— готове рішення для життя без додаткових вкладень
Телефонуйте для отримання детальної інформації та організації перегляду
4 кімнати
з ремонтом
108 / 66 / 10 м²
4 сот
2 поверхи
4.2 млн грн
21 105 грн/м²
Сквозной переулок, 8-Б
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж якісного цегляного будинку (робився для себе). Біля міста Вінниця, до Вишеньки їхати 15-20 хвилин. Людавка
Також розглядаємо всі державні програми (Постанови, єВідновлення)
Ділянка 25 соток.
Авгономне газове опалення, двоконтурний котел, тепла підлога.
Центральна вода від скважини та своя криниця, септик з переливом.
По плануванню, 1-ий поверх: вхідна група , вітальня, кухня, ванна кімната, котельня з виходами на терасу та в гараж(23.2м2).
2-ий поверх: 4 спальні кімнати, одна з лоджією, друза з балконом, гардеробна та ще одна ванна кімната.
Виконаний якісний ремонт, меблі та техніка залишають - Зайти і Жити!
За деталями або записом на перегляд - дзвоніть!
Код обєкта: 379776.
4 кімнати
без ремонту
200 / 43 / 17.2 м²
25 сот
3 поверхи
2021 Рік будівництва
4.4 млн грн
36 655 грн/м²
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа будинку 120 м², земельна ділянка 1 соток.
!!!БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!! Продам Таунхаус у класному місці на Пʼятничанах по вулиці Ольги Кобилянської. Гарна асфальтована дорога під будинок, поруч ліс та озеро. Будівництво з якісних матеріалів із дотриманням усіх технологій: - фундамент бетонна подушка, жб блоки 2 ряди, монолітний пояс -стіни керамоблок 380, пінопласт 10 - перекриття 2 поверхів панельне, утеплення по панелі, крівля шатрова Комунікації : -електроенергія 7кВт -газ -свердловина -каналізація-вигрібна яма. Продумане планування на три спальні, два санвузли, кухня-вітальня 28м, гараж та гардеробна. Запрошую на перегляд!3 кімнати
без ремонту
120 / 39 / 28 м²
1 сот
2 поверхи
3.7 млн грн
26 569 грн/м²
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 138.7 м² з ділянкою 1 соток.
Продаж таунхаусу в с. Агрономічне, провулок затишний (перемичка), неподалік міста Вінниця Площа: 138.7 кв.м. Кількість поверхів: 2 Кількість кімнат: 4 Будинок побудований з надійної цегли, а зовнішнє утеплення пінополістиролом допомагає зберігати тепло. Облицювання декоративною штукатуркою надає будинку стильний вигляд. Усередині вас чекає чорновий стан, що дає можливість здійснити дизайнерське перетворення за вашими уподобаннями. Комунікації: Газ та електрика - підключені. Свердловина - для незалежного водопостачання. Вигрібна яма - для ефективного стоку води. Двоконтурний котел (АОГВ) - забезпечить надійне та ефективне опалення. Додатковий бонус: Кожен таунхаус має власний окремий гараж, що дозволить вам зберігати автомобіль та інші речі в безпеці. Це ваша можливість забезпечити себе комфортним житлом у спокійному місці недалеко від Вінниці. Для отримання додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, звертайтеся за номером що вказано в оголошенні.4 кімнати
без ремонту
138.7 / 65.7 / 27 м²
1 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
9.8 млн грн
49 362 грн/м²
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 198 м² з ділянкою 10 соток.
У цьому просторому двоповерховому будинку ви знайдете ідеальну гармонію сімейного комфорту та природної краси. Перший поверх вражає великою кухнею, передпокоєм, санвузлом і вітальнею з атмосферним каміном, створюючи ідеальний простір для спільних зустрічей та відпочинку. На другому поверсі вас очікують три затишні спальні, балкон та ще один санвузол з ванною, де ви зможете розслабитися після довгого дня. Ваше життя тут буде повністю забезпечене всіма необхідними комунікаціями: центральне водопостачання, електроенергія, криниця, газовий котел та вигрібна яма. Плюс до усього - великий гараж з погрібом і альтанка для незабутніх моментів на свіжому повітрі. Земельна ділянка 10 соток для втілення ваших фантазій. Не пропустіть цю можливість і запрошуємо на перегляд ! Без додаткової комісії!5 кімнат
з ремонтом
198 / 115 / 20 м²
10 сот
2 поверхи
2008 Рік будівництва
2.6 млн грн
72 244 грн/м²
Ляли Ратушной улица, 82
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 2 кімнати, кухню та місце під санвузол. Висота стель становить 2,70 м. Ремонт житловий, з капітальним ремонтом даху.
У будинку централізоване водопостачання та індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом. Встановлено металопластикові вікна.
В будинку є меблі.
Можливий продаж або обмін на 2-кімнатну квартиру. Можливе використання під комерцію. Деталі за телефоном.
Будинок розташований на фасадній, кутовій ділянці 3 сотки з окремим двором та окремим входом. Є можливість добудови та добротний фундамент.
Поруч розташовані магазини, супермаркети та зупинки громадського транспорту.
Будинок розташований на першій лінії. Можливе використання під комерцію.
2 кімнати
з ремонтом
36.6 м²
3 сот
1 поверх
13.8 млн грн
62 603 грн/м²
ул. Трамвайная, 7
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дуплекс має велику кухню-студію, 3 окремі кімнати, 2 тераси. Ремонт виконаний з якісних та сучасних матеріалів, без натяку на економію.
Опалення індивідуальне газове з 2-контурним котлом. Водопостачання централізоване. Вигрібна яма на 9 куб.
Дуплекс укомплектований преміум технікою та меблями. Після покупки залишається завести особисті речі.
Без комісії для покупця.
Ландшафт, побудова та ремонт реалізовано принципово для себе. Є тротуарка, 2 паркомісця, розсувна брама, зони для саду та відпочинку.
Високошвидкісний та довговічний ремонт з панорамним склінням.
4 кімнати
з ремонтом
220 м²
3 сот
2 поверхи
власник
7.2 млн грн
40 210 грн/м²
Дмитрия Майбороды улица, 26
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок, який чудово підійде як для проживання, так і під бізнес, або для декількох сімей, оскільки має 3 окремі входи та 3 автономні квартири. На першому поверсі два входи в житловому стані. На другому поверсі повністю автономний вхід з вулиці, який можна використовувати як велику однокімнатну квартиру, але наразі він у чорновому варіанті. Загальний стан будинку - житловий.
Будинок має індивідуальне опалення, оснащений двохконтурним котлом та бойлером.
Продаж будинку здійснюється з усіма меблями.
Можливий невеликий торг. Продаж від власника, без посередників.
Будинок розташований біля Авалона та трамвайного депо. У дворі є погріб, гараж та великий чердак. Будинок знаходиться при асфальтованій дорозі і має невелику ділянку, що дозволяє зробити комерційну нерухомість (магазин, офіс тощо).
Місце розташування будинку супер, вся необхідна інфраструктура знаходиться поряд.
Тихий район. Гарні сусіди.
5 кімнат
з ремонтом
179 / 80 / 15 м²
4.9 сот
поверх 1 з 2
власник
4.4 млн грн
104 545 грн/м²
Николая Амосова переулок, 8
ТРЦ "Мегамолл"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири не вказано. Стан ремонту: без ремонту.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Умови купівлі не вказані.
Будинок розташований у тихому провулку. За будинком протікає річка.
Будинок розташований у хорошому місці, поруч садочки, школа, магазини, аптеки, транспорт. За будинком протікає річка.