Продаж квартир вулиця Георгія Нарбута, Вінниця

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч

Оголошення в радіусі 500 м

27 оголошень по 7 квартирах
4.9 млн грн
66 705 грн/м²

Київська вулиця, 120

Продам ! Велику 3 кімнатну квартиру. Зновим ремонтом ! Меблями та технікою ! Тут вже про все подбали. 74 м2 простору і фунціоналу ! Роздільні кімнати та санвузол.. Будинок утеплений + утеплені підлоги ! Велика кладова. Два ліфти. Локація ТОП усе необхідне поруч. Будинок у мальовничі локації з неймоаірним видом на річку та ліс.
3 кімнати
з ремонтом
74 / 48 / 11 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 16
2015 Рік будівництва
2.5 млн грн
56 929 грн/м²

Київська вулиця, 49

🏡 Продаж 2-кімнатної квартири на Київській, Вінниця Світла, затишна та доглянута квартира у зручному районі поруч із другою лікарнею. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію. ✨ Характеристики: ▪️ Площа: 44.3 м² ▪️ 2 кімнати (суміжні) ▪️ 5 поверх із 5 ▪️ Косметичний ремонт ▪️ Централізоване опалення ▪️ Газова колонка (гаряча вода завжди) ▪️ Балкон / лоджія ▪️ Лічильники на всі комунікації 🏢 Будинок панельний, квартира тепла та світла 📍 Зручне розташування — поруч лікарня, магазини, транспорт 💰 Ціна: 57 000 $ (торг можливий) 📞 0973541674 — телефонуйте, домовимось про перегляд! ⸻ #нерухомістьвінниця #квартиравінниця #продажквартири #вінниця #риелторвінниця #vivat_агентство #купитиквартиру #житловінниця #квартира2кімнати #інвестиціївнерухомість
2 кімнати
з ремонтом
44.3 / 30.5 / 5.5 м²
панельна
поверх 5 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
7.5 млн грн
61 132 грн/м²

Київська вулиця, 39

Продаж трикімнатної квартири в ЖК НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ. Якісний дизайнерський ремонт.Натяжна стеля.Тепла підлога.Простора кухня-студія. Окремі кімнати. Два санвузла. Гардеробна. Меблі та техніка. Район з добре розвиненою інфраструктурою.
3 кімнати
з ремонтом
123 / 85 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 12
2016 Рік будівництва
3.1 млн грн
59 539 грн/м²

вулиця Чайковського

В квартирі паркет, кахлі, тепла підлога на кухні. Дах перекритий за власні кошти, замінені стояки. Автономне газове опалення. З вікна відкривається гарний вид.
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 8 м²
поверх 9 з 9
3.5 млн грн
49 100 грн/м²

вулиця Чайковського

Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Вона розташована на першому поверсі і включає три кімнати: дитячу, спальню та залу. Також є широкий зручний коридор та велика світла кухня. Санвузол суміжний. Система опалення індивідуальна газова. Меблі та техніка залишаються в квартирі. Продаж квартири. Квартира має два балкони, один з яких збільшений і може використовуватися як додаткова кімната. В одному з балконів є погріб. Гарне місцерозташування, затишно, спокійно і водночас поруч усі зручності: зупинки громадського транспорту, школи, садочки, лікарня, аптеки, різноманітні магазини, кафе та ресторани. Також поруч річка Південний Буг. Квартира чудово підійде для великої родини, де місця та затишку вистачить усім.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 9.5 м²
поверх 1 з 9
2.7 млн грн
50 913 грн/м²

вулиця Олександра Божка, 11

Чешка,будинок 1995р побудови. Квартира з гарним плануванням ,окремі кімнати на дві сторони будинку,з двома балконами,великою кухнею та окремим сан.вузлом. Квартира в гарному житловому стані,залишаються частково меблі та техніка,два кондиціонери.Над квартирою великий тех.поверх. Тихий затишний двір,поряд вся необхідна інфраструктура,школа,дит.садочок,магазини, аптеки . Квартира готова для швидкого продажу.
2 кімнати
з ремонтом
53 / 34 / 9 м²
поверх 5 з 5
1995 Рік будівництва
1.5 млн грн
45 605 грн/м²

вулиця Гонти, 27

Однокімнатна квартира в гуртожитку Власна кухня та балкон. Цегляний будинок, другий поверх. Чудово підійде як для власного проживання так і для здачі в оренду. Меблі та техніка залишається новим власникам. Для уточнення деталей, телефонуй!
1 кімната
з ремонтом
32 / 13.5 / 7 м²
цегляна
поверх 2 з 5