Продажа домов Тячевка
2 оголошення по 2 будинках
власник
664 тис. грн
13 271 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 50 м², ділянка 15 соток.
Будинок має житловий стан. Планування та кількість кімнат не вказані. Система опалення будинку - твердопаливна. Комунікації включають електрику. Санвузол розташований у дворі. Будинок продається без меблів. Документи готові до продажу. Можливість розширення ділянки до 2 гектарів. Ділянка має сад та город. Будинок розташований у тихому мальовничому місці.2 кімнати
50 м²
15 сот
1 поверх
10.9 млн грн
35 045 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 312 м², ділянка 30 соток.
Ремонти в будинку робити не потрібно. Будинок повністю готовий до проживання. Будинок будувався для себе, тому матеріал не економили. Також будинку стоять дорогі вікна та меблі. Ремонт: Євроремонт. Система опалення: Індивідуальне газове. Комунікації: Газ, Електрика. В будинку частково є мебель, є вмонтована кухня. Меблювання: Так. Є спільний з будинком гараж та підвал 2 кімнати, також підвальне приміщення можна використовувати, як винний погреб. Підвал сухий. Територія повністю обгороджений, також є місце під альтанку. Весь двір викладений бруківкою. Комфорт: Ванна, Тераса, Огорожа, Гараж, Цоколь, підвал.6 кімнат
з ремонтом
312 м²
30 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн