Продажа домов Колочава

4 оголошення по 2 будинках
власник
5.3 млн грн
57 538 грн/м²

Площа будинку 92.69 м², земельна ділянка 7.51 соток.

Будинок має 3 кімнати та жилий стан з євроремонтом. Санвузол суміжний. Комунікації включають світло, воду зі свердловини, каналізацію септиком та електричне опалення, доповнене власним каміном. Також є вивіз відходів. Будинок мебльований. Наявні телевізор та Wi-Fi. Ціна будинку становить 120 000 $ з можливістю торгу. Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для дачі або прибуткового бізнесу, зокрема для розвитку зеленого туризму. На території будинку розташовані літня кухня, тераса, сад, город та гараж. Також є альтанка та мангал. Зручне розташування в селі Колочава, яке відоме своєю автентикою та туристичною привабливістю. Поруч знаходяться магазини, школа та туристичні маршрути. Неподалік розташоване озеро Синевир. Будинок розташований у мальовничому селі Колочава серед гір та чистої природи, що створює атмосферу спокою та гармонії. Наявний камін, сад, город, літній будинок та тераса.
3 кімнати
з ремонтом
92.69 м²
7.51 сот
2 поверхи
власник
6.2 млн грн
124 406 грн/м²

Будинок 50 м² з ділянкою 12 соток.

Продаються два будинки (котеджі) з зруба, побудовані в 2017 році. Ремонт авторський проект. Обидва котеджі обладнані теплою підлогою, душовими кабінками, туалетами, кухнею, меблями та посудом. На першому поверсі є 2 спальні місця, на другому 4 спальні місця. Є колодязь, а також проведена прісна вода, яка тече з джерела під тиском незалежно від електропостачання. Система опалення індивідуальне електричне. Комунікації: свердловина, електрика, каналізація септик. Будинки повністю мебльовані та обладнані посудом. Є телевізор, Wi-Fi, кабельне, цифрове ТБ, супутникове ТБ, швидкісний інтернет. Продаж від власника. Будинки знаходяться в Карпатах у Національному природному парку Синевир. Встановлена сигналізація та відеоспостереження. Є зона барбекю та дитячий майданчик. Огорожа, тераса, альтанка, мангал. Будинки розташовані в лісній та гірській місцевості на першій лінії з річкою. Поруч є мінеральне джерело Буркут та музей Старе село. Відстань до озера Синевир 33 км (50 хв на авто). Будинки збудовані з зрубу. Є сигналізація та відеоспостереження. Підігрів підлоги, душова кабіна.