Продаж будинків мкр. Оболоня Тернопіль
6 оголошень по 3 будинках
1.9 млн грн
21 999 грн/м²
Білогірська вулиця, 14
ТЦ "Орнава"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок цегляний. Житлова площа становить 54,4 кв.м. Стан ремонту не вказано.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Майно виставлено на продаж на умовах участі в електронному аукціоні Прозорро.Продажі. Період подання пропозицій до 08.06.2026 / 20:00. Період аукціону з 09.06.2026 / 12:05.
Будинок цегляний.
Наявна земельна ділянка площею 0,08 га з кадастровим номером 6110100000:12:018:0036.
3 кімнати
85.6 м²
8 сот
1 поверх
5.2 млн грн
43 679 грн/м²
Білогірська вулиця
ТЦ "Орнава"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 4 кімнати та велику кухню площею 20 м², коридор та санвузол. Стан ремонту – житловий. Вікна металопластикові, дах перекритий металочерепицею 4 роки тому.
Система опалення індивідуальна газова. Є газ та опалення.
Меблювання присутнє.
Продається житловий будинок. Поряд є ще ділянка 6 сот яка також продається.
На подвірї є літня кухня, яка складається з кімнати, кухні та санвузла і може використовуватися як окремий житловий будинок. Також є господарська будівля. Подвіря площею 10 сот. Огорожа присутня.
Будинок розташований поблизу центрального ринку та автовокзалу. Поряд є школа та дитсадок.
Комфорт включає ванну, цоколь, підвал, гостьовий будинок, літній будинок, підсобні приміщення, сад, город.
4 кімнати
з ремонтом
120 м²
10 сот
1 поверх
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
14.7 млн грн
37 281 грн/м²
Микулинецька вулиця, 1-Б
ТЦ "Орнава"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 9 кімнат та планування з переплануванням. Стан ремонту оцінюється як євроремонт, з якісними вікнами та дверима, включаючи вхідні двері. Будинок добре утеплений пінопластом з короїдом.
Будинок обладнаний подвійним опаленням: радіатори з котлом ARISTON та підлогове опалення KOSPEL від електрики. Також є 3-фазний бойлер на 200 літрів. Встановлено 3-фазний лічильник на 100 ампер, а також лічильники на воду, газ та електрику. Є централізоване опалення.
У будинку встановлено 3 робочих корейських кондиціонери KELON. Також є супутникове ТБ (TV SAT) та кабельне телебачення.
Розглядається обмін з доплатою на квартири, котеджі або комерційну нерухомість.
Будинок має великий гараж з каналізацією на 2 автомобілі, 4 комори та місце під парну з басейном. Територія облаштована зоною відпочинку з мангалом, травою та трояндами, дорослими туями (11 шт. віком 15-18 років) та молодим виноградом (12 шт.). Огорожа добротна, з відїзною брамою NICE та двома підйомними воротами HÖRMANN. Встановлено відеодомофон та нічне освітлення.
Будинок має сучасну забудову і зроблений для себе. Є 2 кухні, 2 ванні кімнати, 5 туалетів та 3 душові. Встановлено охорону МАКСИМА та доступний інтернет.
9 кімнат
з ремонтом
393.4 м²
5 сот
поверх 1 з 2