Продаж 3-кімнатних квартир Конотоп без посередників
30 оголошень по 30 квартирах
власник
717 тис. грн
12 171 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла. Було проведено косметичний ремонт. Квартира знаходиться на 3 поверсі в центрі будинку.
В квартирі встановлені лічильники на газ, воду та світло. Система опалення централізована. Є централізоване гаряче водопостачання, а також придбаний минулого року бойлер. В квартирі є інтернет. Квартира дуже тепла.
Меблювання відсутнє.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Вхідні двері металеві.
Кінцева зупинка трамваю 2.
Квартира розташована в центрі будинку. Вхідні двері металеві. Є балкон та лоджія.
3 кімнати
з ремонтом
59 / - / 6 м²
цегляна
поверх 3 з 5
власник
435 тис. грн
7 564 грн/м²
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконаний у житловому стані. Встановлені пластикові вікна.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, каналізації, водопроводу та електропостачання. Проведено газ.
Квартира продається без меблів, лише на кухні є меблі.
Квартира розташована у хрущовці.
Квартира знаходиться в районі Порт.
Квартира світла, велика та простора. Є балкон та лоджія.
3 кімнати
з ремонтом
57.5 / - / 4.9 м²
поверх 2 з 3
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
717 тис. грн
11 476 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт знаходиться в житловому стані. Є балкон та лоджія.
Квартира підключена до центрального водопроводу та газу. Система опалення централізована. Є вивіз відходів.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Поблизу знаходяться магазини, лікарня, аптеки та парк.
Квартира має кабельне та цифрове телебачення, ванну.
3 кімнати
з ремонтом
62.5 / - / 12 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
822 тис. грн
13 780 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира не кутова, дуже тепла. Планування суміжне, прохідне. Висота стель 2,4 м. Здійснено косметичний ремонт.
У квартирі встановлено бойлер. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира частково мебльована. Є меблі на кухні.
Квартира розташована у хрущовці з цегли.
Квартира знаходиться в центрі міста, у районі лікарні.
Квартира має балкон площею 1 кв. м. Жила площа становить 42,4 кв. м. Кухня має площу 5,3 кв. м, ванна кімната - 3,2 кв. м, коридор - 7,8 кв. м.
3 кімнати
з ремонтом
59.7 / - / 5.3 м²
цегляна
поверх 2 з 5
власник
880 тис. грн
12 941 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Є велика лоджія та балкон.
Квартира обладнана автономним опаленням. Встановлені лічильники на газ та воду.
Квартира мебльована.
Розглянеться продаж або обмін на квартиру у Сумах.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-і роки.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 9 м²
поверх 8 з 9
власник
1.1 млн грн
18 126 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в житловому стані. Балкон та лоджія засклені.
Квартира має індивідуальне газове опалення з котлом, який може працювати без електрики.
Продаж від власника.
Поряд розташовані магазин АТБ, зупинки трамвая та автобуса, дитячий садок та школа.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 8 м²
поверх 5 з 5
Обрати розташування квартири
власник
889 тис. грн
17 999 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира кутова з суміжним прохідним плануванням. Санвузол роздільний. Стан житловий. Встановлено нові якісні вхідні двері.
Опалення індивідуальне газове. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика та центральний водопровід.
Квартира не мебльована. Є ванна.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Є балкон.
3 кімнати
з ремонтом
49.4 / - / 5.2 м²
цегляна
поверх 2 з 5
власник
1.9 млн грн
29 993 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3 кімнатна квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. В квартирі зроблений євроремонт, встановлена електрична тепла підлога у ванній кімнаті. Вікна та двері якісні.
В квартирі встановлені лічильники на газ та воду. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
В квартирі залишаються повністю всі меблі та вбудована побутова техніка (за домовленістю). Є вбудовані шафи-купе, меблі на кухні.
Продаж квартири. Можливий продаж за домовленістю.
Квартира розташована в цегляному будинку, не кутова, збудованому у 80-90-х роках. Є господарські приміщення та комора.
Квартира розташована в центрі міста. Поруч асфальтована дорога. Вивіз відходів централізований.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлено підігрів підлоги. Є душова кабіна та гардероб. В квартирі є швидкісний інтернет, кабельне/цифрове ТБ та телевізор. Є можливість підключення Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
62.3 / - / 7.6 м²
цегляна
поверх 3 з 5
власник
1.3 млн грн
22 807 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з роздільним плануванням, виконаний капітальний ремонт. Замінені труби каналізації, санвузол роздільний з новою плиткою. Встановлені деревяні двері по всій квартирі, деревяна підлога у спальнях, пластикові вікна та рама на лоджії.
Квартира з індивідуальним газовим опаленням. Встановлені лічильники води, газу та світла. Є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів та асфальтована дорога.
Квартира повністю мебльована. Залишаться кухонні меблі, меблі в спальнях та вбудована шафа з полицями.
Можливий обмін з доплатою на двокімнатну квартиру.
Будинок типу "Чешка" з паркувальним місцем.
Квартира розташована в районі Житломасиву.
Подвійні вхідні двері. Квартира має балкон та лоджію. Є швидкісний інтернет, кабельне та цифрове телебачення.
3 кімнати
з ремонтом
57 / - / 7.5 м²
цегляна
поверх 1 з 5
власник
1.7 млн грн
28 255 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира в центрі міста. Квартира простора з якісним сучасним ремонтом, повністю мебльована та укомплектована технікою. Планування роздільне.
Квартира має окремий тепловий лічильник, лічильник на воду, газ, світло. Гаряча вода забезпечується газовою колонкою. По всій квартирі встановлена водяна тепла підлога, а також сучасні батареї з терморегуляторами.
Квартира повністю мебльована та укомплектована сучасною технікою, включаючи холодильник Samsung, вбудовану посудомийну машину Bosch, електричну духову шафа Samsung, газову варильну поверхню Samsung (4 конфорки), витяжку, мікрохвильову піч Samsung, пральну машину Samsung, два плазмових телевізора Samsung та wi-fi роутер. Також у наявності весь потрібний посуд, постільна білизна, праска, пилосос.
Розглянемо продаж по Сертифікату ,, єВідновлення». Можливий розумний торг.
Квартира розташована на 1 поверсі 5-поверхового будинку. Квартира утеплена. Є великий підвал (до 10 м2). Встановлено металеві решітки на вікнах, металеві вхідні двері та відеодомофон. Будинок має охорону від ДСО.
Ідеальне розташування — центр міста! Поруч магазини, школа, садочок, аптеки, транспорт. Є можливість придбати гараж за додаткову плату у 2 хв пішки від будинку.
Квартира повністю готова до комфортного проживання. Встановлено електричний камін.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 20 м²
поверх 1 з 5
власник
2 млн грн
32 602 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням, що робить її дуже теплою. Також є централізоване водопостачання, газ, електрика та центральна каналізація.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Зокрема, є телевізор, меблі на кухні та гардероб. Встановлено кондиціонер.
Будинок відноситься до житлового фонду 2001-2010 років. Квартира має балкон та лоджію.
Поруч з будинком розташовані дитячий садок, школа, магазини та зупинки громадського транспорту.
Квартира дуже тепла завдяки індивідуальному опаленню. Встановлено кондиціонер. Є балкон та лоджія. Також є кабельне/цифрове телебачення.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 9 м²
цегляна
поверх 4 з 5
власник
660 тис. грн
10 963 грн/м²
Квартира потребує незначного косметичного ремонту. Санвузол роздільний.
Квартира оснащена централізованим опаленням.
Можливий обмін на однокімнатну квартиру з доплатою. Сума договірна.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є ліфт, балкон, лоджія, госп. приміщення та комора.
У квартирі встановлені пластикові вікна.
3 кімнати
з ремонтом
60.2 / - / 7.8 м²
цегляна
поверх 8 з 9
Шукай квартиру по локації
власник
1.4 млн грн
16 252 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студія та кухню-вітальню. Загальна площа становить 88.3 м2. Стан ремонту - житловий. Висота стелі - 2.95 м. Можлива швидка перепланування, оскільки несучі стіни відсутні.
Опалення квартири індивідуальне електричне. Встановлена електрична плита. Тарифи на електроенергію вигідні, очікується завершення відключень електроенергії.
В квартирі встановлена електрична плита.
Можлива купівля за програмами "Є Відновлення" та "Є Оселя". Можливий обмін на будинок у Миколаєві. Розглядаються адекватні пропозиції.
Будинок зданий в експлуатацію в лютому 2008 року.
Поруч зі будинком розташовані школи, дитячий садок, зупинки трамвая та маршруток. До центру міста та вокзалів можна дійти пішки за 15 хвилин.
До квартири додається кладова у підвалі розміром 2.0*2.4 м. В квартирі є кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет.
3 кімнати
з ремонтом
88 / - / 9 м²
поверх 4 з 5
власник
648 тис. грн
10 780 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира кутова з роздільним плануванням. Є кухня площею 7,3 кв.м. Квартира без ремонту.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, лічильниками. Також є центральний водопровід, електрика, скважина, вивіз відходів, газ і центральна каналізація. Каналізація також забезпечена септиком.
Квартира не мебльована.
Квартира продається.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Тихий підїзд з кодом. Є великі комори.
Квартира має видовий вид. Вікна виходять на схід, північ і захід. Є балкон і лоджія. Окна пластикові, двері металеві. У квартирі висота стелі 2,6 м. Дуже хороші сусіди. Є Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 7 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
1 млн грн
17 692 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається трикімнатна квартира. Стан ремонту не вказаний.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Умови купівлі не вказані.
Будинок пятиповерховий.
Квартира розташована на 3-му поверсі.
3 кімнати
з ремонтом
58.9 / - / 5.8 м²
поверх 3 з 5
власник
869 тис. грн
14 475 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий, з косметичними оновленнями.
Опалення в квартирі централізоване. Встановлено бойлер для гарячої води. Є лічильник на воду.
Квартира мебльована.
Всі питання щодо умов продажу вирішуються особисто.
Будинок побудований у 80-90-х роках. Передбачено паркувальне місце.
Поряд з будинком розташовані АТБ, дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту та аптека.
Квартира тепла, має два балкони. Доступний Wi-Fi, кабельне та супутникове телебачення.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 8 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
782 тис. грн
11 824 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - жилий.
Система опалення централізована. В квартирі є газова плита, центральний водопровід, газ, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
Квартира мебльована. Є телевізор та кабельне/цифрове ТБ.
Будинок житлового фонду 91-2000-і років. Є балкон та лоджія.
Поруч знаходиться асфальтована дорога.
Вікна пластикові, балкон засклений. В квартирі є інтернет (Wi-Fi).
3 кімнати
з ремонтом
66.1 / - / 7.3 м²
цегляна
поверх 4 з 5
власник
952 тис. грн
15 127 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира з великою кухнею та вітальною має роздільне планування. Квартира знаходиться у житловому стані.
Система опалення централізована.
Квартира продається з технікою та меблями.
Переглянути можливо майже у будь який час за попередньою домовленістю.
Будинок розташований у житловому фонді 91-2000-і.
На вікнах встановлені грати.
3 кімнати
з ремонтом
63 / - / 9.7 м²
цегляна
поверх 1 з 5
власник
782 тис. грн
11 432 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має хороше планування типу "чешка". Не кутова. У квартирі зроблений звичайний ремонт, стан житловий.
У квартирі встановлений бойлер. Є підвал. Санвузол роздільний. Система опалення централізована.
Квартира мебльована. Є телевізор.
Будинок житловий, збудований у 80-90-ті роки. На даху був зроблений ремонт.
Поблизу розташовані зупинка громадського транспорту, магазини, пошта.
У квартирі є дві лоджії. На одній лоджії та в дитячій кімнаті встановлені склопакети. Квартира дуже тепла.
3 кімнати
з ремонтом
68.5 / - / 9 м²
поверх 5 з 5
власник
804 тис. грн
15 953 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт здійснено в кухні, ванній кімнаті, коридорі та одній кімнаті. Загальний стан квартири - житловий.
Система опалення централізована. Наявні лічильники на воду. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована. Встановлено бойлер.
Можливий аргументований торг при огляді квартири.
Будинок цегляний, побудований у 80-90-х роках. Квартира тепла.
Квартира розташована в центрі міста.
Вікна в квартирі пластикові.
3 кімнати
з ремонтом
50.4 / - / 5.3 м²
цегляна
поверх 3 з 5
власник
1.5 млн грн
23 386 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла та кімнат. Ремонт виконано за євростандартом.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та бойлером для гарячої води. Встановлено лічильники.
Квартира мебльована.
Можливий обмін на 2-х кімнатну квартиру з доплатою.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Встановлено новий ліфт та домофон. Зовнішнє утеплення стін.
Квартира має два балкони.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 9 м²
цегляна
поверх 7 з 9
власник
1.3 млн грн
21 387 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Стан ремонту - житловий.
Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира продається без меблів.
Будинок відноситься до житлового фонду 91-2000-х років. Є ліфт. Будинок обслуговується ОСББ.
Квартира розташована у гарному районі.
Квартира має два балкони. Вікна пластикові, двері деревяні.
3 кімнати
з ремонтом
61 / - / 8.5 м²
цегляна
поверх 3 з 9
власник
1.1 млн грн
17 953 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Кімнати не прохідні, планування роздільне. Квартира в хорошому стані, заходь і живи.
Система опалення індивідуальна газова. Є газ.
Продається з меблями.
Ціна 26000 $.
Будинок не хрущовка, житловий фонд 80-90-х років.
Квартира розташована в центрі міста.
3 кімнати
з ремонтом
63 / - / 12 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
1.3 млн грн
17 083 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має гарне планування з окремими кімнатами, великою прихожою та роздільним санвузлом. Є 2 комори для речей. У 2021 році встановлено нову кухню з технікою, декілька років тому зроблено ремонт у кімнатах. Коридор ще не доведений до ладу, потрібно пофарбувати стіни або поклеїти шпалери.
Квартира не кутова і тепла. Гаряча вода подається цілодобово завдяки бойлеру. Система опалення централізована.
Більшість меблів залишається.
Будинок сталінка. Нещодавно проведено ремонт у підїзді. На -1 поверсі знаходиться пункт незламності з відремонтованими та облаштованими приміщеннями, вхід прямо з підїзду.
Вигідне розташування будинку в районі Воронцова. До зупинки маршрутки і трамвая 2 хвилини пішки. У будинку розташовані банк, аптека, перукарня, продуктовий магазин. До АТБ та ринків можна дійти через двір. Школа, садочок, медучилище, нова пошта - все поруч.
Загальна площа квартири становить 78,9 кв.м., висота стель - 2,8 м. До квартири додається гараж, сарай та 2 погреби. Торг присутній.
3 кімнати
з ремонтом
78.9 / - / 5.7 м²
цегляна
поверх 2 з 5