Продаж квартир Ізмаїльський район, Одеська область
179 оголошень по 151 квартирі
548 тис. грн
12 059 грн/м²
вулиця Степана Чобану, 122
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам двокімнатну квартиру в центрі Рені, центральна вулиця, біля парку.
Міцний будинок, третій поверх.
Житловий стан, хоча давно нихто не живе.
Балкон застеклен.
Добрий варіант для переселенців, хто бажає жити в тихому містечку біля парку, ринку, де поруч школа та садочок.
2 кімнати
без ремонту
45.5 / 28.2 / 5.2 м²
цегляна
поверх 3 з 3
1.1 млн грн
41 394 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается в продажу смарт квартира в новом малоквартирном доме в районе ТРЦ "Ривьера". Полностью обжитая, со всей мебелью и частично с техникой. От первых владельцев! Отлично подойдет как под сдачу, так и для жизни. Рядом все необходимое, хорошая транспортная развязка. Парковочное место под окном. Автономное отопление.
1 кімната
з ремонтом
27 / 15 / 8 м²
поверх 1 з 2
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1 млн грн
48 016 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
№ 2734
Продається смарт-квартира в Лісках у ЗДАНОМУ 3-поверховому малоповерховому будинку.
Продаж квартири з меблями та технікою. Повністю готова до проживання.
Розташований будинок у чистому районі приватного сектору, територіально с. Ліски, вул. Паустовського.
У пішій доступності море, ТРЦ Ривєра.
З питань купівлі телефонуйте!
1 кімната
з ремонтом
21 / 14 / 4 м²
поверх 1 з 3
власник
745 тис. грн
9 428 грн/м²
вулиця Степана Чобану, 237
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира. Стан ремонту не вказано.
Санвузол: 2 і більше.
3 кімнати
79 / - / 1 м²
поверх 2 з 5
власник
2 млн грн
40 342 грн/м²
Михайлівська вулиця, 23/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Вікна розташовані двосторонньо: у двір та на вулицю Михайлівську.
У квартирі встановлена газова колонка для гарячої води. Система опалення централізована. Також є центральна каналізація, вивіз відходів та газ.
У квартирі залишаються меблі та техніка.
Можливий торг. Додаткові фото надаються за запитом.
Будинок побудований у період 1991-2000-х років. Тип будинку - житловий фонд.
Квартира розташована навпроти парку.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлені меблі на кухні.
2 кімнати
без ремонту
48.8 / - / 9 м²
цегляна
поверх 4 з 5
658 тис. грн
16 049 грн/м²
Соборна вулиця, 51
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування. Санвузол суміжний. Стан ремонту - житловий.
Система опалення індивідуальна газова. Наявні комунікації: центральна каналізація, електрика, газ.
Квартира мебльована.
Тип будинку: Хрущовка.
2 кімнати
з ремонтом
41 / - / 6 м²
цегляна
поверх 1 з 4
2 млн грн
30 827 грн/м²
вулиця Шевченка, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт косметичний.
Система опалення централізована.
Квартира продається з меблями.
Будинок Київського проекту.
Квартира розташована в хорошому районі.
Є 2 балкони.
3 кімнати
з ремонтом
64 / - / 9 м²
поверх 5 з 5
власник
1.1 млн грн
15 836 грн/м²
Соборна вулиця, 76
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира знаходиться в стані часткового ремонту, під чистову обробку. Виконані всі підготовчі роботи: зачищені та підготовлені стіни під шпаклівку, демонтовано старий пол та залито новий. Встановлено нові вікна та нову проводку.
Система опалення індивідуальна газова. Центральний водопровід, центральна каналізація. Асфальтована дорога.
Меблювання відсутнє.
Тип будинку: Хрущовка.
Вивіз відходів.
3 кімнати
без ремонту
68 / - / 5 м²
поверх 4 з 5
власник
1.7 млн грн
42 666 грн/м²
проспект Незалежності, 25
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за авторським проєктом.
Система опалення централізована. Центральна каналізація, центральний водопровід, газ, електрика, вивіз відходів.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Будинок збудований у 80-90-х роках. Двір закритий та чистий, є місце для паркування автомобіля. В підїзді встановлено домофон.
Квартира розташована в центрі міста, поруч знаходяться дві школи та все необхідне для життя.
Квартира тепла, доглянута, готова до проживання. Є панорамні вікна та душова кабіна. Супутниковe ТБ.
2 кімнати
з ремонтом
41 / - / 6 м²
цегляна
поверх 2 з 5
власник
1.7 млн грн
43 850 грн/м²
просп. Миру, 11/2
Продається однокімнатна квартира в новобудові. Стан ремонту – після будівельників, що дає можливість зробити ремонт на власний смак. Планування квартири передбачає суміжний санвузол.
Квартира має індивідуальне газове опалення з встановленим газовим котлом та батареями. Підведення для плити також є. Централізоване водопостачання та каналізація, газ та електрика підведені. Передбачено вивіз відходів.
Меблі в квартирі відсутні.
Продаж квартири.
Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. Територія будинку має прибудинкову територію, стоянку для автомобілів та дитячий майданчик. В будинку функціонує ліфт.
Поруч зі будинком розташовані школа, два ринки, супермаркет, автовокзал, АЗС, відділення Нової Пошти та Delivery.
Квартира оснащена броньованими дверима та потрійним склопакетом. Є балкон та лоджія.
1 кімната
без ремонту
38 / - / 13 м²
цегляна
поверх 5 з 8
2025 Рік будівництва
власник
1.7 млн грн
25 574 грн/м²
Київська вулиця, 106
Шевченкове
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має світле та просторе планування. Після забудовника зроблено якісний ремонт. Стан як новий. Висота стелі 2,8 м. Планування включає зал (25,2 кв.м.), спальню (12,7 кв.м.), кухню (11,5 кв.м.), хол (7,3 кв.м.), коридор (5,2 кв.м.), ванну кімнату (2,7 кв.м.) з ванною, пральною машиною, умивальником, тумбою, дзеркалом та електросушаркою, окремий туалет (1,5 кв.м.).
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом Beretta. Також є електроконвектори в спальні та коридорі.
Квартира повністю укомплектована меблями, технікою, текстилем, посудом та дрібницями для комфортного життя. У комплектацію входять газова плита з духовкою, двокамерний холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, плоский телевізор, пилосос, Wi-Fi роутер та електросушарка у ванній.
Квартира продається. Документи готові. Один власник. Ніхто не прописаний. Квартира придбана понад 3 роки тому. Без комісії. У вартість входить окремий цегляний гараж.
Будинок побудований з піноблоку, утеплений пінопластом, оштукатурений та пофарбований. Квартира дуже тепла взимку і прохолодна влітку. У будинку на цокольному поверсі розташовані піцерія-суші та салон краси.
Поруч з будинком розташовані продуктові магазини, аптеки, Нова Пошта, Укрпошта. У пішій доступності залізничний вокзал та автобусна зупинка. Поряд знаходяться школа, дитячий садок та ліс. До Броварів 25 км, до Києва 40 км.
2 кімнати
з ремонтом
66.1 / 37.9 / 11.5 м²
поверх 3 з 4
власник
307 тис. грн
7 674 грн/м²
вулиця Шевченка, 48
Шевченкове
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дві кімнати.
Квартира забезпечена світлом, газом та водопостачанням.
До м. Миколаїв 15 км. Поблизу знаходиться зупинка громадського транспорту. У селі є магазини, школа, Укрпошта, Нова пошта, сільська рада (ЦНАП).
2 кімнати
з ремонтом
40 м²
поверх 1 з 2
власник
1.9 млн грн
35 650 грн/м²
вулиця Івана Франка, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільні кімнати, з кожної кімнати є балкон. Квартира в хорошому житловому стані.
Поруч розташовані Таврія, поліклініка та 9 школа в пішій доступності.
2 кімнати
з ремонтом
52.9 / 29.3 / 7.4 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
1.6 млн грн
40 298 грн/м²
Михайлівська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студія. Ремонт виконано за євростандартом. Вікна металопластикові, балкон засклений (лоджія). Вхідні двері броньовані.
Система опалення централізована. В квартирі встановлено бойлер, лічильники на газ та воду. Проводка повністю замінена на мідну.
Квартира повністю обладнана технікою та мебльована. Є телевізор та кондиціонер.
Будинок житловий, збудований у період 1991-2000-х років. У підїзді зроблено ремонт. Великий двір для авто.
Поруч розташовані школа №9, дитячий садок, магазин та зупинка маршрутного транспорту.
Квартира утеплена. Встановлено кондиціонер.
1 кімната
з ремонтом
39.7 / - / 8 м²
цегляна
поверх 3 з 5
921 тис. грн
29 686 грн/м²
Придунайська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1 кімнатна квартира кишинівського проєкту, розташована на 3 поверсі середини будинку. Квартира в житловому стані.
Система опалення централізована. Комунікації включають газ, центральний водопровід, електрику, центральну каналізацію та асфальтовану дорогу.
Меблі та техніка залишаються в квартирі.
1 кімната
з ремонтом
31 / - / 6 м²
цегляна
поверх 3 з 4
власник
2 млн грн
50 428 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира розташована на 3 поверсі 5-ти поверхового будинку. Планування суміжне, прохідне. Санвузол роздільний. Квартира після ремонту, виконано євроремонт. Натяжні стелі, ламінат. Балкон зашитий та збільшений.
Система опалення централізована. Встановлено лічильник за тарифом день-ніч. Проведено інтернет.
Залишаються всі меблі та техніка: новий кондиціонер, холодильник, пральна машинка, плазмовий телевізор, мікрохвильова піч та інше.
Продаж від власника. В квартирі ніхто не прописаний і боргів немає.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Квартира дуже тепла.
Квартира знаходиться в районі поліклініки.
Квартира з ремонтом, меблями та технікою. Балкон зашитий та збільшений. Роздільний санвузол. Встановлено кондиціонер. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
40 / - / 7 м²
цегляна
поверх 3 з 5
генератор
3.9 млн грн
55 733 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу стильна двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Золотая Эра». Квартира має продумане та зручне планування з двома роздільними кімнатами, кухнею-вітальнею площею 24 кв.м, роздільним санвузлом та окремою гардеробною кімнатою. Одна з кімнат була збільшена за рахунок обєднання з балконом, що додає простору та світла. Квартира розташована на 3 поверсі 7-поверхового будинку, який був зданий на початку 2020 року. Виконано якісний ремонт із використанням сучасних матеріалів.
Система опалення в квартирі автономна, з власною котельнею. Наявні всі необхідні комунікації: центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів. Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд.
Кухня обладнана фарбованими фасадами з фурнітурою Blum. Вбудована техніка включає посудомийну машину, вбудований холодильник та пральну машину з сушилкою. Також встановлено повний комплект побутової техніки. Квартира продається з меблями.
Квартира пропонується до продажу. Відмінний варіант як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Житловий комплекс «Золотая Эра» є закритим типом, що забезпечує цілодобову охорону території. Комплекс має благоустроєну територію з великою кількістю зелених насаджень, дитячими та спортивними майданчиками, а також зонами відпочинку. Передбачено як підземний, так і наземний паркінг. У будинку є вантажний ліфт, панорамні вікна, відеоспостереження, кондиціонер, консьєрж та ліфт. Також є автономний електрогенератор.
У пішій доступності від житлового комплексу розташовані школи, дитячі садки, магазини, ринок та зупинки громадського транспорту. До моря всього 10 хвилин пішки.
Квартира має панорамні вікна, що забезпечують багато світла. Встановлено душову кабіну та кондиціонер. Наявна окрема гардеробна кімната. Система безпеки включає охорону території та відеоспостереження. Для зручності мешканців передбачено швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 24 м²
поверх 3 з 7
1.6 млн грн
39 158 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з видом на море. Продаж по переуступці.
Система опалення: Власна котельня.
Продаж по переуступці.
Вид на ТРЦ Рівєра.
Відкритий балкон, вид моря.
1 кімната
40.86 / - / 15.1 м²
цегляна
поверх 11 з 12
7.1 млн грн
52 378 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Просторий апартамент з 2 спальнями та кухнею, планування роздільне. Ремонт - євроремонт. Квартира повністю готова для проживання або здачі в оренду.
Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Асфальтована дорога.
Квартира продається з меблями та технікою. Є пральна машина, меблі на кухні, гардероб.
Торг можливий.
Закрита територія, охорона 24/7, доглянута територія та розвинена інфраструктура. На території комплексу є басейни, ресторани, магазини, тренажерний зал, дитяча зона, спортивні майданчики, безкоштовна парковка. Є відеоспостереження та охорона території. Працює ліфт.
Комплекс розташований в центрі Болгарської Гольф Ривєри, всього в 55 км від Варни, поруч з відомими гольф-полями Thracian Cliffs, BlackSeaRama і Lighthouse Golf.
Апартамент має велику терасу з видом на море та басейн. Є кондиціонер, балкон, ванна, підігрів підлоги.
2 кімнати
з ремонтом
135 / - / 16 м²
поверх 2 з 4
1.4 млн грн
22 495 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано у стилі євроремонту. Балкон розширено та обшито вагонкою.
Квартира має два види опалення: АГВ та котел на твердому паливі. Система опалення індивідуальна газова. Світло не відключають.
Можливий продаж за державними програмами, зокрема "єВідновлення". Можливий торг.
У дворі є гараж, сарай та приміщення в підвалі.
Поруч розташовані зупинка маршрутки, дитячий садок, школа та магазин. За 18 км від Одеси знаходиться мальовничий водойма з можливістю риболовлі.
Квартира повністю утеплена. Є балкон та лоджія.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 9 м²
поверх 2 з 2
власник
417 тис. грн
9 910 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студії з суміжним санвузлом. Ремонт житловий.
Опалення індивідуальне газове, але на даний момент тимчасово відключено. У квартирі є електрика, газ, центральний водопровід та центральна каналізація.
Квартира без меблів та мультимедіа.
Квартира здається в оренду, тому є місяць для виселення орендарів. Орієнтуйтесь заздалегідь.
Квартира має балкон, лоджію та гараж. В санвузлі встановлена душова кабіна.
2 кімнати
з ремонтом
42 / - / 5 м²
поверх 2 з 2
власник
2.3 млн грн
34 028 грн/м²
Придунайська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з євроремонтом, зробленим з нуля. Проведена повна заміна проводки та всіх комунікацій. Санвузол роздільний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Є центральна каналізація, електрика, газ і центральний водопровід. Квартира не відключають від електроенергії.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. Вся мебель та техніка залишаються новим господарям. Є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, меблі на кухні та панорамні вікна.
Будинок має перекритий євроруберойдом дах і утеплені стіни. Є охорона, відеоспостереження та сигналізація.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу знаходяться відділення Нової пошти, аптека, продуктовий магазин, торговий дворик, асфальтована дорога.
Квартира готова до проживання.
3 кімнати
з ремонтом
67 / - / 6 м²
поверх 5 з 5
3.7 млн грн
29 116 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двоторівнева квартира з терасою. Санвузол суміжний.
Система опалення: індивідуальне газове.
Квартира розташована в ЖК Ізумрудний.
3 кімнати
з ремонтом
128 / - / 20 м²
поверх 13 з 14
власник
658 тис. грн
14 602 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира суха та тепла.
Система опалення: індивідуальне газове.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
2 кімнати
45 / - / 9 м²
поверх 3 з 3