Продаж будинків в КМ Оазис
32 оголошення по 11 будинках
32.3 млн грн
41 584 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Коттеджный городок Оазис, расположен на 10 станции Фонтана (улица Дмитриевская 5, бывшая Дмитрия Донского).
Комплекс с закрытой охраняемой территорией.
К морю 6-8 мин. пешком.
Дом расположен на участке - 7,8 сотки (квадратная форма).
Построен из красного кирпича, керамическая крыша.
Спланирован в два этажа + подвал + мансардный этаж
К дому примыкает гараж на два авто.
Также есть просторная терраса.
Подведены все городские коммуникации.
Дом введен в эксплуатацию.
Общая площадь - 777м, но жилой первый и второй этаж имеют площадь по 120м.
Много метром ушло на дополнительные помещения.
В подвале размещена котельная, также можно сделать сауну.
Форма участка позволяет разместить бассейн.
Дом на участке выглядит эстетично и аккуратно.
За более подробной информацией звоните или пишите (вышлю видео).
5 кімнат
без ремонту
777 / 180 / 41 м²
6 сот
3 поверхи
52.2 млн грн
153 550 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🔥ПРОДАЖ СУЧАСНОГО БУДИНКУ «ОАЗИС» | 10 СТАНЦІЯ ФОНТАНУ
━━━
📍 Закритий котеджний комплекс ~3 га
Охорона 24/7 • приватність • елітне оточення
━━━
🏡 Будинок з дизайнерським ремонтом
📐 340 м² • ділянка 7 соток (держакт)
🏢 2 поверхи • 4 кімнати
🚗 Теплий гараж на 2 авто
━━━
Будинок з червоної цегли
Преміум матеріали • продумане планування
━━━
Планування:
• Простора кухня-студія з технікою та меблями
• Кабінет / гостьова кімната
• Гардеробна, санвузол
• 3 спальні зі своїми санвузлами
• Майстер-спальня (гардеробна + ванна)
━━━
🌿 Ландшафтний дизайн • зелена територія
🏊 Басейн • зона відпочинку та прийомів
━━━
🔒 Повністю закрита територія
Контроль доступу • високий рівень безпеки
━━━
💰 1 180 000 $
💸 ~3 470 $/м²
━━━
📲 095 406 77 20
6 кімнат
з ремонтом
340 / 180 / 45 м²
7 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
37.6 млн грн
92 148 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок від будівельників з вільним плануванням. Перший рівень включає кухню-їдальню, вітальню, гардеробну, кабінет, два санвузли та пральню. З кухні-їдальні та вітальні є вихід на літню веранду. Другий рівень містить три спальні, кожна зі своєю гардеробною та санвузлом, і балконом. Третій рівень можна обладнати двома кімнатами (кабінет, ігрова, гардероб, більярдна тощо). Є підвал, де можна розмістити спортзал, кінотеатр, баню тощо.
Котеджне містечко Оазис розташоване в одному з найкращих районів Одеси, недалеко від пляжу на 10-й станції Великого Фонтану. Будинок виконаний в єдиному архітектурному стилі з унікальним дизайном, з використанням високоякісних матеріалів та новітніх технологій. Територія повністю закрита та перебуває під охороною та відеоспостереженням 24/7. Купівля цього будинку забезпечує безпеку та приватність.
Розташований в одному з найкращих районів Одеси, що потопає в зелені садів, недалеко від пляжу з захоплюючими морськими видами.
Будинок виконаний в єдиному архітектурному стилі, унікальному за своїм дизайном. При будівництві використані високоякісні матеріали та новітні технології. Кожна спальня має свою гардеробну та санвузол. У кожній кімнаті є балкон. Є підвал.
5 кімнат
без ремонту
408 / 150 / 15 м²
цегляна
2 поверхи
43.8 млн грн
98 430 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок від будівельників з вільним плануванням. Розташований в одному з найкращих районів Одеси, потопаючому в зелені садів, недалеко від пляжу з захоплюючими морськими видами.
Купивши цей будинок, ви стаєте не тільки власником елітної нерухомості, але й набуваєте безпеку та приватність.
Котеджний поселок Оазис розташований в одному з найкращих районів Одеси, потопаючому в зелені садів, недалеко від пляжу з захоплюючими морськими видами. Будинок виконаний в єдиному архітектурному стилі, унікальному за своїм дизайном. При будівництві використані високоякісні матеріали та новітні технології. Територія повністю закрита та знаходиться під охороною та відеоспостереженням 24/7.
Розташований недалеко від пляжу з захоплюючими морськими видами на 10 станції Великого Фонтану.
7 кімнат
без ремонту
445 / 150 / 20 м²
цегляна
3 поверхи
32.3 млн грн
76 886 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має функціональне планування, що складається з 2 поверхів, підвалу та мансардного поверху. Ремонт після будівельників.
Підведені всі міські комунікації: газ, електрика, центральний водопровід та центральна каналізація. Система опалення індивідуальна газова. Встановлені лічильники.
Меблювання відсутнє.
Будинок введений в експлуатацію. Можливість купівлі за програмою "єОселя" не вказана.
Будинок розташований на ділянці 7,8 сотки правильної квадратної форми. Побудований з червоної цегли, з керамічною кришею. Примикає гараж на 2 автомобілі. Передбачена просторна тераса для відпочинку. Територія закрита, охороняється, з відеоспостереженням та автоматичними воротами. Є альтанка та мангал. Огорожа навколо ділянки.
Розташований на 10 станції Великого Фонтану, за 6-8 хвилин пішки до моря. Поруч асфальтована дорога.
Будинок має балкон та цокольний поверх/підвал.
4 кімнати
без ремонту
420 м²
7.8 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
генератор
84.1 млн грн
186 773 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має продумане функціональне планування. На першому поверсі розташовані просторий камінний зал, кухня з виходом на остеклену терасу, кабінет та гостьовий санвузол. Другий поверх включає три спальні, кожна з яких має індивідуальний санвузол та власну гардеробну. Цокольний поверх повністю опалюється та включає технічне приміщення, пральню, збройову кімнату з металевими сейфами, гардеробну та використовується як укриття під час повітряних тривог. Мансардний поверх є повноцінним опалюваним житловим рівнем з кімнатою вільного призначення (ігрова, спортзал, більярдна, зона відпочинку). Ремонт виконано за авторським проектом.
Будинок оснащений високим рівнем інженерного оснащення. Є артезіанська свердловина 139 м та міська вода. Встановлена система очищення води Екософт, сонячні панелі Buderus Logasol SKS 5.0, тепловий насос Vaillant повітря-вода, газовий котел Buderus Logomax Plus, твердопаливний (пелетний) котел Viessmann, бівалентний бойлер 1000 л та накопичувальний бак з нержавіючої сталі 1000 л. Є центральне кондиціонування Mitsubishi Electric та центральна вакуумна система прибирання Drainvac. Електроснабження здійснюється за допомогою трифазного вводу 30 кВт, двозонного лічильника (день/ніч), дизельного генератора KIPOR (19 кВт), інвертора MUST та літієвих батарей загальною потужністю 8400 W.
Будинок повністю мебльований. Кухня обладнана технікою SMEG та меблями на замовлення. Столешні та фартухи виконані з безшовного штучного каменю. Сантехніка DEVIT (Італія), KERAMAG (Німеччина), RAVAK (Чехія) та змішувачі Hansgrohe. Душові виконані з загартованого скла та зроблені на замовлення. Екологічні шпалери: дитячі - Німеччина, майстер- та гостьова спальні - Італія.
Будинок побудований на монолітному залізобетонному фундаменті. Товщина стін становить 60 см. Проведена повна гідроізоляція та утеплення по всьому периметру. Фасад облицьований натуральним травертином. Дах утеплений, з гідро- та паробарєром, покритий натуральною черепицею. Вікна зроблені з деревяного євробруса. Підвіконня виконані з мармуру, граніту та штучного каменю. Камін OVRE облицьований мармуром Crema Marfil. Сходи зроблені з іспанського мармуру.
Будинок розташований в одному з найпрестижніших та безпечних районів Одеси. У шаговій доступності знаходиться море. Поблизу є вся міська інфраструктура. При цьому зберігається тиша, приватність, безпека та відчуття повної ізоляції від міського шуму.
Будинок має повністю автоматизовану систему управління опаленням та кліматом. Водяна тепла підлога встановлена на першому поверсі повністю та у всіх санвузлах на другому поверсі. Канальні радіатори розміщені під вікнами та дверима. Кондиціонери працюють як на охолодження, так і на обігрів. На ділянці площею 9 соток розташовані плодовий та декоративний сад, газон, зона барбекю з камяним мангалом та отаплювана остеклена тераса з виходами в сад та зону барбекю. Гараж опалюється та розрахований на 2 автомобілі. У ньому є металева шафа-сейф та стелажі для інструментів. Ролетні ворота встановлені на гаражі та вїзді у двір. Безпека забезпечується закритою територією, цілодобовою охороною Управління поліції охорони, відеоспостереженням, охоронною сигналізацією, тривожною кнопкою та контролем через мобільний додаток. Виїзд групи реагування здійснюється за 3-5 хвилин.
5 кімнат
з ремонтом
450 м²
9 сот
3 поверхи
2015 Рік будівництва
37.6 млн грн
87 459 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок розташований у котеджному містечку Оазис на вулиці Дмитра Донського. Ремонт після будівельників. Загальна площа будинку становить 430 кв.м, площа ділянки - 8.7 соток. Є державний акт на землю. Будинок побудований з екологічної червоної цегли. Під кожним будинком є високий, сухий підвал. Також є окремий широкий гараж на 2 автомобілі. Санвузлів - 2 і більше. Система опалення - індивідуальне газове.
Індивідуальне газове опалення. Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ. Вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Продаж від офіційного партнера забудовника. Можлива розстрочка платежу, терміни узгоджуються індивідуально з клієнтом.
Котеджне містечко Оазис розташоване біля моря. Територія містечка обслуговується власною службою експлуатації, яка займається прибиранням, доглядом за зеленими насадженнями та обслуговуванням інженерних комунікацій. Вїзд на огороджену територію здійснюється через контрольно-пропускні пункти. Професійна цілодобова охорона забезпечує безпеку, здійснюється патрулювання та відеоспостереження. У кожному будинку є прямий звязок зі службою охорони. Автоматичні ворота, огорожа.
Розташований в районі 9-10 станцій Фонтану.
На території містечка є альтанка, мангал. В будинку є тераса, підсобні приміщення, балкон, сад, город. Відеоспостереження.
4 кімнати
без ремонту
430 м²
8.7 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
57.5 млн грн
256 757 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Коттедж має сучасний стильний і дорогий дизайнерський ремонт. У кожній кімнаті є гардеробна та санвузол. Є великий кабінет, який можна використовувати як четверту кімнату. У будинку також є простора вітальня та кухня-студія.
У будинку встановлено індивідуальне газове опалення.
Коттедж продається без меблів, але з побутовою технікою.
Продаж здійснює офіційний партнер забудовника. Можлива розстрочка платежу, терміни якої узгоджуються індивідуально.
Коттеджне селище "ОАЗИС" побудоване СК Kadorr Group з екологічної червоної цегли. На території є окремий гараж на 2 автомобілі з горищем та підсобними приміщеннями. Участок має ландшафтний дизайн, великий басейн та зону відпочинку. Обслуговування території здійснює власна служба експлуатації, яка займається прибиранням, доглядом за зеленими насадженнями та обслуговуванням інженерних комунікацій.
Коттеджне селище розташоване в районі 10 в. Фонтана.
У будинку є прямий звязок зі службою охорони. Територія комплексу огороджена, вїзд здійснюється через контрольно-пропускні пункти. Функціонує професійна цілодобова охорона з патрулюванням та відеоспостереженням.
3 кімнати
з ремонтом
224 м²
6.13 сот
2 поверхи
2015 Рік будівництва
52.6 млн грн
116 965 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має кухню-їдальню, кабінет, чотири спальні (включаючи майстер-спальню), чотири санвузли, велику гардеробну та кімнату для персоналу.
Будинок підключений до центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу та газу. Є асфальтована дорога та вивіз відходів.
Будинок розташований на 7 сотках. Матеріал будівництва - червона цегла, дах покритий натуральною черепицею. Є гараж на 2 автомобілі. Комплекс охороняється та здійснюється цілодобове відеоспостереження.
На ділянці є зона відпочинку з барбекю.
5 кімнат
з ремонтом
450 м²
7.4 сот
2 поверхи
57.5 млн грн
255 607 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У будинку виконано сучасний євроремонт. Є басейн. Кожна деталь продумана.
Опалення індивідуальне газове.
Будинок мебльований.
Будинок господарський, гідний варіант для інвестицій та життя.
Будинок розташований на ділянці площею 6,13 соток. Ділянка розташована так, що весь простір перед будинком. У кооперативі є круглосутова охорона, відеоспостереження та доглянута територія.
До моря 10 хвилин пішки.
4 кімнати
з ремонтом
225 м²
6 сот
3 поверхи
28.8 млн грн
64 720 грн/м²
вул. Дмитріївська, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок побудований з екологічної червоної цегли. Стан ремонту не вказано, але є підвал та гараж на 2 авто.
Будинок має індивідуальне газове опалення. Всі комунікації обслуговуються власною службою експлуатації.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Продаж від офіційного партнера забудовника. Можлива розстрочка платежу та строки за погодженням. Без комісії та додаткових видатків.
Котеджне селище ОАЗІС розташоване біля моря. Територія селища огороджена та має контрольно-пропускні пункти. Цілодобова професійна служба охорони забезпечує повну безпеку, здійснюється патрулювання та відеоспостереження. У кожному будинку є прямий звязок зі службою охорони. Обслуговуванням території, доріг, зелених насаджень та інженерних комунікацій займається власна служба експлуатації.
Розташований в районі 10-ї станції Фонтану.
Будинок побудований з екологічної червоної цегли. Під кожним будинком є високий, міцний, сухий підвал. Площа ділянки становить 8, 96 м. кв.
6 кімнат
без ремонту
444.2 м²
8.96 сот
поверх 1 з 3