Продаж квартир: Мала Арнаутська вулиця, 53, Одеса

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
787 оголошень по 217 квартирах4 млн грн
85 859 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 39
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира із сучасним ремонтом та стильними меблями чекає на свого нового власника. У квартирі санвузол із душовою кабіною та зручна гардеробна, де можна зберігати свої речі в порядку. Квартира повністю мебльована і готова до проживання або здачі в оренду вже сьогодні. Це чудова можливість для інвестицій або створення затишного гніздечка.
1 кімната
з ремонтом
47 / 18 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 9
2017 Рік будівництва
1.2 млн грн
48 422 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 38
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна квартира в самому центрі Одеси!
📍 Велика Арнаутська / Пушкінська — престижний район в історичному центрі міста, де вся необхідна інфраструктура знаходиться в пішій доступності.
🏡 Загальна площа — 25 м². Компактна та затишна квартира, яка чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
✅ Індивідуальне опалення — АГВ, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних платежах.
Поруч розташовані магазини, кафе, зупинки громадського транспорту, парк, навчальні заклади та головні визначні пам’ятки міста.
Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
25 / 12 / 10 м²
поверх 1 з 1
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
12.6 млн грн
129 439 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є будинки, які обирають квадратними метрами. А є будинки, які обирають за рівнем життя.
"Вежа Чкалов" - один із найвідоміших і статусних житлових комплексів Одеси. Тут продумано все: від архітектури та розкішних парадних до сервісу та комфорту мешканців. Користування власним спортзалом, стильні лаунж-зони для відпочинку, високий рівень обслуговування, сучасні інженерні рішення та атмосфера приватності створюють відчуття життя в будинку зовсім іншого рівня.
Комплекс розташований на Великій Арнаутській, всього за кілька хвилин від парку Шевченка. Центр міста, море, найкращі ресторани, кавярні, супермаркети та вся необхідна інфраструктура знаходяться в пішій доступності.
Квартира розташована на комфортному 7 поверсі та має площу 97 кв.м. Простір грамотно перепланований для максимально комфортного життя: простора кухня-вітальня, дві окремі кімнати, одна з яких – повноцінна майстер-спальня з власною вбиральнею та санвузлом. Також передбачені гостьовий санвузол та окрема вбиральня-комора для зберігання речей.
Ремонт у стилі сучасної неокласики. У ремонті використовувалися якісні матеріали, меблі та техніка ретельно підбиралися під концепцію квартири та залишаються новим власникам. Тут не потрібно нічого доробляти, змінювати чи оновлювати — квартира повністю готова до проживання.
Ця пропозиція для тих, хто розуміє цінність локації, сервісу та статусу. Для тих, хто обирає не просто квадратні метри, а певний рівень життя.
Код: 481904
2 кімнати
з ремонтом
97 / 38 / 35 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 18
2017 Рік будівництва
3.8 млн грн
99 265 грн/м²
Мала Арнаутська вулиця, 71
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається сучасна квартира в самому серці Одеси — преміальний житловий комплекс Apart Royal на вул. Рішельєвській. Це ідеальне поєднання стилю, комфорту та вигідної локації.
Стан: Сучасний та стильний ремонт у світлих тонах. Формат «заходь і живи».
Комплектація: Квартира повністю укомплектована меблями та якісною побутовою технікою. Жодних додаткових вкладень не потрібно!
Комфорт: Санвузол з душовою кабіною, встановлений бойлер для безперебійного гарячого водопостачання.
Будинок: Новий комплекс із сучасною архітектурою, що виділяється на фоні історичного центру.
Локація — все поруч:
Історичний центр міста, залізничний вокзал, супермаркети та зручна транспортна розвязка. Все необхідне для комфортного життя або успішної оренди в пішій доступності.
Переваги для вас:
Готовий орендний бізнес або затишна оселя для себе.
Швидкий показ у зручний для вас час.
Маємо відеоогляд — надішлемо за запитом!
Телефонуйте, щоб встигнути придбати нерухомість у центрі міста!
1 кімната
з ремонтом
38.4 / 28.4 / 3.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 8
2020 Рік будівництва
4.5 млн грн
47 704 грн/м²
Італійська вулиця, 45
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси
вул. Пушкінська / Успенська
Пропонується до продажу простора квартира з новим капітальним ремонтом в історичному центрі міста.
Загальна площа — 94 м²
2 поверх / 2-поверхового будинку
Планування:
* кухня-вітальня — 40 м² з виходом на балкон
* спальня — 9 м²
* друга кімната — 41,2 м² (3 вікна + лоджія)
* суміжний санвузол з душовою
* лоджія зі спальні
Переваги:
* автономне газове опалення
* новий якісний ремонт — ніхто не жив
* всі вікна виходять на тиху старовинну вулицю з бруківкою
* чиста парадна після ремонту
* свій вихід на горище
Відмінний варіант як для комфортного життя, так і під оренду в затребуваному районі.
Телефонуйте, квартира готова до перегляду.
2 кімнати
з ремонтом
94 / 50 / 40 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 2
1980 Рік будівництва
без комісії
генератор
5.6 млн грн
57 209 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 26
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
98 м² для життя, яке не хочеться відкладати
ЖК «18 Жемчужина» | Велика Арнаутська | Центр Одеси
Квартира для тих, хто давно шукає “правильну” нерухомість у центрі — не компромісну, а ту, де поєднуються статус, комфорт і перспектива.
✔️ 98 м²
✔️ 5 поверх
✔️ стелі 3 м
✔️ дві окремі спальні
✔️ кухня-вітальня
✔️ гардеробна
✔️ 2 санвузли
✔️ автономний будинок із генератором
✔️ встановлена система фанкойлів
Стан від будівельників — можливість реалізувати власний інтер’єр без переплати за чужі рішення.
Локація — одна з головних переваг:
парк Шевченка, море, ресторани, центр міста, офіси та вся необхідна інфраструктура поруч.
Ця квартира підійде:
— підприємцю
— IT-фахівцю
— керівнику
— сім’ї, яка цінує простір і якість життя
Будинок бізнес-класу із сучасним середовищем та автономністю, що сьогодні стало однією з ключових переваг.
2 кімнати
без ремонту
98 / 45 / 22 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 17
2017 Рік будівництва
генератор
4 млн грн
70 794 грн/м²
Рішельєвська вулиця, 58
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-кімнатна квартира в центрі Одеси на вул. Рішельєвська, загальна площа 57 м2, 2 поверх міцного 3-х поверхового будинку, товщина стін 60 см, взимку тепло, влітку прохолодно.
Розпланована на 3 кімнати (одна прохідна), кухню, балкон, санвузол із душовою кабіною, комору. Висота стелі 3,2 м. Індивідуальне газове опалення. Ремонт 7 років, виконаний в затишному класичному стилі, на стелі елементи ліпного декору, на підлозі паркет. Залишаються всі меблі та техніка: пральна машина, холодильник, гвзова плита, 3 кондиціонери, 2 телевізори, блок безперебійного живлення, а також генератор на балконі. Залишаються також елементи декору та столові прилади. Квартира дворова, завжди тихо. Закритий двір, де можна припаркуватися, є також свій гараж.
№ 213-263-691
3 кімнати
з ремонтом
57 / 42 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
7.8 млн грн
83 483 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До продажу пропонується квартира площею 94 кв.м. Панорамні вікна та приголомшливий вид на місто і море!
ЖК Вежа CHKALOV.
Квартира вільного планування, три панорамні вікна, можна зробити 2 спальні та кухню-вітальню!
У комплексі благоустроєна територія, зони відпочинку для мешканців будинку. Вежа CHKALOV розташована в центрі міста Одеса. У безпосередній близькості розташовано все необхідне для комфортного проживання — школи, дошкільні заклади, театр, кафе, ресторани, музеї, пляж і море, до якого всього 1000 метрів.
Агенція «Промінада» — це команда, яка спеціалізується на продажі та купівлі нерухомості в Одесі!
За відсутності мобільного звязку Ви можете відправити повідомлення,
+380631321288 Viber, Telegram, WhatsApp
Ріелтор Ольга Айкаєва!
2 кімнати
без ремонту
94 / 40 / 35 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 18
2017 Рік будівництва
6.1 млн грн
63 038 грн/м²
Гімназична вулиця, 17
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Трикімнатна квартира в серці Одеси!
Аналогічна квартира в найближчій локації коштує на 900$ дорожче за м². Це шанс купити в центрі Одеси простору квартиру з індивідуальним опаленням та розвиненою інфраструктурою за вигідною ціною.
Продається простора квартира з індивідуальним газовим опаленням (АГВ) у центральному Приморському районі, всього за 15 хвилин від моря та поруч із Парком ім. Т.Г. Шевченка.
Основні характеристики:
- загальна площа: 93 м², роздільне планування
- три окремі спальні та простора кухня-вітальня 17 м²
- 4 балкони — кожне приміщення має власний, що є рідкістю для сучасних будинків
- два санвузли: душ та ванна
- будинок на одну парадну, червона цегла, газифікований — важливо при відключенні світла.
- закрита територія, що охороняється, з консьєржем, тихий затишний двір.
Локація та інфраструктура:
- піша доступність: залізничний вокзал, ринок Привоз, Макдональдс.
- 15 хвилин пішки до моря, 15 хвилин до вул. Дерибасівської, 7 хвилин на авто до Аркадії.
Зупинки транспорту всього за 2–3 хвилини пішки.
Близькість до Парку ім. Тараса Шевченка та Одеського ботанічного саду для прогулянок і відпочинку на природі.
Ця квартира ідеально підійде для сім’ї, яка цінує простір, комфорт і безпеку в центрі з легким доступом до моря, парків та всієї міської інфраструктури.
Ідеальне місце для комфортного життя та інвестицій.
Дзвоніть прямо зараз — домовимося про показ на зручний для вас час!
Код 320220
3 кімнати
з ремонтом
96 / 45 / 17 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
2012 Рік будівництва
4 млн грн
93 302 грн/м²
Мала Арнаутська вулиця, 71
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Apart Royal — життя в самому серці Одеси.
Ринок «Привоз», залізничний вокзал, кафе та магазини — усе в кількох хвилинах пішки.
До моря та пляжів «Ланжерон» і «Відрада» — близько 10 хвилин.
Невеликий клубний будинок — лише 64 апартаменти, без відчуття великого житлового комплексу.
Закрита територія забезпечує більше комфорту та приватності.
Автономне опалення — незалежність і комфорт у будь-яку пору року.
Локація стабільно користується попитом як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Нерухомість у центрі міста, яка поєднує комфорт повсякденного життя та інвестиційний потенціал.
1 кімната
з ремонтом
43 / 35 / 8 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 8
2020 Рік будівництва
9.9 млн грн
107 200 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу сучасна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів міста — ЖК «Вежа Чкалов».
Продумане планування включає дві окремі спальні та простору кухню-вітальню, що ідеально підходить як для комфортного сімейного життя, так і для прийому гостей.
Комплекс розташований в одному з найкращих районів міста — всього за кілька хвилин від центру та поруч із парком Шевченка. У будинку передбачено підземний паркінг, а завдяки автономній системі енергопостачання тут завжди є електрика.
Квартира вирізняється якісним дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована сучасною технікою та готова до заселення. З вікон відкривається гарний панорамний краєвид, який стане приємним доповненням до щоденного комфорту.
Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. ЖК «Вежа Чкалов» стабільно має високий попит серед орендарів, що робить купівлю особливо привабливою з погляду прибутковості.
Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці та записатися на перегляд. Такі пропозиції довго не затримуються на ринку.
3 кімнати
з ремонтом
92 / 60 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 18
2017 Рік будівництва
1.6 млн грн
62 769 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 10
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ваучер, Євідновлення. рідкісна пропозиція в самому центрі Одеси.
Б.Арнаутська /Канатна, в хвилинах ходьби до парку Шевченка.
Міцний будинок.
Однокімнатна квартира світла та затишна.
Виконано капітальний ремонт.
Повністю укомплектована меблями та технікою.
Телефонуйте! Відмінна пропозиція як для життя, так і для здачі в оренду!
1 кімната
з ремонтом
25 / 18 / 5 м²
поверх 1 з 3
919 тис. грн
25 511 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 57
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Рішельєвська ріг Б. Арнаутської
Усі з вікнами!
На другому поверсі!
35 метрів!
Ванна, газ, АГВ, вода!
Усі прилади обліку!
Можна зробити дві окремі кімнати!
Веранда!
Тихий одеський дворик!
1 кімната
без ремонту
36 / 22 / 5 м²
поверх 2 з 2
6.7 млн грн
48 467 грн/м²
вулиця Вадима Корженка, 16
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ось вона!
Царський будинок у центрі міста, а квартира у нас є у продажу саме в цьому будинку.
138,7 кв. м із стелями 4 м та власним опаленням (двоконтурний котел).
У квартирі було зроблено капітальний ремонт: нова проводка, нові деревяні двері, на підлозі новий паркет, у кухні — ламінат. Усі вікна замінені.
Планування квартири: 4 кімнати, з них одна прохідна — вітальня. Три спальні або кабінети. Санвузол роздільний, у ванній кімнаті — душова кабіна, пральна машина. Є бак із запасом води.
Кухня площею понад 12 кв. м з окремою обідньою зоною. На кухні виділено місце під посудомийну машину, вся необхідна вбудована техніка залишається.
З однієї зі спалень є просторий балкон з видом на Одесу.
4 кімнати
з ремонтом
138.7 / 103.5 / 15 м²
поверх 4 з 5
2.8 млн грн
46 315 грн/м²
Базарна вулиця, 52
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
40136 У продажу 3-кімнатна квартира на Базарній/Пушкінській, 3/3, 60 м², у гарному житловому стані, дворова, опалення АГВ, газова колонка на гарячу воду, парадна з ремонтом, красиві чавунні сходи, доглянуте подвір’я, по 2 квартири на поверсі. Вхід у двір та в парадну на коді. Над квартирою горище, дах замінено. Було здійснено заміну труб та проводки. Вікна — столярка під лак, є балкон, с/в — туалет/душова кабіна, у квартирі частково натяжні стелі. Є гідрофор з накопичувальним баком для води. Усі меблі та техніка залишаються новим власникам. Продаж за програмами вітається.
3 кімнати
з ремонтом
60 / 38 / 9 м²
поверх 3 з 3
1949 Рік будівництва
1.9 млн грн
37 348 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 6
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру на 1-му поверсі, фасад виходить на вулицю Мала Арнаутська.
Квартира 51 кв. м ідеально підходить під офіс, магазин, агентство нерухомості або нотаріальну контору тощо.
Повз вікна квартири дуже великий потік машин і гарне прохідне місце.
Торг доречний, телефонуйте.
Можливий продаж за держпрограмою.
2 кімнати
без ремонту
51 / 40 / 8 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 2
без комісії
2.2 млн грн
47 704 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, Будинок
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
КОД: 194115
Вулиця Рішельєвська, кут Великої Арнаутської. Старий гарний будинок, «бельгійка» з ліфтом.
Виразний самобутній фасад будинку, мармурові сходи, пять поверхів.
Квартира розташована на третьому поверсі, вікна виходять у двір, є балкон. Окрема квадратна кімната 21,5 м² та квадратна кухня 10 м², ванна кімната, комора, широкий коридор.
Житловий простий стан, нові вікна, централізоване опалення, бойлер, паркетна підлога.
Квартира потребує косметичного ремонту. Здається.
Працюючий ліфт, парадна з фасаду.
Цікава пропозиція!
1 кімната
з ремонтом
47 / 22 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 6
1901 Рік будівництва
5.6 млн грн
54 923 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 61
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається власний будинок в центрі міста
🔹 вул. В.Арнаутська
🔹 2-рівнева квартира, 2015 рік побудови
🔹 Загальна площа 102 кв.м, розплановано на 4 кімнати
🔹 Якісний ремонт
🔹 Індивідуальне газове опалення
💰 Ціна 125 000 у.о
Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
4 кімнати
з ремонтом
102 / 57 / 18 м²
поверх 1 з 2
1.6 млн грн
33 581 грн/м²
Пантелеймонівська вулиця, 15
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кімнатна квартира в центрі, вул. Пантелеймонівська.
Квартира чудово підійде як для життя, так і для інвесторів — вона ідеально підходить під орендний бізнес завдяки популярності району та близькості до центру міста.
Вигідна пропозиція для подобової оренди завдяки логістиці та автономності входу до квартири.
Квартира в житловому стані. Будинок газифікований.
Автономне опалення, встановлений новий двоконтурний котел.
Є додаткове цокольне приміщення з вікнами, 35 кв.м.
У пішій доступності визначні памятки нашого міста, пляжі, ринок «Привоз».
Поруч зупинка маршрутного таксі, трамвая.
Телефонуйте!
код:481571
2 кімнати
без ремонту
46.7 / 29.8 / 7.6 м²
поверх 1 з 2
1.1 млн грн
43 042 грн/м²
Рішельєвська вулиця, 58
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Рішельєвська / Велика Арнаутська, продам квартиру, розташовану на третьому поверсі добротного триповерхового будинку «сталінського» (1956 р.) періоду забудови, 25/15/5 кв.м, затишна сонячна кімната, зручна невелика кухня, санвузол суміщений з душем («трапик»), чудовий сучасний ремонт у приємних світлих тонах, електричне опалення (встановлена керамічна панель), бойлер, висота стель 3,2 метра, металопластикові вікна та двері, газова плита і пральна машина, вбудовані кухонні меблі та дзеркальна шафа-купе в передпокої, нещодавно зроблено новий дах, вікна виходять у тихий доглянутий двір, спільний коридор з однією інтелігентною літньою сусідкою, приємна та дуже економна квартира у зручному районі в самому центрі міста!
1 кімната
з ремонтом
25 / 15 / 5 м²
поверх 3 з 3
1956 Рік будівництва
3.5 млн грн
37 617 грн/м²
вулиця Олександра Станкова, 20
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вулиця Лейтенанта Шмідта (між вулицями Пантелеймонівською та Малою Арнаутською), продам квартиру, розташовану на високому першому (бель-етаж) поверсі міцного та красивого триповерхового старовинного будинку, 93/41/20 кв.м, три окремі кімнати, шикарний коридор з мармуровими сходами біля входу та гардеробна на першому поверсі, простора кухня-їдальня, ванна кімната та санвузол у цокольному поверсі, зручні сходи між поверхами, розташування комунікацій дозволяє за потреби обладнати санвузол у гардеробній на першому поверсі, у квартиру свій автономний вхід з арки, вхід оздоблено мармуровими сходами, розташованими безпосередньо у квартирі, автономне опалення та гаряча вода (АГВ та колонка), висота стелі 3,5 метра, 3 фасадні вікна та два вікна у двір, квартира у дуже хорошому стані, після якісного косметичного ремонту, чудово збереглися автентичні падуги та інші елементи декору, чудова квартира з власним прихистком під житло або офіс у самому центрі міста, неподалік від залізничного вокзалу та парку Шевченка!
3 кімнати
з ремонтом
93 / 41 / 20 м²
поверх 1 з 3
2.5 млн грн
58 913 грн/м²
Канатна вулиця, 66
Стадіон "Спартак"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 2-кімнатна квартира в найбільш затребуваному районі міста.
Ідеально як для життя, так і під орендний бізнес.
Головні переваги:
Стан: капітальний ремонт, замінено всі комунікації, збережено унікальну ліпнину.
Параметри: 2/3 пов., стелі 3,6 м — максимум простору та повітря.
Локація: вул. Канатна. 5 хвилин до залізничного вокзалу.
Все поруч: ринок «Привоз», парки, ТРЦ, школи, садочки та море. Вам не потрібна машина, щоб бути в центрі подій.
Чистий закритий двір, ввічливі сусіди. Документи готові до угоди. ПРОГРАМИ! ТАК!
Телефонуйте! Показ у будь-який зручний час!
478466-776 (Код обєкта в нашій базі).
2 кімнати
з ремонтом
43 / 28 / 7.6 м²
поверх 2 з 3
без комісії
4.6 млн грн
36 630 грн/м²
Італійська вулиця, 59
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ідеальна квартира в самому серці Одеси
🏛️Всі блага цивілізації біля ваших ніг. Дворівнева квартира площею 126 кв. м на вулиці Пушкінській (Італійська)!
🗺️Розташування мрії! Квартира знаходиться за два кроки від Привозу та залізничного вокзалу. Усе поряд: магазини, супермаркети, школи, а також найкраща транспортна розвязка.
💵Простір для втілення будь-яких ідей! Високі стелі (5 метрів), товсті стіни, усі комунікації. Ваш особистий вхід та тихий двір. Ідеально підходить як для комфортного проживання, так і створення престижного офісу. Хороша ціна 💸💲.
3 кімнати
з ремонтом
126 / 47.8 / 14.6 м²
поверх 1 з 3
5.2 млн грн
93 750 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 39
Залізничний вокзал
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира в новому статусному будинку в центрі міста!
Загальна площа: 55 кв.м
Житлова площа: 16 кв.м
Площа кухні: 20 кв.м
Поверх: 9 із 10
Санвузлів: 1
Ця затишна квартира ідеально підходить як для комфортного проживання, так і для інвестицій!
Простора кухня дозволить вам готувати улюблені страви, а світла житлова кімната стане чудовим місцем для відпочинку та розслаблення.
Новий будинок, сучасне планування та високоякісні матеріали оздоблення створять атмосферу затишку й тепла.
Зручне розташування в центрі Одеси забезпечить вас усім необхідним: магазини, кафе, транспортна доступність — усе в кроковій доступності!
Не проґавте можливість стати власником цієї чудової квартири!
Телефонуйте та записуйтеся на перегляд!
Зробіть собі щастя — придбайте квартиру в Одесі!
1 кімната
з ремонтом
55 / 16 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 10
2017 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Одеська областьОдеський районОдесаПриморський районМала Арнаутська вулиця
Мала Арнаутська вулиця 53