В продажі двокімнатна квартира в Київському районі в житловому комплексі Альтаір 2, від будівельної компанії Будова.
Розташована на двадцять третьому поверсі з чудовим видом на місто. Розпланована на кухню, вітальню і спальню. Загальна площа квартири 61 м2.
Ремонт зроблен в сучасному стилі. Оздоблена меблями та технікою.
На території є підземний паркінг, дім оснащений системою розумний дім. Поряд розвинена інфраструктура. Неподалік парк Марка Твена. Добра транспортна розв #700;язка.
ID 213-056-822
Квартира з ремонтом.
У квартирі встановлено бак для резервування води на 300 літрів гідрофор і котел, вода завжди є.
Квартира повністю укомплектована меблями і технікою.
Квартира пропонується до продажу.
ЖК Альтаїр - комплекс закритого типу і охороняється.
Відмінна транспортна розвязка.
Квартира після ремонту. Планування включає дві окремі спальні, гардероб, великий санвузол та засклений балкон. Квартира двостороння.
У квартирі є все необхідне для комфортного життя, включаючи нові меблі та техніку.
ЖК Альтаїр 2 має закриту територію, що охороняється. Є підземний паркінг. На території комплексу розташовані магазини, салони та кавярні.
Квартира має окрему спальню з гардеробною, кухню-студію, просторий хол, вбудовану передпокій, сумісний санвузол з ванною та засклений балкон, що виходить з кухні.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Все залишається покупцеві.
ЖК Альтаїр-2 має власного консьєржа, охорону, відеоспостереження, 4 ліфти в кожній секції, підземний паркінг, технологію "розумний будинок" та автономний електрогенератор.