Продаж квартир: вулиця Леонтовича, 16, Одеса
24 оголошення по 12 квартирах
5.4 млн грн
98 809 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна квартира площею 55 м² у престижному ЖК «Бельэтаж», Одеса. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для вигідних інвестицій!
Планування та особливості:
Простора кухня-студія
Затишна спальня
Балкон для ранкової кави
Сучасний дизайнерський ремонт
Переваги:
Функціональне та зручне планування
Світлі та просторі кімнати
ЖК з охороною та відеоспостереженням — безпека і комфорт
Підземний паркінг для вашого автомобіля
Локація:
Центр Одеси
У пішій доступності магазини, кафе, транспорт та вся міська інфраструктура
Це не просто квартира це ваш новий стиль життя!
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
55 / 45 / 9.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2017 Рік будівництва
11.3 млн грн
113 024 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має дизайнерський, дуже дорогий ремонт. Планування включає простору кухню-студію площею 50 кв.м., яку можна перетворити на додаткову кімнату, спальню, балкон та санвузол.
ЖК Бельетаж - престижний житловий комплекс бізнес-класу з вишуканою архітектурою та бездоганною репутацією.
Квартира розташована в самому серці Одеси. У безпосередній близькості знаходяться пляжі Відрада та Ланжерон, парк Шевченка, театр Музкомедії. Поблизу є все необхідне для життя: магазини, кафе, ресторани, салони краси, медичні й освітні заклади.
Квартира простора та світла з видом на парк Шевченка та море.
2 кімнати
з ремонтом
100 / 30 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 17
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
6.5 млн грн
130 151 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з якісним ремонтом у теплих тонах. Зроблена шумо- та гідроізоляція. Встановлені теплі підлоги. Планування включає кухню-студію та спальню з виходом на балкон, з якого відкривається вид на місто.
Квартира повністю укомплектована італійськими меблями та технікою.
Квартира продається.
ЖК "БельЕтаж" - житловий комплекс комфорт-класу. На закритій прибудинковій території є підземний паркінг та гостьовий паркінг. Встановлено генератор на весь комплекс.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою: магазинами, кафе, парками, школами, дитячими садками та морем.
1 кімната
з ремонтом
50.1 / 20.1 / 18 м²
поверх 12 з 18
6.1 млн грн
121 718 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування, що включає передпокій, кухню-студію з балконом, кімнату та суміщений санвузол. Дизайн інтерєру виконаний у сучасному стилі. Квартира продається з меблями та всією технікою, повністю укомплектована.
Інформація про інженерні комунікації, такі як опалення, водопостачання та електрика, не надана в оголошенні.
Квартира продається повністю укомплектована меблями та всією необхідною побутовою технікою.
Умови купівлі квартири не вказані.
Квартира розташована в елітному закритому житловому комплексі Бельєтаж.
Зручне розташування в Приморському районі, поруч із центром міста, парком Шевченка, ринком, школами та університетом. Особливо зручним є близькість до Траси здоровя, пляжів та моря (5 хвилин).
Квартира має гарний вид на старе місто та море. Балкон є частиною кухні-студії.
1 кімната
з ремонтом
50 / 20 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 17
2017 Рік будівництва
11.7 млн грн
124 848 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира розпланована на дві окремі спальні, кухню-вітальню, ванну кімнату і має 2 балкони. Виконано якісний ремонт з встановленням якісних меблів та дверей.
Встановлена електросистема 10 кВт. Також є бойлер, хоча в будинку вже є гаряча вода.
Квартира повністю мебльована. Встановлені великі шафи для речей, велика шафа в окремому приміщенні. У кожній кімнаті є телевізори. На кухні є духова шафа, великий холодильник, плита. Також є пральна та сушильна машинки, 3 кондиціонери.
ЖК Бельэтаж має зручне розташування. Поруч знаходяться магазини, салон краси, зупинка громадського транспорту, ресторани, Музкомедія.
Квартира світла та сонячна. Встановлена електросистема 10 кВт, яка забезпечує постійне світло.
2 кімнати
з ремонтом
94 / - / 44 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 17
2017 Рік будівництва
11.3 млн грн
117 719 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має шикарний ремонт у вишуканому класичному стилі. Простора кухня-студія площею 50 кв.м. з двома балконами. Є окрема спальня, суміжний санвузол з ванною та гардеробна.
Спальня обладнана сучасним телевізором. У квартирі є розкішний обідній стіл з оніксу вартістю 20 000 доларів, який є центром інтерєру.
Комісія %%.
Квартира розташована в елітному ЖК "Бельэтаж".
Санвузол суміжний. Меблювання є.
1 кімната
з ремонтом
96 / - / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 17
2017 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
13 млн грн
116 241 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має гарний ремонт. Є балкон.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Елітний будинок "Бельэтаж" від будівельної компанії "Будова". Територія житлового комплексу закрита від сторонніх, цілодобове відеоспостереження та охорона території. Статусні сусіди.
Будинок розташований у безпосередній близькості до моря, центру міста та парку Шевченка. Добре розвинена інфраструктура та транспортна розвязка.
З вікон відкривається красивий вид на місто, море, парк Шевченка та колесо огляду.
4 кімнати
з ремонтом
112.2 / 64.3 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 16
2017 Рік будівництва
7.8 млн грн
111 285 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира повністю готова до проживання. Виконано стильний сучасний ремонт. Планування включає кухню-вітальню відкритого типу з виходом на балкон та окрему затишну і тиху спальню.
Квартира розташована в новому житловому комплексі.
Квартира знаходиться в престижному районі міста в кроці від парку і морського узбережжя. Поруч розташовані театр Музичної комедії та прогулянкові зони Французького бульвару.
З усіх вікон відкривається вид на море.
2 кімнати
з ремонтом
70.3 / 36.4 / 14.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 16
2017 Рік будівництва
5 млн грн
98 026 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має сучасний інтерєр.
ЖК "Бельэтаж" - найкрасивіший престижний комплекс бізнес-класу. Закрита охороняєма територія.
Квартира розташована біля парку, майже на узбережжі. Також є розвинена інфраструктура центру міста.
З вікон квартири відкривається вид на море та легендарний театр музичної комедії.
1 кімната
з ремонтом
51 / 19.6 / 16.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 16
2017 Рік будівництва
13 млн грн
116 458 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Двостороння квартира з кухнею-вітальнею, яка має вихід на балкон. У квартирі три окремі спальні, суміщений санвузол з душовою та ванною, а також гардеробна.
Квартира оснащена меблями та технікою.
ЖК Бельетаж - це новий житловий комплекс закритого типу з підземним паркінгом.
Комплекс розташований у пішій доступності від моря та парку Шевченка.
3 кімнати
з ремонтом
112 / 64 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 16
2017 Рік будівництва
10.4 млн грн
108 677 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира виконана у стилі "Модерн" (мінімалізм) з якісним дорогим ремонтом. Стіни пофарбовані в світлі тони екологічно чистою фарбою Polistof (Італія). Виконана шумоізоляція всіх стін. Кухня також виконана у стилі мінімалізму. Підлогове покриття - плитка керамограніт та паркетна дошка. Спальня з видом на море має свою вбиральню з вбудованими шафами.
Уся побутова техніка вбудована. Меблеві фасади REHAU Brilliant (Німеччина), фурнітура Blum (Німеччина). Стільниця кварц LAPITEC 20мм (Італія).
Елітний житловий комплекс розташований біля парку Шевченка поряд із узбережжям.
Квартира має потужну міську інфраструктуру поблизу Французького бульвару.
1 кімната
з ремонтом
96 / 40 / 50 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 16
2017 Рік будівництва
7 млн грн
70 596 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира з кухнею-студією у новому сучасному будинку. Планування передбачає 3 окремі кімнати, великий передпокій та 2 санвузли. У квартирі виконані оздоблювальні роботи: розведення електрики та відштукатурені стіни. Стан ремонту - від будівельників з обробкою.
Продаж квартири. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
Квартира розташована в сучасному будинку ЖК Бельэтаж. Будинок має підземний паркінг, охорону території, консьєржа та гарний хол. Є дизайн-проект в подарунок.
Квартира знаходиться в престижному районі Одеси, біля Французького бульвару та театру Музкомедії. До моря 15 хвилин пішки. Поруч є парк та історична частина міста.
З квартири відкривається дуже гарний вид з вікон та тераси на море, парк та історичну частину міста.
2 кімнати
без ремонту
98.5 / 39 / 34.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 16
2017 Рік будівництва