Продаж квартир: вулиця Інглезі, 3/1, Одеса

7 оголошень по 3 квартирах
2.2 млн грн
41 529 грн/м²

вулиця Інглезі, 3/1

ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ | Є-ВІДНОВЛЕННЯ | 2-кімнатна квартира на Інглезії / кут Академіка Корольова Продам світлу 2-кімнатну квартиру з якісним ремонтом, який робили для себе. Київський район Одеси — зручна та жива локація для комфортного життя або вигідної інвестиції. Адреса: вул. Інглезії, 3А Площа: 53 м² Поверх: 12 із 17 Будинок: монолітно-каркасний (надійна конструкція) Квартира в дуже хорошому стані — можна заїжджати та жити без додаткових витрат. Планування та стан: • Дві окремі кімнати • Простора кухня з вбудованими меблями та технікою • Роздільний санвузол • Два окремі засклені балкони • Зручне та продумане планування • Багато місць для зберігання Що залишається: • Вбудована кухня з технікою • Меблі у спальні Переваги: • Капітальний ремонт — робили для себе • Якісна сантехніка • Дубові міжкімнатні двері • Відмінний стан квартири • Формат “заходь і живи” • Підходить під програму Є-Відновлення Будинок: • Монолітно-каркасна конструкція — надійність і міцність • Чистий під’їзд • Два ліфти (пасажирський і вантажний) • Доглянута територія • Дитячий майданчик біля будинку • Спокійні сусіди Інфраструктура — все поруч: • АТБ, Таврія-В, магазини та сервіси у будинку • Фітнес-клуб поруч • ТРЦ City Center — кілька хвилин пішки • Школи та дитячі садки поряд Транспорт: Зручна транспортна розв’язка у будь-який район міста — маршрутки та тролейбуси поруч із будинком. Квартира дуже тепла, світла та затишна. Комфортний поверх, гарний будинок і перевірена якість будівництва. Ціна як у старого житлового фонду — але ви отримуєте сучасний будинок і готовий ремонт. Телефонуйте — квартира дійсно варта уваги. Покажу у зручний для вас час.
2 кімнати
з ремонтом
53 / 38 / 9 м²
цегляна
поверх 12 з 16
1996 Рік будівництва
1.3 млн грн
34 483 грн/м²

вулиця Інглезі, 3/1

Квартира в житловому стані, але потребує ремонту. Є свій тамбур, балкон засклений, санвузол суміщений. Встановлені металопластикові вікна. Квартира має супер розташування: поруч АТБ, Таврія, Сільпо, школа, дитячий садок - все в 5 хвилинах ходьби. Велика кількість транспорту йде у всі райони міста і на Таїрова.
1 кімната
з ремонтом
38.3 / 19.2 / 8 м²
цегляна
поверх 10 з 16
1996 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.8 млн грн
35 055 грн/м²

вулиця Інглезі, 3/1

Затишна квартира. Чудова локація будинку дозволить жити комфортно, витрачаючи мінімально часу на дорогу. Все поруч: магазини, торгові центри, ринки. Маршрутні таксі доставить Вас в будь-який район міста. Якщо на машині, то 5 хвилин і ви в дуже красивому парку на Черемушках, 15 хвилин і в центрі міста.
2 кімнати
з ремонтом
50.1 / 32 / 6.9 м²
цегляна
поверх 3 з 16
1996 Рік будівництва