2-кімнатна квартира на Французькому бульварі, Шампанський провулок у новому комплексі від Стікон.
14 поверх. Загальна площа 68 м2,2 окремі кімнати, кухня, гардеробна, 2 санвузли та балкон.
Вікна виходять в зелений двір, стан квартири від будівельників, що дозволяє вам впровадити ваші ідеї та фантазії.
Закрита територія, відеоспостереження, своя котельня, генератор, паркінг, на території дитячий майданчик, додатково на поверсі є комора 4 м2.
№ 213-182-621
Двокімнатна квартира в ЖК Французький на Фоанцузькому бул. 6 поверх.
Квартира загальною площею 69,7 м2, дві окремі кімнати 19.3 м2 та 13.9 м2, кухня 11.9 м2, санвузол та вбиральня.
У квартирі виконаний сучасний, якісний ремонт. іспанська плитка, сантехніка Grohe, Hansdrohe, Ravak, Roco, трикамерні склопакети із зовнішнім тонуванням.
Меблі виготовлені за спецзамовленням, натуральний масив дуба, вбудована побутова техніка від провідних виробників, два кондиціонери, пральна та сушильна машини Samsung. Встановлено безперебійну систему електропостачання до 3 діб (при роботі приладів освітлення, кондиціонера, холодильника, електропліти та дрібної побутової техніки).
Будинок знаходиться на закритій території, підземний паркінг, дитячий майданчик, тренажерний зал, садок, магазини. У будинку є генератор.
№ 213-204-262
2-кімнатна квартира на Французькому бульварі, Стікон.
19 поверх. загальна площа 90 м2, кухня студія 35 м2, дві окремі спальні, вбиральня, балкон, вид моря.
Квартира після ремонту, ніхто не жив, прекрасний житловий комплекс, закрита територія, охорона, відеоспостереження, генератор, своя котельня.
№ 213-182-622
Продажа: Однокомнатная квартира на Французском бульваре!
Просторная 1 - комнатная квартира 58 м² по адресу: Французский бульвар, 26/2
Планировка:
отдельная комната и кухня
просторный холл
гардеробная
санузел
балкон с видом на Французский Бульвар
4 этаж , современный дом с лифтом и охраняемой территорией.
После строителей! Престижный район — рядом море, парк, Аркадия, институты, магазины и транспорт.
Отличный вариант для комфортной жизни или инвестиций!
Звоните - квартира на Французском ждёт своего нового владельца!
Планування включає кухню-вітальню, 2 спальні, 2 санвузли та лоджію. Ремонт виконаний у світлих тонах у сучасному стилі.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою.
Закрита територія, що охороняється з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є підземний та гостьовий паркінг, консьєрж, дитячий майданчик та зони для відпочинку.
У кроковій доступності розташовані школи, дитячі садки, магазини та торгові центри. До траси здоровя, вздовж якої розташовані пляжі, 5 хвилин ходьби, а до парку Перемоги - 7 хвилин ходьби.
Квартира після будівельників. Має окрему кімнату, кухню, просторий хол, вбиральню, санвузол. Балкон з видом на парк.
Сучасний будинок з ліфтом і територією, що охороняється.
Квартира розташована в престижному районі поблизу моря, парку, Аркадії, інститутів, магазинів і транспорту.
Відмінний варіант для комфортного життя чи інвестицій.
Квартира має дорогий дизайнерський ремонт та шумоізоляцію. Планування включає 2 окремі спальні площею 17 та 14 кв.м., кухню-вітальню площею 30 кв.м., санвузол з ванною та душовою, велику лоджію, вбиральню та багато місць зберігання.
Квартира укомплектована дорогими меблями та технікою.
Квартира має вид на море та місто.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Виконано євроремонт у світлих тонах. Квартира практично не використовувалася.
Квартира має власну котельню.
Квартира мебльована.
Квартира вільна.
ЖК "Стикон" - ексклюзивна пропозиція.
Вікна виходять на проспект Шевченка, є боковий вид на море.
Квартира продається від забудовника. Стан від забудовника. До квартири додається кладовка площею 3.3 кв.м. На балконі встановлена додаткова батарея.
Готові до торгу.
Новий житловий комплекс від СК СТІКОН.
Квартира перероблена з 2-кімнатної у трикімнатну. Виконано новий ремонт у світлих тонах.
Квартира вільна. Заходь живи.
Квартира розташована у житловому комплексі Стікон.
Квартира знаходиться на Французькому бульварі. Вікна виходять у бік проспекту Шевченка. Є вид на море.
У квартирі практично ніхто не жив. Ексклюзивна пропозиція. У цьому житловому комплексі рідко заходять такі варіанти у такому стані та за такою ціною.
Квартира простора, світла та затишна. Виконано сучасний ремонт у стильних білих тонах. Великі вікна заповнюють кімнати природним світлом, створюючи відчуття легкості та простору.
Теплий цегляний будинок з чудовою шумоізоляцією. Двір доглянутий: є зелені зони, облаштовані місця для прогулянок та відпочинку. Сучасні підїзди та ліфти.
Французький бульвар - престижне місце для життя в Одесі. Поблизу знаходиться море, зелені зони.
Квартира з новим ремонтом, ніхто не жив. В квартирі є окрема спальня, вітальня зона, велика гардеробна, балкони.
В квартирі встановлено теплі підлоги, бойлер, кондиціонер. В будинку є генератор та котельня.
Квартира продається з ремонтом, але без меблів та техніки.
ЖК Стикон має велику закриту охоронену територію з відеоспостереженням, консьєржем та паркінгом.
Поблизу розташовані дитячий майданчик, супермаркети, парк та пляж Дельфін (7 хвилин пішки).
Квартира зі свіжим ремонтом, високими стелями (3м) та великою гардеробною.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка.
Будинок має підземний паркінг та генератор.
З вікон квартири відкривається вид на паркову зону. Є відеоогляд.