Пропонується до продажу простора однокімнатна квартира в районі старокінного ринку. Встановлено АОГВ, комплектація меблями та технікою. Поруч багато вищих навчальних закладів. Ідеально під оренду! Телефонуйте, квартира вільна, покажемо у зручний для вас і нас час.
Квартира має просторі кімнати, кухню площею 10 кв.м. і роздільний санвузол. У ванній кімнаті та кухні встановлено теплу підлогу. Зроблено якісний ремонт.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням (двоконтурний котел). Встановлено гідрофор і накопичувальний бак на 200 літрів.
Квартира мебльована. Установлено 2 кондиціонери.
Квартира розташована в будинку з власним двором площею 60 кв.м., де росте виноград, і теплим підвалом площею 34 кв.м. (може використовуватися як склад або майстерня). Двір благоустроєний, є паркомісце для автомобіля та відеоспостереження.
Квартира має відмінне розташування з розвиненою інфраструктурою. Всього 1,5 км до Дерибасівської та Нового ринку. Поблизу знаходяться 3 дитячі садки та 5 шкіл.
Висота стель становить 3 метри, товщина стін - 0,8 метра, що забезпечує тепло взимку та прохолоду влітку. У квартирі є лаунж зона для відпочинку.
Квартира в жилому стані. Вікна металопластикові. Є три окремі кімнати та суміщений санвузол.
Опалення здійснюється за допомогою АГВ.
Тихий, доглянутий двір.
Гарна транспортна розвязка. Поруч розташовані школи та дитячий садок.
Квартира має кімнату, кухню та суміщений санвузол. Високий перший поверх (4 сходинки вгору). Відмінний житловий стан. Висота стелі 3.2м.
Опалення електричне, проведено теплу підлогу, встановлено новий двотарифний лічильник.
Квартира ідеально підходить для життя або для орендного бізнесу.
Відмінне місце розташування квартири, близькість до основних обєктів інфраструктури.
Взимку квартира тепла, влітку не жарко.
Квартира перепланована в три однокімнатні квартири. Виконані всі чорнові роботи: стяжка підлоги, стіни оштукатурені та обшиті гіпсокартоном. Висота стелі 3,7 м. При бажанні можна обєднати все в одну простору квартиру.
Встановлена нова електрика та сантехніка. Встановлені нові металопластикові вікна.
Квартира продається.
ЖК з закритим двором.
Квартира розташована біля 4 інститутів, Дерибасівської вулиці, автовокзалу, магазинів, школи та дитячого садка.
Квартира двостороння і потребує ремонту. Є два балкони та два санвузли. Над квартирою є горище в хорошому стані.
У квартирі замінена вся електропроводка. Центральне опалення відключено, опалення на розсуд нових власників. У будинку є газ.
Квартира продається.
Будинок міцний.