Продаж квартир Одеса до 170000 доларів
4 297 оголошень по 1 290 квартирах
7.5 млн грн
71 300 грн/м²
Артилерійська вулиця, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Шикарна 3 кімнатна квартира з евроремонтом преміум клас в ЖК Фаворит.
Зроблено перепланування з трикімнатної в двокімнатну квартиру з величезною кухнею-студією. Ні хто не жив. Ремонт із дорогих матеріалів.
Планування: кухня-вітальня 54.2 м2, 2 кімнати 15 м2 та 18 м2, 2 санвузли в одному санвузлі вікно. Висота стелі 3 м.
У квартиру заведено 3 фази електрики. Плитка-керамограніт по всій квартирі підлога та стіни від провідних Італійських виробників Italgraniti, Rondine. В будовувані внутрішньопідлогові радіатори. Декаротивна штукатурка Travertino. Кухня обладнана всією вбудовуваною побутовою технікою: варильна поверхня, мікрохвольова піч з великим обємом, духова шафа, холодильна камера, морозильна камера, посудомийна машина, пральна машина 2в1 з сушилкою, місце для кавової машини з додатковим виведенням води.
Фасади з преміального керамограніта Laminam (Італія) та МДФ Rehau Brilliant. Комплектуючі Blum, у ящику для посуду встановлений електро-підйомний механізм Servo-Drive Blum. Стільниця, барна стійка, підвіконня камяні Laminam (Італія). У квартирі встановлено 3 інверторні кондиціонери зима-літо, 2 бойлери. Сантехніка Італія, вбудований змішувач у душовій Grohe з тропічним душем, інсталяція Geberit. Вимикачі по всій квартирі сенсорні, в санвузлах підігрів підлоги, підсвічування по всій квартирі. Велике ліжко зі шкіряним узголівям зі спальним місцем. Шкиряний диван з розкладним механізмом (виробництво Італія). Міжкімнатні двері, італійського виробництва, з ручками Tupai. Панорамне скління.
В будинку власна котельна, два генератори. Додатково встановлено лічильник на опалення. У будинку є горищний поверх 19-й. Своя дахова котельня. Що дозволяє економити на опаленні. Генератори.
Будинок завжди з світлом та подачею води. Паркінг не затоплює. На території комплексу розміщені дитячі майданчики, зона барбікю з альтанкою. Також є магазини та сучасний спорзал. Залізничний вокзал 5 хвилин, ринок Привоз 5 хвилин на транспорті. Дерибасівська 7 хвилин на транспорті.
№213318697
3 кімнати
з ремонтом
105 / 48 / 55 м²
поверх 15 з 18
7.5 млн грн
62 404 грн/м²
Аркадійське плато, 5/3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже стильные 2-комнатные апартаменты
в ЖК "Аркадийский Дворец"
Первая линия от моря.
Прямой выход к Аркадийской аллее !
Площадь: 120,6 м
Этаж: 2
Планировка: две спальни с выходом на
просторную террасу с видом на море
Преимущества комплекса:
Закрытая, охраняемая территория
Видеонаблюдение 24/7
Ландшафтный дизайн, мини-парк, детская площадка
Подземный и гостевой паркинг
Свой продуктовый магазин, салоны, поштоматы, вся необходимая инфраструктура рядом, море под домом !
Собственный выход к морю !
Звоните - быстро организую показ квартиры !
2 кімнати
з ремонтом
120 / 85 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 12
2009 Рік будівництва
7.5 млн грн
71 300 грн/м²
Артилерійська вулиця, 4в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу 3 кімнатна квартира з новим сучасним дизайнерським євроремонтом.
Квартира загальною площею 105 кв.м. перепланована в простору кухню вітальню та 2 окремі спальні, два санвузли. Ремонт 2023 року виконаний із дорогих матеріалів: плитка від Italgraniti та Rondine, декоративна штукатурка, вбудовані внутрішньопідлогові радіатори.
Простора кухня-вітальня на 45 м² створює атмосферу відкритого простору, а високі 3-метрові стелі додають відчуття свободи. Великі панорамні вікна - гарний краєвид на море.
Кухня оснащена всією необхідною технікою: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч великого обєму, холодильна та морозильна камери, посудомийна машина, пральна машина 2-в-1 із сушкою, передбачено місце для кавоварки з додатковим виведенням води. Шкіряний диван-ліжко італійського виробництва, який при необхідності розкладається. Потужний кондиціонер.
Батьківська спальня з двухспальним ліжком зі шкіряним узголівям (180×220), шафа-купе та комод.