Продаж квартир: вулиця Академіка Корольова, 90б, Одеса
1 оголошення по 1 квартирі
1.8 млн грн
42 458 грн/м²
вулиця Академіка Корольова, 90б
У продажі затишна 1-кімнатна квартира знаходиться в престижному районі Таїрове, на вулиці Корольова ак. у Одесі.
Основною перевагою цієї квартири є її унікальне планування. Балкон був зєднаний з кухнею, де підведено воду і світло, а лоджія була перепланована в додаткову кімнату, яка ідеально підійде під спальню або кабінет. Квартира розташована на першому поверсі з високим цоколем та обладнана ґратами на всіх вікнах для вашої безпеки. Утеплена по фасаду.
Цей обєкт нерухомості добре підготовлений до ремонту вашої мрії. Стіни пошпакльовані, на кухні залишилося лише покласти плитку. Санвузол зроблений, труби поміняні з другого поверху та підвалу. Також є проект під індивідуальне опалення, що дозволить економити на комунальних платежах.
Розташування квартири просто ідеальне - поруч знаходиться ринок Південний, супермаркети, кафе, дитячі садки та громадський транспорт. Це місце має відмінну інфраструктуру та зручне транспортне сполучення, що робить життя тут ще більш комфортним.
Не пропустіть унікальну можливість стати власником цього житла з величезним потенціалом для життя, відпочинку чи інвестицій. Поспішайте придбати цю квартиру і перетворити її на свій затишний будинок!
Код обєкту: 392593 - 24
1 кімната
з ремонтом
41.8 / 18.9 / 7.6 м²
панельна
поверх 1 з 16