Пропоную до придбання
Трьохкімнатну квартиру
У місті Миколаїв Інгульский район По вулиці Електронна.
Планування квартири на дві сторони є балкон з вітальні,
Та лоджія з спальної кімнати.
Квартира розташована всередині будинку.
Для нового власника Залишаються меблі та техніка по домовленості.
У дворі будинку є дитячий майданчик, Спортивний майданчик, місце для парковки Автомобіля.
Поруч з будинком є все необхідне Для комфортного життя, Магазини Продуктові, Супермаркет, зупинка транспорту, дитячий садок, Школа.
Запрошую Вас На перегляд квартири, Та Вдалу покупку!
Телефонуйте
Квартира з роздільними кімнатами. Санвузол роздільний.
Квартира тепла. Будинок цегляний. Опалення централізоване.
Квартира мебльована. Кухню замовив попередній власник.
Можливе придбання за сертифікатом.
У дворі розташована велика дитяча площадка.
Поблизу знаходяться школи та дитячі садки.
Квартира зроблена з переплануванням. Кімнати роздільні площею 17 та 10 метрів. Прибрано балконний блок в залі, а сам балкон засклено та втеплено. Також зроблено сумісний санвузол. У всій квартирі шпакльовані стіни та стелі. В кухні є кахлі та нове мп вікно.
В квартирі замінені труби. Санвузол облицьований кахлями.
Квартира продається.
Будинок панельний, 9 поверховий. Ліфт працює, підїзд чистий з домофоном.
Дуже зручний район. Неподалік школи, садочки, супермаркети, в двох зупинках великий Баштанський ринок. Чудова транспортна розвязка, курсують як маршрутні таксі в різні райони міста, так і муніципальні автобуси та трамваї, де пенсіонерам представлено безкоштовний проїзд. Зупинки, школи, садочки, аптеки, поліклініка №2 поруч. Продовольчі та непродовольчі гіпермаркети в кроковій досяжності.
Квартира дуже тепла, так як в будинках подібного типу опалення поступає зверху. Чудовий вид на місто. По голові ніхто не ходить. Санвузол обладнаний таким чином, що в ньому поміститься будь-яка пральна машина.
Квартира з косметичним ремонтом. Встановлено нову проводку, труби та лічильники.
Квартира знаходиться в хорошому місці з розвиненою транспортною розвязкою. Поруч розташовані школа №56 та №42, а також супермаркети.
Квартира має сусідньо-роздільне планування. Загальний стан квартири - хороший.
Встановлені металопластикові вікна. Є газ і газовий лічильник. Гаряча вода забезпечується електричним котлом. Опалення централізоване, встановлено домашній тепловий лічильник. Встановлені лічильники на воду.
У квартирі є велика кухня площею 10 кв.м. та житлова площа 40 кв.м.
Будинок ОСМД - типова панель. Є балкон. Вхід має стоянку для машин. Великий двір з новим сучасним дитячим майданчиком і спортивним містечком.
По обидві сторони за будинком через дорогу розташовані 2 школи. Поруч зупинки громадського транспорту, ринок і великий супермаркет.
Вікна виходять на Південь і Захід, тому квартира світла.
Квартира з роздільним плануванням під ремонт. Є кладова. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, газ, центральний водопровід, електрику, вивіз відходів та центральну каналізацію.
Квартира розташована в цегляній чеській будівлі. Є ліфт.
Район з добре розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою. Все в пішій доступності.
Квартира суха та тепла. Є великий балкон площею 7 кв.м. Поміняна сантехніка, частково встановлені металопластикові вікна.
Квартира має роздільне планування. Євроремонт. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Меблі та побутова техніка входить у вартість квартири.
Можливий торг.
Квартира розташована в 9-поверховому кооперативному будинку чеського типу.