Продаж квартир: Замарстинівська вулиця, 3, Львів
2 оголошення по 2 квартирах
5.8 млн грн
58 483 грн/м²
Замарстинівська вулиця, 3
Шукаєте просторе житло або вигідну інвестицію? Ця квартира саме для вас! 🔑
Продаж дворівневої квартири в австрійському будинку 🏡
‼️Центр міста‼️
📍 м. Львів, вул. Замарстинівська
🏛 Австрійський будинок, затишний закритий двір
🔹 Загальна площа — 98,3 м²
🔹 Житлова — 49,6 м²
🔹 Кухня — 22,9 м²
🔹 Поверх: 1 з 3
💫 Дворівнева 2-кімнатна квартира з ізольованими кімнатами
🔸 Приміщення, яке можна використати як укриття (висота 2,1 м) (додаткова кімната)
🔸 Індивідуальне опалення
🔸 Всі вікна виходять у двір — тихо та комфортно
🔸 Окрема комірка у підвалі входить у вартість
🔸 Чистий під’їзд, приємні сусіди
🔸 Чудова інфраструктура та транспортна розв’язка 🚌
💸 Вартість 130 000 $
🎈097 944 20 47
Сніжана “Golden City”
2 кімнати
з ремонтом
98.3 / 49.6 / 22.9 м²
цегляна
поверх 1 з 3
1915 Рік будівництва
4.3 млн грн
138 421 грн/м²
Замарстинівська вулиця, 3
Квартира має дизайнерський ремонт. Санвузол суміжний. Ремонт виконано за авторським проектом.
Система опалення індивідуальна газова з двофункційним котлом. Підігрів підлоги забезпечує комфорт. Встановлені лічильники.
Квартира продається з меблями.
Продаж з можливістю оренди. Колегам співпраця.
Тип будинку: Польський люкс (1937-1939 рр.).
1 кімната
з ремонтом
31 / - / 12 м²
цегляна
поверх 3 з 3
1915 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн