Квартира перероблена на три окремі апартаменти з роздільним плануванням. У квартирі зроблений євроремонт.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з двоконтурним котлом Vaillant. Також є бойлер на 150 літрів.
Квартира продається з меблями та технікою. На кухні є меблі.
Будинок ЖК "Галицький двір" зданий в експлуатацію у 2014 році. Є можливість придбати або орендувати паркінг.
Квартира розташована в ідеальній локації в центрі міста. Поблизу знаходяться магазини, ресторани, кафе, школа, садочки, аптеки, приватні лікарні та бювет із лікувальною водою.
Квартира має три балкони.
Квартира має авторський унікальний дизайн повної перепланування. Вільне планування. Авторський проект ремонту.
Квартира з комбінованою системою опалення. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана всіма новими зробленими під спеціальне замовлення меблями, побутовою технікою, інтерєрними прикрасами та елітним посудом. На кухні є меблі.
Квартира продається.
Квартира розташована в стильній новобудові в центральній частині міста Трускавця. Будинок царського типу. Є ліфт.
Дуже хороша локація. Поруч два бювета лікувальної води, торговий розважальний центр ТКС, Укрпошта, два заклади з відзнакою Рекомендованої медалі від Олі Фреймут (Dolchevita), ресторан Bellini у пятизірковому готелі та один з найкращих ресторанів міста Веранда. Трускавець - курортне місто, відоме своєю медичною професійністю.
Квартира має броньовані двері із спеціальними замками. У квартирі встановлена пожежна сигналізація, є гардероб, підігрів підлоги, панорамні вікна, кондиціонер, душова кабіна. Територія охороняється. Додатково є гостьовий паркінг. Квартира обладнана за технологією "розумний будинок" і має швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне, цифрове та супутникове ТБ.
Квартира з вільним плануванням, зроблений євроремонт. Є суміжний санвузол.
Квартира обладнана автономним опаленням та підігрівом підлоги.
Квартира продається з меблями та технікою. Можлива також купівля без меблів та техніки.
Можлива купівля за допомогою державних програм.
Квартира розташована в царському будинку. На території є камери відеоспостереження, безкоштовні місця для парковки, 4-рівневий паркінг, дитячий майданчик. Є ліфт.
Поруч розташовані магазин, ресторан, ПриватБанк. До бювету 400 метрів.
Квартира має гардероб, балкон, лоджію, панорамні вікна. Є душова кабіна. Встановлено Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира має вільне планування та зроблений євроремонт. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана автономним опаленням та підігрівом підлоги. Є індивідуальне газове опалення. Доступні газ, центральний водопровід, скважина, електрика, каналізація септик, вивіз відходів.
Квартира продається з меблями та технікою. У квартирі є гардероб, балкон, лоджія, меблі на кухні та телевізор.
Квартира розташована в царському будинку. На території ЖК є камери відеоспостереження, безкоштовні місця для паркування, 4-ярусний паркінг, дитячий майданчик. Є ліфт.
Поруч з будинком розташовані магазин та ресторан. До бювету - 400 м.
Квартира має швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ. Є душова кабіна.
Квартири в новобудові мають комфорт-клас. Стіни виконані з керамічної цегли, покриті пінополістирольним утеплювачем і оштукатурені.
ЖК розташований в екологічно чистому місці. Це десятиповерхова трисекційна монолітно-каркасна будівля.
ЖК розташований поруч з центром міста, в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу знаходяться магазини, гіпермаркет, медичний центр, нічний клуб, відділення банку, кафе і ресторани, готелі, прокат автомобілів, бювет, SPA-комплекси, спортивний майданчик, школа, дитячий садочок. Зупинка громадського транспорту знаходиться на відстані 500 метрів.