Продаж квартир: Стрийська вулиця, 111-В, Львів

10 оголошень по 6 квартирах
5.2 млн грн
74 509 грн/м²

Стрийська вулиця, 111-В

Найкраща ціна у новобудові з ремонтом: 1500$ за кв. м. Продаж 2 кімнатної квартири вул. Стрийська, ЖК "Леополь Таун" (район Головного Автовокзалу). Ціна квартири від 110 000 дол. Затишний новий ЖК (без гудіння ремонтів довкола вашої квартири) з усією необхідною інфраструктурою. Вікна виходять не на тиху, малопроїзну вулицю. Обжитий район, довкола - гарно облаштовані подвір"я, є спортивні та дитячі майданчики, поруч парк, неподалік - торговий центр. Район давно обжитий, тому у комплексі є магазини, кафе-піцерії, та вся інша, необхідна для комфорту інфрастуктура. 5 хв. до зупинки (Автовокзалу на вул. Стрийській). Сама квартира - простора, має 2 окремі кімнати з гарно акуратно збереженим ремонтом, можливий продаж з меблями. Загальна площа близько 70 м2, (є додаткові 7.5 кв.м., оскільки дороблявся гардероб на мансарді)! Індивідуальне опалення (котел), є також підігрів підлоги! Кімнати ізольовані, є 2-ва санвузли, простора кухня та велика кількість шаф для зберігання речей (підійде для проживання великої сімʼї з дітьми)! Квартира акуратна, світла і затишна (продаж у зв"язку з потребою переїзду у більшу квартиру) повністю готова для проживання, від Вас необхідно лише тапочки! Ціна 120 000 $ . Запрошуємо на огляд! Добра локація Все робилось для себе максимально якісно!
2 кімнати
з ремонтом
70 / 27 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 9
2017 Рік будівництва
3.6 млн грн
100 678 грн/м²

Стрийська вулиця, 111-В

ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири в ЖК "ЛЕОПОЛЬ ТАУН" Адреса: вул. Стрийська 111-В (район Автовокзалу) Площа: 35.4 м² Поверх: 2 поверх з 8 Дуже світла, стильна та затишна квартира! КВАРТИРА ПРОДАЄТЬСЯ З УСІМ!!! Індивідуальне газове опалення + підігрів підлоги. Велика кухня з обідньою зоною та панорамними вікнами. Спальня з двоспальним ліжком, розкладним диваном, телевізором та виходом на лоджію. Суміжний санвузол із ванною. Повний комплект побутової техніки: телевізор, мікрохвильова піч, пральна машина, газова плита та духовка, оптоволокно. Велика засклена лоджія. Хороша транспортна розвʼязка, розвинена інфраструктура. Обжитий ЖК - поруч багато комерції! В квартирі проживає орендар. Готове рішення для інвестора. Маю відеоогляд! Ціна: 82 000 $ (ТОРГ) Телефонуйте АН «INSIDE»
1 кімната
з ремонтом
35.4 / 15.8 / 9.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 10
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.8 млн грн
60 381 грн/м²

Стрийська вулиця, 111-В

Продаж 2-кім квартири. вул. Стрийська-Новобудова Леополь Таун. (87.500$.-торг.). Площа 62.5 кВ. м. Поверх 1/9. Кімнати ізольовані. Індивідуальне опалення. Котел. Будинок зданий. Підведені всі комунікації. Балкон.
2 кімнати
з ремонтом
63 / 28 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 9
2017 Рік будівництва
4 млн грн
65 206 грн/м²

Стрийська вулиця, 111-В

Продаж 2-кім. квартири.. вул. Стрийська-Новобудова Леополь Таун. (93.000$.-торг.). Площа 62 кВ.м. Поверх 2/9. Кімнати ізольовані. Індивідуальне опалення. Котел. Будинок зданий. Підведені всі комунікації.
2 кімнати
з ремонтом
62 / 30 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 9
2017 Рік будівництва
4.8 млн грн
57 512 грн/м²

Стрийська вулиця, 111-В

Квартира з роздільним санвузлом площею 6,38 м² та 2,14 м². Висота стель - 2,8 м. Планування включає відкритий балкон. Квартира продається з наповненням від забудовника, а саме: стяжка, штукатурка, вхідні двері, вікна. Усі комунікації заведені. Можливість облаштування теплої підлоги. Індивідуальне газове опалення (котел + радіатори). ЖК Continent Club - клубний будинок бізнес-класу, розрахований на 28 квартир. Надійний забудовник - Continent. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблоку, утеплення - мінвата. Є підземний паркінг. Ексклюзивний дизайн холів. На 1 поверсі розташовані комерційні приміщення. Здача будинку запланована на 3 квартал 2026 року. ЖК Continent Club розташований в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу знаходяться дитячий садок, школа, магазини, ресторани, кавярні, тенісні корти, стадіон, парк та зони відпочинку. Зручна транспортна розвязка. Квартира бізнес-класу, де сучасна архітектура поєднується з домашнім комфортом. Це простір для тих, хто цінує спокій і приватність, не відмовляючись від переваг життя у великому місті. Є відеоогляд.
3 кімнати
з ремонтом
82.66 / 52.4 / 10.01 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 7
2017 Рік будівництва
3.1 млн грн
69 075 грн/м²

Стрийська вулиця, 111-В

Квартира має відкритий балкон та кухню-студію. Висота стелі - 2,8 м. Наповнення від забудовника включає вхідні двері, вікна, встановлений газовий котел, радіатори, штукатурку, стяжку та заведені усі комунікації. Квартира має індивідуальне газове опалення. Є можливість встановити теплу підлогу. Будинок клубного типу, всього 28 квартир. Надійний забудовник Continent. Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією з керамоблоку, утеплений мінватою. Здача будинку запланована на 3 квартал 2026 року. Є підземний паркінг та ексклюзивний дизайн холів. На першому поверсі розташовані комерційні приміщення. Розвинена інфраструктура включає дитячий садок, магазини, тенісні корти, стадіон, ресторани, кавярні, салони краси, транспортну розвязку та парк. Квартира бізнес-класу, де сучасна архітектура поєднується з домашнім комфортом. Є відеоогляд.
1 кімната
з ремонтом
45 / 10.88 / 20.42 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 7
2017 Рік будівництва

Обрати розташування квартири