Продаж квартир: Сихівська вулиця, 21, Львів
5 оголошень по 1 квартирі
$ 188 тис.
1 790 $/м²
Сихівська вулиця, 21
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-х кімнатну квартиру,вул.Сихівська 21
Гарне розташування, поряд вся інфраструктура : школа, садочок, супермаркети, зупинки транспорту.
Квартира знаходиться на 10му поверсі, 11-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 105 кв.м., житлова площа 55 кв.м., кухня - 50 кв.м.
Продаж пентхаус (мансарда 11 поверх, висота стель до 4,1 м. В квартирі - 2 ізольовані кімнати, великий санвузол з ванною і душем, велика вітальня з каміном і кухнею, гардероб, підсобне приміщення, закрита невелика тераса/лоджія.
Зроблений дорогий ремонт. Теплі підлоги на кухні та в санвузлі (REHAU). Автономне опалення і гаряча вода (котел BUDERUS+ бойлер). Кондиціонер MITSUBISHI. Сигналізація. Повністю готова кухня: холодильник, вбудована духова піч, посудомийна машина (BOSCH). Є установка пом’якшення води, бак запасу та фільтр на питну воду. Є все для комфортного життя. Знаходиться в самому центрі найзручнішого спального району Львова (Сихів).
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати Українською, Англійською та рос мовами.
Вартість квартири 188 тис долл , Агентські послуги 3,5%
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-502-816-RE.
3 кімнати
з ремонтом
105 / 55 / 50 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
2000 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
47 оголошень по 16 квартирах$ 130 тис.
1 862 $/м²
вулиця Бориса Антоненка-Давидовича, 7
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2-кімнатна квартира 69,8 м² — вул. Антонича 5Б, дизайнерський ремонт
Продається простора 2-кімнатна квартира у новобудові на вул. Антонича, 5Б.
Загальна площа: 69,8 м²
Кухня: 12,4 м²
Поверх: 1 з 11
Стан: дизайнерський ремонт
Оздоблення: гіпсокартонні стелі, ламінат, декоративна штукатурка, фарбування
Вікна Salamander, нові двері
Газовий котел, підігрів підлоги, дизайнерські батареї
Є кладовка, проект у подарунок
Лічильники на електрику, газ, воду
Під’їзд із відеоспостереженням, пасажирський ліфт
Квартира готова до проживання, з сучасним ремонтом та продуманим плануванням.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
2 кімнати
з ремонтом
69.8 / 30 / 20 м²
утеплена панель
поверх 1 з 9
1986 Рік будівництва
$ 130 тис.
1 806 $/м²
вулиця Бориса Антоненка-Давидовича, 9
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Продаж 3-кімнатної квартири | Сихівський район
📍 вул. Антоненка-Давидовича
Світла та простора квартира на комфортному 4 поверсі 9-поверхового будинку.
🔹Поверх 4/9
🔹 Площа: 72 м²
🔹 Кухня: 12 м²
🔹 Роздільний санвузол
🔹 Балкон та лоджія
🔹 Централізоване опалення
У квартирі виконано ремонт, замінено сантехніку та електропроводку. Продається з меблями та побутовою технікою — можна одразу заїжджати та жити.
📍 Поруч школи, садочки, супермаркети, ринок, парк, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура.
💰 Реальному покупцю — торг!
❗️Ціна 130 000 $❗️
📞 +380 (96) 870 75 77
Богдан | АН «Golden City»
3 кімнати
з ремонтом
72 / 35 / 12 м²
утеплена панель
поверх 4 з 9
1986 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 100 тис.
1 938 $/м²
проспект Червоної Калини, 72-А
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
‼️‼️ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ‼️‼️
📲 Продаж 1-кімнатної квартири · пр-т Червоної Калини
🔹 51,6 м² · кімната 21,8 м² · кухня 12,7 м² · лоджія 2,4 м²
🔹 1/10 поверх · новобудова 2017 р.
🔹 Євроремонт · повністю мебльована · заїжджай і живи!
🏠 У квартирі:
Всі необхідні меблі
💎 Техніка: холодильник, мікрохвильова піч, плита
📍 Поруч: парк, супермаркети, кафе, поліклініка, Сихівський ЦНАП
🚋 2 хв до зупинки трамваю та громадського транспорту
💰 Ціна: 100 000$
Запрошую на огляд!
📞 067-837-43-53
Сергій · АН «Golden City»
1 кімната
без ремонту
51.6 / 21.8 / 12.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 10
2015 Рік будівництва
$ 235 тис.
1 163 $/м²
проспект Червоної Калини, 64
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається дворівнева квартира- пенхаус в обжитій та заселеній новобудові по проспекту Червоної Калини біля Торгового Центру Inter Citi. Гостьовий паркінг. Терміново. Торг.
Квартира дворівнева - знаходиться на 10-му та 11-му поверсі 11-ти поверхового будинку.
Перший рівень ремонт, виконаний з якісних матеріалів, продуманий до дрібниці, який робився для власного проживання. Після забудовника повністю усе перероблялося. Робили нову штукатурку стін та нові стяжки + самовирівн. залівну підлогу. Встановлена нова посилена електропроводка, на фото електрощитова першого рівня + така саме на другому рівні, зроблена розетка на вулиці для зарядки електрокара. Проведена заміна труб водопостачання та каналізації. Проведена заміна вікон встановлений пяти камерний профіль та двокамерний склопакет (три скла) з аргоном, скло з напиленням срібла. Водяна тепла підлога. Натуральний дубовий паркет з масиву дубу 20 мм. покладений на фанеру 10 мм. з використанням екологічно чистого клею. Міжкімнатні двері з натуральної деревини. Санвузол безшовний кахель 30 х 90 см., кутова ванна 170 х 170 см., цільне дзеркало 130 х 320 см. мозаїка з натурального каменю. Надійні міцні сходи з металу стінкою 7 мм. Зроблений вихід на натуральний камін. Утеплений та повністю перекритий дах.
Планування першого рівня - кімната - 22, 4 м.кв., кімната - 19, 3 м.кв., кімната - 16, 8 м.кв., кухня - 16, 1 м.кв., санвузол - 10, 54 м.кв., засклена лоджія 3, 9 м.кв.
Другий рівень - 0-й цикл. Планування другого рівня - кімната - 22, 4 м.кв., кімната - 21 м.кв., кімната - 19, 3 м.кв., кімната - 15 м.кв., санвузол - 10, 54 м.кв.
3 кімнати
з ремонтом
202 / 136 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 11
2009 Рік будівництва
$ 77 тис.
1 154 $/м²
Сихівська вулиця, 28
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж трикімнатної квартири в панельному будинку по вулиці Сихівська,28 м. Львів.
Загальна площа 66.7м2,житлова 41.2 м2 ,кухня 7.5 м2.
Опалення центральне.
Кімнати роздільні.
вікна замінено на металопластикові.
Санвузол роздільний.
Ідеально під вланий ремонт.
Чудова локація - все необхідне для комфортного життя поруч.
Код обєкту 17419
3 кімнати
без ремонту
66.7 / 41.2 / 7.5 м²
утеплена панель
поверх 7 з 9
1981 Рік будівництва
$ 239 тис.
1 406 $/м²
вулиця Бориса Антоненка-Давидовича
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
5-кімнатна двоярусна квартира на Сихові (вул. Антоненка-Давидовича)
Продається простора двоярусна квартира в новобудові 2011 року з ремонтом та технікою. Заходь і живи — залишається практично все!
📍 Локація: м. Львів, Сихів, вул. Антоненка-Давидовича, 7 поверх (є ліфт).
📐 Планування
1-й рівень: кухня, вітальня, дві кімнати, санвузол, гардеробна, дві комірки, два балкони. Зроблена тепла підлога.
2-й рівень: три ізольовані спальні, гардеробна та велика ванна кімната.
💎 Переваги та наповнення
Опалення: індивідуальне.
Техніка: повний комплект преміум-якості від BOSCH (холодильник, мікрохвильова, посудомийна та пральна машини).
Комфорт: кондиціонери, фільтр на воду, сигналізація та відеонагляд.
Меблі: залишається майже все, що на фото.
🛒 Інфраструктура
Поруч 3 школи, дитячі садочки, супермаркети «Сільпо», «Арсен», «АТБ», ринок «Іскра» та зручна транспортна розвязка.
💼 Беріть лише особисті речі та заселяйтеся!
📞 Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
5 кімнат
з ремонтом
170 / 70 / 20 м²
поверх 7 з 8
можливий продаж по єОселя
$ 170 тис.
2 576 $/м²
проспект Червоної Калини, 64
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 кімнати
з ремонтом
66 / 36 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 10
2009 Рік будівництва
$ 123 тис.
1 464 $/м²
проспект Червоної Калини, Будинок 1
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ (ЦІНА ЗНИЖЕНА) Продаж 3-х кім. квартира по пр. Червоної калини поруч з парком, біля ТЦ Інтер сіті.
Квартира дворівнева, на другому поверсі стеля 2, 50.
Загальна площа становить 84 кв.м. Житлова площа становить 40 кв.м. Площа кухні: 18 кв.м. З євроремонтом.
Опалення індивідуальне. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Котел на воду. Інтернет є.
Меблі та техніка залишаються.
БЕЗ СП
3 кімнати
з ремонтом
84 / 40 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 11
2014 Рік будівництва
$ 180 тис.
1 871 $/м²
проспект Червоної Калини, 64
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира в обжитій та заселеній новобудові по проспекту Червоної Калини біля Торгового Центру Inter Citi. Гостьовий паркінг. У дворі є дитячий майданчик, та інший благоустрій. Зовнішні стіни з червоної цегли (кладка у дві цегли) + утеплення пінопластом - комунальні зимою невеликі, адже квартира сама по собі дуже тепла. Міжповерхові перекриття монолітні (грубі) - добра шумоізоляція. Квартира двостороння. Загальна площа квартири становить 96, 2 м. кв. Квартира ідеального планування. Квартира гарна, світла та простора. Квартира знаходиться на 6-му поверсі 10-ти поверхового будинку. Ремонт, виконаний з якісних матеріалів, продуманий до дрібниці, який робився для власного проживання. Натуральний дубовий паркет з масиву дубу з використанням екологічно чистого клею. Кімната - 21 м.кв., кімната - 18, 7 м.кв., кімната - 18, 6 м.кв., кухня - 14, 4 м.кв. Локація дуже чудова бо має багато переваг: - паркова зона (парк імені святого Папи Римського Івана Павла II) - чотири супермаркети Сільпо, Арсен, АТБ, Ашан - басейн СпортЛайф - чудова транспортна розвязка, 12 хв. на трамваї і Ви вже біля Оперного театру - державні та приватні школи та садочки - державні та приватні медичні заклади - ресторани, кафе, салони краси - а саме головне то є найчистіше повітря у всьому Львові, бо по-перше Сихів є на самому високому холмі (трохи нижче ніж Львівський телецентр), а по-друге Сихів з усіх сторін оточений лісом. Документи перевірені та готові до продажу.
Терміново. Торг.
3 кімнати
з ремонтом
96.2 / 58.3 / 14.4 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 11
2009 Рік будівництва
$ 89 тис.
1 053 $/м²
вулиця Івана Кавалерідзе, 1
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається чотирьох кімнатна квартира по вулиці Кавалеридзе на Сихове,кімнати ізольовані,дві лоджії,дуже зручний район,поруч ринок,магазини,транспортні зупинки,школа,садочок
4 кімнати
без ремонту
84.5 / 51.6 / 9 м²
поверх 4 з 9
1988 Рік будівництва
$ 100 тис.
1 471 $/м²
проспект Червоної Калини, 93
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири з кухнею студією , квартира перепланована з 3 кімнатної
Будинок з цегли
3 поверх з 15
Опалення електричний котел
Загальна площа - 68 м.кв
В квартирі частково зроблений ремонт але потрібно доброти балкон.
2 кімнати
з ремонтом
68 / 30 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 15
1992 Рік будівництва
$ 68 тис.
1 030 $/м²
Зубрівська вулиця, 15
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в житловому стані, але бажано робити ремонт. Поруч школа, сдочок, продуктовий ринок, хороша транспортна розвязка. Для ріелторів без співпраці.
3 кімнати
без ремонту
66 / 41 / 10 м²
утеплена панель
поверх 4 з 9
1989 Рік будівництва
$ 85 тис.
1 269 $/м²
Зубрівська вулиця, 25
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира, де ви зробите ремонт “під себе”, а не перероблятимете чужі помилки
Продаж 3-кімнатної квартири на Сихові по вул. Зубрівська
📍 центр Довженка | поруч Sport Life
▪️ 67 м²
▪️ 7 поверх
▪️ двостороннє планування — світло і простір
▪️ квартира під ремонт, але з уже виконаними найважчими роботами 👇
— замінена електропроводка
— нова каналізація
— нові радіатори
— металопластикові вікна
🔥 Топова локація для життя:
школи, садочки, ринок, транспорт, спортзал — усе поруч.
Район, який завжди в ціні 💪
💰 85 000 $
3 кімнати
без ремонту
67 / 36 / 10 м²
утеплена панель
поверх 7 з 9
1981 Рік будівництва
$ 370 тис.
1 850 $/м²
Зубрівська вулиця, 32
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора дворівнева квартира площею 200 м², розташована на 15-16 поверхах сучасного будинку. Планування квартири роздільне. На першому рівні розташована велика кухня-студія, простора вітальня, робочий кабінет, 2 балкони, гардеробна, гостьовий санвузол та ванна кімната з джакузі. На другому рівні знаходиться спальня з власним санвузлом (душова), велика вітальня та вихід на простору терасу з неймовірною панорамою на Львів. Ремонт виконано в стилі євроремонту.
Власна будинкова котельня забезпечує індивідуальне газове опалення. В квартирі встановлені лічильники.
Вбудована кухня оснащена всією необхідною технікою, включаючи холодильник, пральну машину та посудомийну машину. Кондиціонер встановлено у кожній кімнаті та кухні. Квартира продається з меблями.
Ціна: 370 000 $. Для реальних покупців можливий торг.
Будинок на один підїзд, оснащений трьома ліфтами та консьєрж-сервісом. Територія будинку обладнана охороною ДСО, відеонаглядом та відеодомофоном.
Квартира розташована за адресою вул. Зубрівська 32, позаду кінотеатру ім. О. Довженка.
Особливістю квартири є велика тераса з захоплюючим видом на місто. Якісна дорога деревяна столярка. Квартира дворівнева.
4 кімнати
з ремонтом
200 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 16
2007 Рік будівництва
без комісії
$ 90 тис.
2 368 $/м²
проспект Червоної Калини, 85
Парк ім. Івана Павла II
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна видова квартира з авторським проєктом, дизайнерським ремонтом 2025 року. У квартирі виконано зонування кімнати на зону відпочинку, вітальню, робочу зону та кухню. Також виконано зонування на балконі. Стяжка перероблена, на підлозі ламінат та плитка, стіни пофарбовані. Уся квартира виконана в одному сучасному мінімалістичному стилі. Перепланування узаконене.
Усі комунікації, батареї та електрична розводка (мідна) змінені, труби скриті у стінах. Підлога з підігрівом. Система опалення централізоване. Електрика, газ, центральний водопровід.
Усі меблі вбудовані, виконані під замовлення з високоякісних матеріалів, фурнітура з доводкою. У квартирі є якісний диван, на ліжку ортопедичний матрац. З електротехніки: холодильник та духова шафа Bosch, варильна поверхня Gorenje, витяжка Ventolux, пральна машина Samsung, бойлер Skandilux, кондиціонер Vestfrost, маршрутизатор Asus. Виконані наступні меблі на замовлення: кухня, кухонний стіл та підвіконник в одному стилі з одних матеріалів, стіл письмовий у вітальню, 2 шафи купе, ліжко двоспальне, функціональна перегородка між ліжком та вітальнею, комора на балконі, дзеркало з нішею у ванній кімнаті.
Без комісії, від власника.
Цегляний будинок. Житловий фонд 2001-2010-і.
У центрі Сихова, з видом на сквер Іоанна Павла ІІ.
Видова квартира. 75%% балкону засклено (склопакети Rehau) та дуже якісно утеплено, 25%% балкону виконано для відкритого виходу. По периметру балкону виконано кований поручень ручної роботи. Балкон дуже якісно та сучасно оздоблений як з зовнішнього, так і з внутрішнього боку. Двері у ванну кімнату скритого монтажу.
1 кімната
з ремонтом
38 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 10
2002 Рік будівництва
без комісії
$ 33.2 тис.
488 $/м²
вулиця Івана Кавалерідзе
Sonata hotel
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається частка в 3-кімнатній квартирі з роздільним плануванням. Стан ремонту не вказано, але є можливість придбати цілу квартиру.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Передбачено вивіз відходів.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Продається частка квартири (44,44%%). Є можливість придбати цілу квартиру. Умови придбання та оплати обговорюються індивідуально.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Є балкон, лоджія, ванна, ліфт.
Розташована в дуже хорошому, затишному районі Сихів. Поруч знаходяться дитячий садок та школа, до яких не потрібно переходити дорогу. Також неподалік є торговий центр "Іскра" та магазин "Рось".
Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку. Є можливість придбати цілу квартиру.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 10.4 м²
панельна технологія
поверх 3 з 9