Продаж квартир вулиця Євгена Коновальця, Львів
18 оголошень по 9 квартирах
10.7 млн грн
125 427 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!!! Продаж комфортної та світлої квартири в клубному будинку на вул. Коновальця! 85 кв.м ідеально організованого простору, де кухня-вітальня займає цілих 41 кв.м простір для сімейних вечорів і творчих ідей.
Цей будинок у справжньому елітному районі Львова -ідеальне місце для тих, хто цінує спокій, безпеку і сучасний комфорт.
Усього 17 квартир, власний підземний паркінг з ліфтом, продумані деталі: шумоізоляція, теплий фасад, енергоощадні вікна, "розумний дім", відеоспостереження і консьєрж. Закрита територія з гарним ландшафтом та підсвіткою створює затишок у будь-яку пору.
Ціна: 255 000 доларів. Є відеоогляд, який легко надішлемо в Telegram. А в нашій базі ще кілька схожих варіантів.
Зателефонуйте допоможемо підібрати квартиру вашої мрії!
1 кімната
без ремонту
85 / 43 / 41 м²
поверх 4 з 6
2024 Рік будівництва
6.7 млн грн
64 024 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця, 25
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж вул.Коновальця 4 кім квартири
Продається простора чотирьох кімнатна квартира по вул.Коновальця 23 ( без трамвайної колії)
Поверх 3/4
Площа 104 кв.м
Елітний район, тиха вулиця.
У самому серці елітного Львова, де бруківка памятає кроки австрійської знаті, чекає на свого власника особлива квартира. Це не просто нерухомість — це простір для тих, хто вміє чути шепіт минулого та цінує справжню автентику.
Велич простору: Стеля заввишки 3.5 метри
дарує відчуття безмежної свободи та світла, якого не знайти в сучасних забудовах. Ця Дух епохи: Класичний австрійський будинок із його монументальною архітектурою та парадним входом. Для поціновувачів: Це ідеальне місце для відродження стародавніх звичаїв — від ранкової кави біля високого вікна до урочистих вечорів у вітальні, що створена для інтелектуальних бесід.
Є відеоогляд
Ціна 150000 $
4 кімнати
без ремонту
104 / 86 / 10 м²
цегляна
поверх 3 з 3
1900 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.1 млн грн
68 064 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3 кім кв вул Коновальця 3/3 (початоквулиці), площа 75 кв м. Австрійські будинок, залізобетонне перекриття. Квартира потребує ремонту. Три вікна на фасад будинку. З квартири вихід на горище. Дуже гарна вулиця, ближній центр. Ціна 115000$ 0976386020
3 кімнати
без ремонту
75 / 54 / 11 м²
цегляна
поверх 3 з 3
1900 Рік будівництва
6.2 млн грн
87 289 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КВАРТИРИ У ЖИТЛОВОМУ СТАНІ
Адреса - місто Львів, вулиця Коновальця.
Кількість кімнат - двокімнатна квартира.
Поверх - 1/3 (високий) .
Тип будинку - австрійський. Матеріал стін - цегла. Перекриття залізобетонне.
Загальна площа - 71,2 м2, житлова - 37,6 м2, кухня - 15,6 м2.
Квартира в житловому стані.
Опалення - індивідуальне, встановлений котел двоконтурний.
Балкон - один (великий, засклений).
Санвузли - два (суміжні).
Особливості даної квартири - це те, що квартира двостороння, в австрійському будинку. Високі стелі.
Не трамвайна частина.
Розташування на одній з привабливіших вулиці, де відчувається дух Львова австрійського періоду.
Поруч з будинком: Львівська політехніка, супермаркети, ТРЦ LEOLAND, відділення нової пошти, аптеки, перукарні, зупинки громадського транспорту, сквери, парки, озера тощо.
Ціна: 140000 $, торг. Розглядається розтермінування.
2 кімнати
без ремонту
71.2 / 37.6 / 15.6 м²
цегляна
поверх 1 з 3
1900 Рік будівництва
17.7 млн грн
123 163 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця, 92
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається унікальна 4-кімнатна дворівнева квартира у віллі "Люба" (1909 року), ближній центр Львова Загальна площа – 144 м². Квартира простора, світла та з продуманим плануванням. Перший рівень При вході — великий коридор із шафою-купе. Простора ванна кімната з душовою кабіною та пральною машиною Bosch. Прохідна кімната у класичному стилі, з якої відкривається доступ до затишної вітальні з великим вікном. Світла та велика кухня з якісними шафками і всією необхідною технікою. Окрема їдальня із панорамними вікнами. Індивідуальне опалення. Другий рівень Просторий хол і велика гардеробна кімната. Перша спальня з двоспальним ліжком, шафою, кондиціонером та зоною відпочинку. Друга спальня — у сучасному стилі, з відпочинковою та робочою зонами. Окрема ванна кімната. Балкон із чудовим краєвидом. Додаткові переваги: 4 кондиціонери по всій квартирі. Система резервного живлення (до 10 годин автономності під час блекаутів). Велике спільне подвір’я. Два підвали та 2 гаражі, які належать саме цій квартирі.
4 кімнати
з ремонтом
144 / 82 / 25 м²
поверх 2 з 3
1910 Рік будівництва
18.6 млн грн
130 400 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця, 120
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування. Ремонт виконано за авторським проектом, що свідчить про високу якість та унікальний дизайн.
Опалення в квартирі індивідуальне газове від котла Buderus. Також є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
У квартирі залишаються всі вмонтовані меблі та техніка фірми Miele (кавомашина, духова шафа, індукційна плита, пральна машина), а також майже всі меблі, що представлені на фото. Є кондиціонер Panasonic.