Продаж квартир вулиця Василя Єрошенка, Львів

7 оголошень по 2 квартирах
11.5 млн грн
95 414 грн/м²

вулиця Василя Єрошенка, 14

Пропонуємо простору 3к квартиру в новобудові близько центру Львова! Якісно збудована, сучасна новобудова, вул Єрошенка, близько ЖК «Велика Британія» і « Семицвіт»! Концепція квартири - сучасний, функційний простір 121 м2, зонований на кухню, вітальню, 2 спальні, гардероб, санвузол! Додаткова унікальність квартири - це тераса з кухні, площею 24 м2 і вигляд в сторону Високого Замку з неї, окрім того маємо балкон і лоджію! В квартирі виконано стильний, авторський ремонт за проектом власниці квартири. Дуже стильно і лаконічно! Ніхто не жив в квартирі після ремонту! Опалення - двоконтурний газовий котел, тепла підлога на кухні та санвузлі! Інсталяції, сантехніка, плитка, освітлення, вся встановлена техніка - передові бренди на ринку! Встановлена посудомийна машина, витяжка, кухня - Fenix Blum! Ліжко спальні - Frankof! Будинок малоквартирний, всього на один підʼїзд, має свій двір і паркування в ньому для власників квартир! У вартість входить підвал до квартири площею 5,7 м2! Піша доступність до центру, оперного театру, поруч вся необхідна інфраструктура - маркети, салони, спортивний зал, та інше! Ця квартира варта уваги, ми сподіваємось ви чекали саме її!
3 кімнати
з ремонтом
121 / 37 / 28 м²
цегляна
поверх 6 з 6
2016 Рік будівництва
2.7 млн грн
59 184 грн/м²

вулиця Василя Єрошенка, 4

Продаж 2 кімнатної квартири в цегляному будинку по вул. Єрошенка . Бічна вул Шевченка. Загальна площа квартири- 45 м. кв. Є зашклений балкон. Кімнати - суміжно- ізольовані. Квартира утеплена ззовні-зроблено (фасад) рік тому. Дах перекритий 2 роки тому. Сонячна сторона. Стан ремонту квартири - середній. Тихий , зелений внутрішній дворик. Ближній центр. До Оперного 10 хвилин пішки. В квартирі залишаються меблі і побутова техніка Гарний варіант як для власного проживання , так і для здачі в оренду. За детальнішою інформацією- телефонуйте!