Продаж квартир з євроремонтом Самбір

3 оголошення по 3 квартирах
2.5 млн грн
37 477 грн/м²

вулиця Генерала Шухевича

Продається затишна, світла трикімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира має три великі роздільні кімнати, окремий туалет та ванну, світлу кухню та просторий коридор. Ремонт виконано у стилі євроремонту. Система опалення індивідуальна газова. В квартирі підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Квартира продається з меблями. Наявні меблі на кухні та гардероб. Будинок збудований у період 2001-2010 років. Додатково до квартири додається підвал з власною коміркою та окремо стоячий власний гараж для авто з документами. Поруч зі школою, магазином та автобусною зупинкою розташована квартира. Квартира має великий засклений балкон. Підключено швидкісний інтернет та Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
67 / - / 11 м²
поверх 4 з 5
1.1 млн грн
33 250 грн/м²

Продається двокімнатна квартира з суміжним санвузлом. Кімнати мають євроремонт. Загальна площа квартири становить 33.9 м.кв., площа кухні - 6.4 м.кв. Квартира має індивідуальне газове опалення. Також є електрика, газ, каналізація (септик) та скважина. Асфальтована дорога та вивіз відходів забезпечують зручність. У квартирі є меблі та телевізор. Без комісії для покупця. Територія огороджена. До центру міста 500 метрів, 10 хв пішки. У квартирі є паркувальне місце та душова кабіна.
2 кімнати
з ремонтом
33.9 / - / 6.4 м²
поверх 1 з 1
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.6 млн грн
40 032 грн/м²

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона розташована на другому поверсі двоповерхового будинку та має окремий вхід. Квартира продається з ремонтом та меблями. Система опалення індивідуальна електрична, але також є можливість централізованого водопроводу та центральної каналізації. Електрика також підключена. Квартира повністю мебльована, включаючи меблі на кухні та гардероб. Також є телевізор та швидкісний інтернет. Можлива як продаж, так і оренда квартири. Умови оренди не вказані. Будинок житлового фонду від 2021 року. Є відеоспостереження та паркувальне місце. Інформація про навколишню інфраструктуру відсутня, але пріоритет надається житлу, розташованому якомога далі від важливих критичних обєктів. Квартира має засклену лоджію, підігрів підлоги та гардероб. Вікна виходять на проїжджу частину.
2 кімнати
з ремонтом
66 / - / 9 м²
цегляна
поверх 2 з 2