Продаж квартир Мучна вулиця, Львів
18 оголошень по 10 квартирах
5.9 млн грн
110 998 грн/м²
Мучна вулиця, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатних апартаментів ЖК Hyde Park
Локація: вул. Мучна, 32
Поверх: 6/6
Площа: 53,57 кв.м
Клубний будинок у зеленому та тихому районі Львова (поруч Шевченківський гай)
Планування: хол, кухня- вітальня, спальня, санвузол, гардероб, тераса
Дуже світлі апартаменти з панорамними вікнами
Комплекс орієнтований на комфорт та якість життя
На території:
басейн 25 м, SPA-комплекс, тренажерний зал, спортивні майданчики, BBQ-зона, зони відпочинку
Закрита територія без авто
Підземний паркінг з ліфтом
Безпека:
укриття в паркінгу (з опаленням, санвузлом, дитячою зоною)
відеоспостереження без “сліпих зон”
Ідеально підходить як для проживання, так і під інвестицію
Здача: 3 квартал 2026 року
Маємо у продажі різні планування, а також доступні апартаменти у 2 черзі.
Вартість: 2 500$/м²
Загальна вартість: 133 925 $
1 кімната
без ремонту
53.57 / 17 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 6
2025 Рік будівництва
5.2 млн грн
113 218 грн/м²
Мучна вулиця, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатних апартаментів ЖК Hyde Park
Локація: вул. Мучна, 32
Поверх: 4/6
Площа: 45,67 кв.м
Планування: хол, кухня-вітальня, спальня, санвузол, гардероб та тераса
Дуже світлі апартаменти з панорамними вікнами
Комплекс орієнтований на комфорт та якість життя
На території:
Закрита територія без авто
Підземний паркінг з ліфтом
Безпека:
укриття в паркінгу (з опаленням, санвузлом, дитячою зоною)
відеоспостереження без “сліпих зон”
Ідеально підходить як для проживання, так і під інвестицію
Здача: 3 квартал 2026 року
Вартість: 2 550 $/м²
Загальна вартість: 116 458 $
1 кімната
без ремонту
45.67 / 15 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 6
2026 Рік будівництва
11.9 млн грн
112 907 грн/м²
Мучна вулиця, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої 3-кімнатної квартири з унікальним плануванням і терасою у тихому районі, вул. Мучна (клубний будинок неподалік Шевченківського гаю)
Загальна площа - 105 кв.м. Другий поверх.
* Три ізольовані кімнати, коридор з великою шафою-купе, велика ванна кімната і гостьовий санвузол.
* Три великі тераси.
* Продається з усіма меблями, побутовою технікою та телевізором.
* До квартири є комора.
* Доглянута зелена зона біля будинку, паркомісця.
* Закрита територія з відеонаглядом.
Чудова локація, 300 ми до Шевченківського гаю - ідеальне місце для ранкових пробіжок та прогулянок з дітьми.
Ціна: 267000$
3 кімнати
з ремонтом
105 / 65 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 5
2010 Рік будівництва
3.4 млн грн
77 698 грн/м²
Мучна вулиця, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміновий продаж !!!
Продаж 2-кімнатної квартири особнякового типу у престижному районі Львова вул. Мучна.
Локація: поруч парк «Знесіння» та Шевченківський гай свіже повітря, зелена зона і близькість до центру.
Поверх 1/2, площа 44 м². Індивідуальне опалення (двоконтурний котел), підігрів підлоги на кухні. Квартира з ремонтом, є балкон, ванна кімната. Частково залишаються меблі та побутова техніка (на кухні).
Переваги: власне подвіря (1 сотка) з можливістю добудови та приватизації, місце для авто, цегляний будинок із залізобетонними перекриттями, підвал 3 м² та горище для зберігання речей.
Район тихий і зелений, поруч зупинка, до центру міста кілька хвилин.
Ціна: 77000 $. договірна
2 кімнати
з ремонтом
44 / 28.6 / 5.6 м²
цегляна
поверх 1 з 2
1961 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.5 млн грн
146 029 грн/м²
Мучна вулиця, Будинок 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаються 1-кім. апартаменти площею 38,55 м² в новобудові еліт сегменту ЖК Hyde Park, забудовник Ріел, на 4 поверсі 6-ти поверхового будинку. ЗДАЧА БУДИНКУ 2026р. Вигляд з вікна на вул. Мучна. Продумане зонування, з кухні вихід на балкон, світла спальня, великий гардероб для зберігання речей. Клубний будинок Hyde Park розташований біля парку " Шевченківський Гай", неподалік від центральної частини міста. Характеристики будинку: • Клас — еліт • Будинків — 2 • Поверховість — 3–6 • Висота стелі — 3 м • Стіни — цегла • Утеплення — мінеральна вата • Опалення — автономне • Паркінг — підземний Також на території розташований майданчик для міні гольфу та ігрове поле: баскетбольний майданчик, SPA та басейн 25м, тренажерний зал, йога студія / зал для танців, масажні кабінети, тераси для відпочинку та сонячних ванн, падл-теніс. Консьєрж у лобі. Закрита територія. Зелені зони для відпочинку. Ціна 125000$.Без комісії для покупця.
1 кімната
без ремонту
38 / 14 / 9 м²
цегляна
поверх 4 з 6
2025 Рік будівництва
5.5 млн грн
94 148 грн/м²
вул. Мучна, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Hyde Park — 2-кімнатний простір в британському стилі серед wellness-інфраструктури
Пропонується до продажу просторе 2-кімнатне помешкання площею 58,22 м² у клубному будинку Hyde Park, вул. Мучна, 32 — ідеальний простір для комфортного життя та повного перезавантаження.
🇬🇧 Клубний будинок у стилі сучасної Європи
Архітектура, натхненна Лондоном: черепичні дахи, стримані фасади, великі панорамні вікна
Лише 98 помешкань — тиша, приватність і спокій
Вишукані вхідні групи з зонами очікування, диванами та зоною консьєржа
Закрита територія без авто, підземний паркінг, колясочна, сучасна навігація
🧘 Wellness-середовище прямо у вас під будинком
Hyde Park створено як екосистему для здоров’я й відновлення:
SPA, сауни, масажні кабінети, басейн
Йога-студія та GYM
Падл-теніс, баскетбол, мінігольф, спортивний майданчик
📐 Про житло:
Площа: 58,22 м²
Раціональне планування: простора кухня-вітальня, спальня, гардероб, санвузол, балкон
Панорамні вікна, висота стелі — 3 м, світло і простір
Система “розумний дім” Ajax — у стартовому комплекті
📍 Локація:
Зелений Личаківський район, поруч парк «Шевченківський гай»
Приватні школи, садки, супермаркети — усе поряд
Центр міста — 10 хвилин
Зручний виїзд на об’їзну та до заміських напрямків
💎 Для кого це помешкання:
Для молодої сім’ї, яка цінує якість, естетику та здоровий спосіб життя
Для тих, хто хоче більше, ніж просто квадратні метри
Також — чудова довгострокова інвестиція в якісний житловий фонд Львова
📞 Заплануйте перегляд — це житло стане новою сторінкою комфортного життя.
2 кімнати
без ремонту
58.22 / 28.37 / 10.3 м²
поверх 3 з 6
4.2 млн грн
139 171 грн/м²
вул. Мучна, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися