Продаж квартир вулиця Модеста Менцинського, Львів
8 оголошень по 3 квартирах
4.8 млн грн
104 925 грн/м²
вулиця Модеста Менцинського, 6
Продається 2-кімнатна квартира у самому центрі Львова — вул. Модеста Менцинського, 6.
Квартира розташована на 1-му поверсі 3-поверхового цегляного будинку та має окремий вхід з двору, що дозволяє використовувати її як для проживання, так і під комерцію (офіс, салон, студію тощо).
️ Площа: 46 м²
️ Кімнат: 2
️ Поверх: 1 з 3
️ Площа кухні: 8,3 м²
️ Стан: житловий
️ Тип стін: цегла (товщина ~120 см)
️ Опалення: індивідуальне газове
️ Мебльована
Переваги:
– Розташування — історичний центр Львова
– Високі стелі, масивні цегляні стіни (чудова шумо- та теплоізоляція)
– Окремий вхід із двору — можливість облаштувати під бізнес
– Є місце для паркування авто на подвір’ї
– Тиха вулиця, поруч усе необхідне: транспорт, кафе, магазини, театри
Ідеальний варіант:
Для інвестиції, здачі в оренду, власного житла або комерційного використання — у самому серці міста.
Ціна 112 000 $
Код #11830
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд або отримати більше фото!
2 кімнати
з ремонтом
46 / 36 / 8.3 м²
цегляна
поверх 1 з 3
1890 Рік будівництва
5.5 млн грн
74 546 грн/м²
вулиця Модеста Менцинського, 7
Продаж 2-кімнатної квартири в самому серці Львова в австрійському будинку на вул. Городоцькій - Менциньського (5 хв. до Оперного пішки)
Загальна площа - 74 кв.м., житлова - 47 кв.м. 4/4 ц.
Дві просторі ізольовані кімнати. Висота стель - 3,1 м. Замінені вікна, двері. Збережений паркет. Поміняна сантехніка.
Підігрів підлоги в коридорчику. Повністю зроблене горище. Велика кухня - 12 кв.м. Є вся необхідна побутова техніка: вмонтована посудомийка, варильна газова поверхня, духовка. Індивідуальне газове опалення: двохфункційний котел. Кондиціонер. Роздільний санвузол. Є ванна і душ.
Також є дві збережені автентичні пічки.
Вікна виходять на вулицю Менциньського.
Чудова квартира в гарній локації як для власного проживання, так і під інвестицію: для довготривалої або подобової оренди.
Ціна: 128000$
2 кімнати
з ремонтом
74 / 47 / 13 м²
цегляна
поверх 4 з 4
1885 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.4 млн грн
58 560 грн/м²
вулиця Модеста Менцинського
Квартира має правильне планування з можливістю перепланування під себе. У квартирі є дві ізольовані кімнати, кладова в коридорі та додатково підвал 10 кв.м. Квартира знаходиться в хорошому житловому стані.
Квартира має індивідуальне газове опалення та центральну каналізацію.
Квартира мебльована.
Будинок побудований до 1917 року в австрійському стилі. Парадний вхід з/б перекриттям. Є доглянутий двір.
Квартира розташована в центрі Львова.
Вид з вікна в двір. Є австрійські пічки.
2 кімнати
з ремонтом
92 / - / 25 м²
цегляна
поверх 2 з 4