Продаж 3-кім. квартири. с. Малехів-Новобудова. (80.000$.). Клубного типу! до м. Львова 1.7км. Заг. площа 71 м.кв, 3п./4. Перепланована з 3 кім кв. в кухню студію та дві ізольовані кімнати. Не кутова. Замінені та покращено: 2-х функційний газовий котел, м/п енергозберігаючі вікна. Додатково зроблено підігрів підлоги у кухні, санвузлі та коридорі, залита стяжка, гідроізоляція, встановлено добротні фільтри для води. Стіни - цегла додатково утеплені пінопластовими панелями. Панорамні вікна, великий балкон. Встановлено відеоспостереження території. Будинок зданий. Район новобудов (поруч ЖК "Жовківська брама"), все в пішій досяжності - дит. майданчик, аптека, магазини, зупинки громадського транспорту та ін., водночас вуличка тиха, озеленена. Уляна
Квартира має правильне роздільне планування з суміжним санвузлом. Стіни поштукатурені, в кімнаті залита стяжка. У кухні, коридорі та санвузлі зроблено підігрів підлоги. Квартира під чистову обробку.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.
Є право власності.
Будинок зданий, заселений, має ОСББ.
Житловий комплекс розташований у свіжозбудованому приватному секторі. Вся потрібна інфраструктура знаходиться в межах 5 хвилин. Квартира розташована поруч з Галицьким перехрестям (10 хвилин пішки).
Квартира світла, не кутова, з панорамними енергозберігаючими вікнами (була доплата для встановлення покращеного варіанту).
Квартира в нульовому циклі після будівельників. Планування суміжне, прохідне. Санвузол роздільний.
Опалення індивідуальне від дахової котельні.
Будинок житлового фонду від 2021 року.
Поблизу розташовані школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки та зупинка громадського транспорту.
Квартира має якісне будівництво, стіни з керамоблоку, простору кухню, двостороннє планування, металопластикові вікна. З вікон відкривається неймовірний вид на місто.
Квартира в 0-циклі з правильним плануванням. Виконані роботи: залита стяжка, встановлений газовий котел. Є одна лоджія та один суміжний санвузол. Ремонт після будівельників.
Є газ. Система опалення індивідуальне газове.
Квартира не мебльована.
Квартира продається по переуступці прав.
Будинок вводиться в експлуатацію в 4 кварталі 2025 року. Є ліфт.
Поблизу будинку розташовані школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту та інше.
Гарна площа квартири, вигідна ціна. Є відеоогляд квартири.
Квартира після будівельників. Санвузол суміжний. Є тераса 32 кв/м з видом на Високий Замок.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира не мебльована.
Житловий фонд від 2021 року.
ЖК розташований у новому перспективному районі. Поблизу знаходиться парк.
Квартира має чудовий краєвид.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана тепловим насосом з трьома внутрішніми блоками з можливістю підключення підігріву підлоги.
Квартира не мебльована.
Будинок житлового фонду від 2021 року.
Квартира розташована поблизу парку без сусідньої забудови. Школа знаходиться через дорогу, дитячий садок - на відстані 500-700 метрів. АТБ розташоване в сусідньому будинку.
У квартирі встановлені 6 сонячних панелей. У подарунок додається інвентор та акумулятор по 5 кВт, дизайн-проект.