Продаж трикімнатної квартири по вулиці Грюнвальдській.
Ця вулиця сполучає між собою вулицю Коновальця з вулицею Антоновича.
Квартира знаходиться на першому високому поверсі в цегляну будинку історичної забудови Львова.
Квартира двостороння та включає в себе три кімнати, обʼєднаний санвузол, кухню та передпокій.
З кухні є вихід у внутрішній двір, який зачиняється від сторонніх осіб.
У квартирі газове опалення, присутній газовий конвектор, а також збережені автентичні пічки у кожній житловій кімнаті.
Для підігріву води використовують газову колонку.
Квартира продається з двома комірками у підвалі.
Зручний район для проживання з розвиненою
інфраструктурою та хорошим транспортним
сполученням. Водночас вулиця дуже тиха та зелена.
Також поряд парк Піскові озера, університет
Львівська Політехніка, ЖД вокзал, ринок, школи,
садочки.
Код 332
Квартира суміжна, прохідна. Санвузол роздільний.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з газовим котлом Vaillant, який забезпечує підігрів води та опалення.
У квартирі залишаються всі вмонтовані меблі та побутова техніка, крім телевізора і пральної машинки.
Квартира розташована в цегляному будинку історичної забудови Львова. На поверсі знаходиться одна квартира.
Зручний район для проживання з розвиненою інфраструктурою та хорошим транспортним сполученням. Вулиця тиха та зелена. Поряд розташовані парк Піскові озера, університет Львівська Політехніка, школи та садочки. Вулиця Грюнвальдська зєднує вулицю Коновальця з вулицею Антоновича.
До квартири належить особистий балкон (вхід зі сходової клітки), комірка та підвал. Вікна виходять у затишний дворик. У квартирі є Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Квартира складається з трьох просторих кімнат площею 22, 20 та 14 кв.м., кухні, санвузла та передпокою. Висота стель 3,30 м. На підлозі паркет. У кожній кімнаті чудово збережені автентичні пічки. Є можливість розділити на дві окремі квартири.
Квартира має індивідуальне газове опалення з газовим конвектором.
Квартира продається без меблів та техніки.
У вартість входить два підвали площею 17 кв.м.
Квартира розташована на тихій та зеленій вулиці історичного центру міста. Цегляний будинок з фасадним входом. Чистий та охайний підїзд. З кухні є вихід у закритий затишний двір.
Чудова локація поруч з ЛеоЛендом, Медиком, ЖД вокзалом, площею Ринок, парком Піскові озера, школами та садочками.
Квартира має автентичний дизайн та чудово підійде для власного проживання чи під інвестицію. Є можливість використовувати в комерційних цілях.
Квартира розташована на високому першому поверсі. Парадний вхід веде в коридор. Збережені автентичні пічки та столярка.
Чистий продаж.
Будинок царського періоду.
Квартира розташована на гарній вулиці в хорошому районі.
Квартира після пожежі, без жертв і запаху горілого. Планування роздільне.
В квартирі індивідуальне газове опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Ключі на руках. Покази по домовленості.
Квартира розташована в елітному районі в царському будинку.