Продаж квартир: бульвар Жуля Верна, 4-А, Київ
2 оголошення по 1 квартирі
$ 57 тис.
902 $/м²
бульвар Жуля Верна, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3к квартиру проспект Жуля Верна (Ромена Роллана) 4а, двостороння, 7/9-пов. будинку. Площа 63,2/41,3/7,3 кімнати суміжно-окремі, с/в-окремий, є балкон, лоджія, комора. На кухні та в одній кімнаті встановлені металопластикові вікна. Тамбур на 2 квартири. Квартира вільна, ніхто не зареєстрований. Розвинена інфраструктура та чудова транспортна розвязка - поруч швидкісний трамвай та інший громадський транспорт.
Додатково:
Тип будинку: Чешка. Планування: Двостороння. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Житловий стан
3 кімнати
з ремонтом
63.2 / - / 7.3 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1972 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
72 оголошення по 30 квартирах$ 36.5 тис.
1 043 $/м²
бульвар Жуля Верна, 5/8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири в Києві по вул. Жуля Верна. Квартира розташована на безпечному та комфортному 2 поверсі 9-поверхового будинку. Загальна площа — 35 м², житлова — 15,5 м², кухня — 6,5 м². Вдале планування доповнює велика кладова, яку можна використовувати для зберігання речей, облаштування гардеробної або організації додаткового простору. Є великий балкон на два вікна, що додає квартирі світла та простору. Локація чудово підходить як для власного проживання, так і для подальшої здачі в оренду. Поруч магазини, школа, церква, зупинки громадського транспорту, а велика кількість маршрутів дозволяє без проблем дістатися до різних районів Києва. Спокійне оточення, зручний поверх та хороша транспортна доступність роблять квартиру практичним варіантом для життя. Вартість — 365 000 $. Комісія агентства 5%. Звертайтеся у будь-який зручний для вас час - ми завжди готові надати професійну допомогу. Агенція пропонує повний спектр послуг на ринку нерухомості: купівля та продаж квартир, будинків, земельних ділянок і комерційних об’єктів. Маємо значний досвід супроводу угод за державними програмами, зокрема: «єОселя», програми забезпечення житлом ВПО та військовослужбовців (постанови №280/719/1176), компенсація за зруйноване житло («єВідновлення», постанова №600). Гарантуємо безпечний та прозорий супровід, індивідуальний підхід і вигідні рішення для кожного клієнта.
1 кімната
без ремонту
35 / 16 / 7 м²
панельна технологія
поверх 2 з 9
1970 Рік будівництва
$ 52 тис.
1 040 $/м²
бульвар Миколи Руденка, 22
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою: вул. Миколи Руденка, 22, Святошинський район, м. Київ.
Загальна площа — 49,6 м², житлова — 29,1 м², кухня — 8 м².
Квартира розташована на 8-му поверсі 9-поверхового панельного будинку.
Будинок 1969 року будівництва,стіни з/б, висота 2,57.
Квартира має функціональне планування: дві кімнати, окрема кухня, роздільний санвузол, великий балкон.
Квартира в охайному житловому стані, укомплектована меблями та технікою і готова до проживання.
Встановлено холодильник, пральну машину, варильну поверхню, духову шафу.
Будинок доглянутий, створене ОСББ, встановлено пасажирський ліфт.
Поруч є паркувальний майданчик.
У дворі та поруч із будинком облаштовані зелені зони для відпочинку.
До швидкісного трамвая - близько 3 хвилин пішки, до метро Житомирська - близько 15 хвилин транспортом.
Поруч розташовані супермаркети Фора, Сільпо, АТБ, Trash, ТРЦ Квітень та Квадрат, кінотеатр Лейпциг, медичні лабораторії, приватні клініки, школи, дитячі садки, спортивні зали, кав’ярні, ринок, дитяча поліклініка та пологовий будинок.
У пішій доступності - три оновлені парки.
Чудовий варіант для комфортного проживання сім’ї.
2 кімнати
з ремонтом
50 / 29 / 8 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1969 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 34.9 тис.
1 662 $/м²
проспект Леся Курбаса, 18-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної смарт квартири за адресою проспект Леся Курбаса 18-б
Борщагівка
21,1 м2 загальна
Ремонт з повною заміною комунікацією та ремонтом, меблями та технікою. Заходь та живи!
Повний комплект техніки+кондиціонер.
Можна використовувати під комерцію під кабінет. Можна одразу під оренду.
Поряд ТЦ Апрель, зупинка швидкісного трамвая, супермаркети, ринок та ще багато іншого.
Поряд вулиці Жуля Верна, Миколи Руденка, Якуба Коласа, Зодчих.
Показ за попередньою домовленістю. Дзвоніть.
ID: 96731
1 кімната
з ремонтом
21 / 13 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1970 Рік будівництва
без комісії
$ 75 тис.
1 081 $/м²
бульвар Жуля Верна, 7-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Якщо ви шукаєте ТРИКІМНАТНУ квартиру для сім'ї в районі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням — ця пропозиція варта вашої уваги.
Основні характеристики:
- 9 поверх 9-поверхового будинку (1988 р.);
- над квартирою розташований високий технічний поверх, що забезпечує додатковий захист від перегріву та опадів;
- три окремі кімнати;
- загальна площа — 69,4 м²;
- житлова — 41,1 м²;
- кухня — 8,3 м²;
- роздільний санвузол;
- велика лоджія площею близько 7 м²;
- квартира у гарному житловому стані — можна заїхати та жити;
- у будинку газ, встановлена газова плита;
- чистий та доглянутий під’їзд;
- документу права власності більше трьох років.
Інфраструктура:
Все необхідне для комфортного життя знаходиться поруч:
- супермаркети NOVUS, ФОРА, АТБ;
- продуктовий ринок;
- магазини, кафе, аптеки;
- парк «Совки» для прогулянок, занять спортом та відпочинку.
Транспорт:
Вдале транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися до будь-якої точки міста:
- поруч зупинки маршруток та тролейбусів;
- зручний виїзд на Окружну дорогу;
- швидкісний трамвай;
- до метро «Академмістечко» та «Святошин» — близько 15 хвилин;
- до метро «Політехнічний інститут» — близько 25 хвилин швидкісним трамваєм.
Ця квартира — чудовий варіант для сім’ї або як інвестиція під оренду. Поєднання вдалого планування, гарного стану та розвиненої інфраструктури робить її дійсно привабливою пропозицією.
Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
69.4 / 41.1 / 8.3 м²
утеплена панель
поверх 9 з 9
1988 Рік будівництва
без комісії
$ 63 тис.
1 041 $/м²
бульвар Жуля Верна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ця квартира стане хорошим вибором для тих, хто хоче завершити ремонт на власний смак без необхідності виконувати складні підготовчі роботи. Об’єкт уже перебуває на стадії підготовки до чистового оздоблення, що дозволить суттєво зекономити час і ресурси.
Основне:
• 60,5 м² загальної площі, житлова площа — 41,2 м², кухня — 6,7 м²
• 7 поверх із 9
• Панельний будинок, 1971 року будівництва
• Будинок газифікований
• Підземний паркінг відсутній
• До станції метро «Житомирська» — близько 10 хвилин на авто
Про квартиру:
Квартира без ремонту та має роздільне планування. Водночас уже виконано значний обсяг підготовчих робіт: стіни підготовлені під фінішне оздоблення, стеля — до монтажу натяжної стелі, повністю виконана електрика. Підлога готова до укладання покриття.
У квартирі встановлено сучасні радіатори, а також металопластикові вікна з підвіконнями та відкосами. Опалення — централізоване.
Що поруч:
Будинок розташований у Святошинському районі Києва, на бульварі Жуля Верна, 3. Зручне транспортне сполучення та близькість до метро забезпечують комфортне повсякденне життя. Швидкісний трамвай в 5 хвилинах ходьби. Станція « Жуля Верна»
Вартість: 63 000 $
Доступне придбання за державними програмами: єВідновлення, №280, №719 постанови, ваучер. Супроводимо вас на кожному етапі угоди.
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
3 кімнати
без ремонту
60.5 / 41.2 / 6.7 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1971 Рік будівництва
$ 40 тис.
1 379 $/м²
проспект Леся Курбаса, 10-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к квартиру з ремонтом в Святошинському районі(Борщагівка),на вул.Курбаса,10г.Квартира на 7 поверсі,будиноу газифікований.Площа квартири29,5 кв.м,житлова 16,4кв.м.кухня 6кв.м.Балкон застеклений,обшитий вагонкою.Санвузол сумісний,душова кабіна.Можливий продаж з меблями та побутовою технікою.. Будинок розташований у районі з чудовою інфраструктурою. На швидкісному трамваї (зупинка Гната Юри) за лічені хвилини ви опинитесь на НАУ, Вацлава Гавела, Індустріальний, Політехнічний інститут, Галицька Площа (площа Перемоги), Вокзальна. Поблизу ТЦ «Квадрат», Мак Дональдс, Пузата Хата, численні магазини (зокрема Сільпо, Фора, АТБ), кінотеатр «Лейпциг», аптеки, банки, відділення Нової пошти, бювет, кав’ярні та ресторани. У пішій доступності одразу три парки — Юність, Совки та Інтернаціональний— ідеальні місця для прогулянок і відпочинку на природі.
1 кімната
з ремонтом
29 / 17 / 6 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1970 Рік будівництва
$ 40 тис.
1 176 $/м²
проспект Леся Курбаса, 12-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Борщагівка, проспект Леся Курбаса 12-Б.
Поруч Тулузи, Миколи Руденка, Жуля Верна, Сєркова, Якуба Коласа, Гната Юри, Покотила.
Повноцінна однокімнатна квартира, будинок 464 серія, 2/9 поверх, 33,5/17/7,6.
Ціна 40000 Дол. Агентство.
Прохання до колег, не турбувати.
1 кімната
без ремонту
34 / 17 / 8 м²
панельна технологія
поверх 2 з 9
1970 Рік будівництва
без комісії
$ 53 тис.
1 123 $/м²
вулиця Тулузи, 20
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири | вул. Тулузи, 20
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира у Святошинському районі Києва, за адресою вул. Тулузи, 20.
🏠 Характеристики:
* 2-й поверх
* загальна площа — близько 44 м²
* дві окремі кімнати — 14,6 м² та 11,8 м²
* кухня — 7,2 м²
* є балкон
* санвузол роздільний
* квартира під ремонт, що дає можливість зробити планування та інтер’єр повністю під себе
📍 Інфраструктура: поруч супермаркети та магазини, аптеки, школи, дитячі садочки, медичні заклади, ринок, заклади побутового обслуговування. Неподалік є зелені зони для прогулянок.
🚇 Транспорт: район має хороше транспортне сполучення — поруч зупинки громадського транспорту, зручний виїзд на основні магістралі. До станцій метро «Житомирська» та «Святошин» можна швидко дістатися громадським транспортом.
Хороший варіант як для власного проживання після ремонту, так і для подальшої здачі в оренду.
2 кімнати
без ремонту
47.2 / 26.4 / 7.2 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1972 Рік будівництва
без комісії
$ 62 тис.
1 378 $/м²
проспект Леся Курбаса, 12-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири на проспекті Леся Курбаса 12В, Святошинський район
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира площею 45 м² у зручній локації Святошинського району.
Квартира має окремі кімнати та перебуває у гарному житловому стані. Повністю замінена сантехніка, труби та стояк, встановлені металопластикові вікна.
Велика перевага квартири — вікна та лоджія з видом у парк. Зелене оточення та відсутність щільної забудови перед будинком створюють відчуття простору, тиші та затишку.
Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, супермаркети, аптеки, школи, дитячі садочки та зупинки громадського транспорту.
Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
45 / 30 / 8 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
1972 Рік будівництва
$ 150 тис.
1 916 $/м²
вулиця Якуба Коласа, 2-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру площею 78,3 м² у ЖК «Столичні Каштани» за адресою: вул. Якуба Коласа, 2В.
Простора площа дозволяє комфортно організувати житловий простір для всієї родини.
Житловий комплекс має зручне розташування та розвинену інфраструктуру поруч: магазини, супермаркети, аптеки, заклади харчування, школи, дитячі садки та громадський транспорт.
Гарний варіант для тих, хто шукає простору квартиру в сучасному житловому комплексі у Святошинському районі.
Запрошуємо на перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
78.3 / 36 / 14.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 24
2016 Рік будівництва
без комісії
$ 145 тис.
1 368 $/м²
проспект Леся Курбаса, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3 кімнатної квартири з виходом у парк.
⁃ Святошинський район. Вул. Леся Курбаса 7-А
⁃ 18/19 цегляного будинку.
⁃ Загальна 106 кв.м. Житлова 56 кв.м. Кухня 16 кв.м.
⁃ 2 санвузли
⁃ 2 окремі спальні кімнати.
⁃ Квартира з ремонтом і меблями.
⁃ Відкритий простір між кухнею і вітальнею працює як трансформер. Може відокремлювати простір, або робити його більш закритим.
⁃ Чудовий краєвид з вікон в бік центра міста.
⁃ Будинок знаходиться фактично в парку «Юність»
⁃ Гарна транспортна розвʼязка . Швидкісний трамвай їде до пл. Перемоги 15-18 хвилин. До найближчого метро маршруткою 15 хвилин.
⁃ Розвинена інфраструктура. Поруч 5 супермаркетів, банк, 2 парка, кінотеатр «Лейпциг», Мак Дональдс, 2 оптових овочевих ринка.
⁃ В будинку є бомбосховище.
⁃ Дуже зручне і комфортне місце для життя.
⁃ Ціна 145000 доларів
3 кімнати
з ремонтом
106 / 56 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 18
2012 Рік будівництва
$ 62 тис.
1 000 $/м²
проспект Леся Курбаса, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3к квартири Святошинський район, проспект Леся Курбаса 15!
Загальна площа: 61,8м2
Житлова площа: 41,2м2
Поверх: 8/9
Розглядаємо продаж по держ програмам та за готівку.
Квартира має житловий стан, 2 окремі кімнати та одну прохідну, роздільний сан вузол, 2 лоджії та окрему кухню.
Кухня (6,8м2) обладнана:
- вбудований кухонний гарнітур в задовільному стані;
- газова плита/духова піч;
- холодильник та мікрохвильова піч.
Обідній стіл та стільці.
Спальна кімната (окрема 14,6м2):
- двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом;
- містка шафа-купе;
- робоча зона.
Вихід на засклений балкон з металопластиковими вікнами.
Спальна кімната (прохідна 16,7м2):
- меблева стінка;
- диван;
- вихід на другу засклену лоджію.
Спальна кімната (окрема 9,9м2):
- розкладний диван;
- велика щафа для речей;
- робоча зона.
Сан вузол роздільний (1,9м2 та 0,8м2) обладнаний бойлером 80л, пральною машиною, зручною ванною - у гарному стані.
Встановлені лічильники на воду, електроенергію.
Стан труб задовільний, електропроводка також у задовільному стані.
Ціна: 62,000$.
3 кімнати
з ремонтом
62 / 41.2 / 6.8 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1979 Рік будівництва
$ 44.5 тис.
1 483 $/м²
проспект Леся Курбаса, 10-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Розглядаємо різні варіанти продажу: Єоселя, Євідновлення, Держмолодьжитло, постанови, сертифікати, готівку ;)
На продаж пропонується затишна 1-кімнатна квартира по проспекту Леся Курбаса, 10г.
Оселя розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа квартири – 30 кв. м, кухня – 6 кв. м.
У кімнаті на вас чекають два дивани, шафа, що вмістить усі ваші речі, письмовий стіл для навчання чи роботи та кондиціонер, щоб завжди була комфортна температура.
Світла кухня обладнана газовою плитою, витяжкою, холодильником та обідньою зоною, тож відразу можна починати готувати улюблені страви для близьких.
Санвузол – суміжний, обладнаний ванною, є бойлер і пральна машина.
Є балкон, який може слугувати додатковим місцем для зберігання.
Будинок розташований у районі з чудовою інфраструктурою.
На швидкісному трамваї (зупинка Гната Юри) за лічені хвилини ви опинитесь на НАУ, Вацлава Гавела, Індустріальний, Політехнічний інститут, Галицька Площа (площа Перемоги), Вокзальна.
Поблизу ТЦ «Квадрат», Мак Дональдс, Пузата Хата, численні магазини (зокрема Сільпо, Фора, АТБ), кінотеатр «Лейпциг», аптеки, банки, відділення Нової пошти, бювет, кав’ярні та ресторани.
У пішій доступності одразу три парки — Юність, Совки та Інтернаціональний— ідеальні місця для прогулянок і відпочинку на природі.
Для сім'ї із дитиною — дитячі садки №127, №145, школи № 205, №206 ім. Леся Курбаса, Демократична школа «Час Індиго», дитячий клуб «Холлі», англійська школа «Helen Doron», футбольне поле, безліч майданчиків.
Поруч такі вулиці, як: бульвар Миколи Руденко (Кольцова), Сімʼї Сосніних, Гната Юри, Жуля Верна, Литвиненко-Вольгемут, Зодчих, Тулузи, Якуба Коласа, Генерала Потапова, Василя Доманицького.
Ціна: 44500$ + 5 % комісія.
Для додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаними контактами.
1 кімната
з ремонтом
30 / 16 / 6 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1970 Рік будівництва
без комісії
$ 62 тис.
1 319 $/м²
бульвар Жуля Верна, 4-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Бажаєте жити в зеленому, зручному мікрорайоні Києва?
В повністю облаштованій квартирі з косметичним РЕМОНТОМ?
Тоді ця квартира саме для Вас!
Точна адреса: бульвар Жуля Верна, 4 Б
4 поверх (5-поверхового будинку)
Загальна площа: 47 метрів
Планування:
- спальня
- вітальня
- санвузол (сумісний)
- гарно облаштована кухня
Зі спальні вихід на засклений балкон.
Квартира укомплектована: ліжко, диван, шафи, холодильник, пральна машина, бойлер, посудомийна маштна: все залишаємо при продажу новим власникам!
Лічильники (електроенергія, холодна вода, гаряча вода)
Будинок чистий, доглянутий.
Приємний тихий зелений двір.
При відключенні електроенергії працює ВСЕ: водопостачання, газ, опалення!
ДУЖЕ гарна інфраструктура: поряд декілька супермаркетів (ЕКОмаркет, АТБ, Сільпо, Велмарт), кінотеатр "Лейпциг", "Макдональдс", ринок, парк Інтернаціональний, кафе, відділення Нової пошти, садочки, школи, ліцей.
Швидкісний трамвай в центр Києва (універмаг "Україна", метро Вокзальна), велика кількість транспорту до метро Житомирська, Академмістечко, Нивки, Святошино, Вокзальна.
Торг можливий
Власник в Україні
З колегами спiвпрацюю без дублювання реклами
2 кімнати
з ремонтом
47 / 27.4 / 6.4 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1971 Рік будівництва
$ 62 тис.
1 238 $/м²
вулиця Тулузи, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Очень славное место, рядом с парком ,массой магазинов, и рынком.
Квартира в жилом состоянии . Мебель остается.
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так. Мультимедіа: Wi-Fi. Комфорт: Ванна, Меблі на кухні, Балкон, лоджія. Комунікації: Газ, Електрика, Центральна каналізація
2 кімнати
з ремонтом
50.1 / - / 10 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
1970 Рік будівництва
$ 170 тис.
1 453 $/м²
вулиця Дмитра Чижевського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора квартира 117 м2,
- має кухню-вітальню 40м2,
- дві окремі спальні по 20м2,
- два санвузли і один засклений балкон.
Квартира розташована на 6 поверсі, побутова техніка брендів Bosch, Whirlpool, Sony, усі меблі виконані під замовлення і залишаються в квартирі.
Також у власності місце в підземному паркінгу, за додаткову плату.
Будинок комфорт-класу 2008 року, каркасно-монолітний, стіни з червоної цегли, утеплений фасад. В будинку працюють три ліфти загального користування і один грузовий, забудовник ТММ.
Має гарне розташування, школи та садочки, дитячі розвиваючі секції, поруч в пішому доступі два парки - "Софки" та "Інтернаціональний", продуктові магазини, ринок "Шлях", ТЦ "Квадрат", кафе та Макдональдс в 10 хв пішки через парк, найближча станція метро Святошин в 10 хвилинах на громадському транспорті.
#A13322
Додатково:
Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так
3 кімнати
з ремонтом
117 / - / 40 м²
поверх 6 з 23
$ 37 тис.
1 737 $/м²
вулиця Зодчих, 56-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається однокімнатна, дуже тепла та світла квартира. На 4/9 пов. цегляного будинку. Площею 21.3 кв.м. В квартирі е газ та лічильники на воду. Квартира з ремонтом, облаштована меблями та технікою, які залишаються новим власникам. Чистий та охайний під’їзд і ліфт. Будинок розташований у тихому зеленому дворі. Поруч ринок, магазини, садочки школи. Громадським транспортом до метро Святошин, Житомирська та Політехнічний інститут 10-15 хвилин.
Зупинка маршруток та тролейбуса №41 прямо біля будинку.
Додатково:
Тип будинку: Гостинка. Планування: Студія. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Косметичний ремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Wi-Fi. Комфорт: Ліфт, Меблі на кухні, Душова кабіна. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід
1 кімната
з ремонтом
21.3 / - / 4 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
1972 Рік будівництва
$ 60 тис.
993 $/м²
проспект Леся Курбаса, 12-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира у Святошинському районі м. Києва за адресою: проспект Леся Курбаса, 12А.
Квартира розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку. Загальна площа — 60,4 м², житлова — 39,5 м², кухня — 5,9 м². Усі кімнати окремі, що забезпечує комфортне планування для сім’ї або здачі в оренду.
Стан квартири — житловий, але потребує косметичного ремонту, що дає можливість новим власникам реалізувати власний дизайн інтер’єру. Частково замінені вікна, встановлені пластикові труби. Санвузол окремий, обладнаний ванною, є бойлер для гарячої води.
Квартира має 2 балкони.
Будинок розташований у сформованому житловому масиві з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, аптеки, школи, дитячі садочки, медичні заклади, відділення банків та пошти. У пішій доступності зупинки громадського транспорту, що забезпечує зручне сполучення з іншими районами міста. Неподалік є зелені зони та сквери для прогулянок і відпочинку.
Під’їзд і прибудинкова територія в типовому стані для цього району, з доглянутим двором та паркувальними місцями поруч із будинком.
Квартира підійде як для проживання сім’ї, так і як інвестиція під орендний бізнес завдяки вдалому плануванню та зручному розташуванню.
Додатково:
Планування: Роздільна. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Житловий стан. Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна, Меблі на кухні. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Газ, Центральний водопровід
3 кімнати
без ремонту
60.4 / - / 5.9 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1971 Рік будівництва
$ 45.5 тис.
1 058 $/м²
проспект Леся Курбаса, 18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-квартиру пр.Леся Курбаса 18 (колишня вул. 50-Жовтня), масив Борщагівка, Святошинський р/н
Будинок у тихому дворі. Поруч зупинка швидкісного трамвая №3 "Жуля Верна",
Квартира на 1 поверсі 5 поверхового будинку. Зовнішні стіни - цегла, перекриття - з/бетон. Без балкона.
Вікна металопластікові. На вікнах грати.
Кімнати окремі.
Загальна площа квартири 42,7 кв.м.
Житлова площа 24,5 кв.м, у тому числі: 1-а кімната 9,8 кв.м, 2-а кімната 14,7 кв.м.
Кухня 6,6 кв.м. Плита газова.
Коридор 8,2 кв.м. Вбудована комора 0,5 кв.м.
Ванна кімната 2 кв. Сан/вузол 0,9 кв.м. Бойлер. Лічильники на воду, світло.
Кахлі. Напольна плитка. Ліноліум.
Висота приміщень 2,50 м.
Поруч зупинка швидкісного трамваю №3 до метро "Вокзальна", "Святошино", КПІ, Шулявська та трамвай №2, а також школа, д/садок, магазини, ринок, Ашан, АТБ.
Один власник.
Чистий продаж.
45 500 у.е
Додатково:
Тип будинку: Хрущовка. Планування: Роздільна. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ. Комфорт: Ванна, Гостьовий паркінг, Госп. приміщення, комора, Грати на вікнах. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Газ, Каналізація септик, Центральний водопровід
2 кімнати
з ремонтом
43 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1969 Рік будівництва
без комісії
$ 42 тис.
1 414 $/м²
бульвар Жуля Верна, 4-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця! Продаж однокімнатної квартири в теплому цегляному будинку. Квартира знаходиться за адресою: бульвар Романа Ролана 4г на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку.Загальна площа 29,7м2.Кухня площею 7,2м2. Тихий двір та чистий під'їзд.Квартира в жилому стані,потребує ремонту. Санвузол окремий .
Додатково:
Тип будинку: Хрущовка. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так
1 кімната
з ремонтом
29.7 / - / 7.2 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1971 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 60.9 тис.
1 149 $/м²
вулиця Тулузи, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вигiдна цiна без % Швидкий продаж 2к квартира вулиця Тулузи 16 площа 53 м2 резервне живлення низький поверх ГАЗ централізоване опалення тихий двір торг!
На продаж вiд Власника затишна тепла двокімнатна квартира у зеленому районі біля парку Інтернаціональний за адресою:
Святошинський район, вул. Тулузи, будинок 16,
яка розташована на комфотному 5-му поверсі у 9-ти поверховому будинку у серединi будинку.
Новий ліфт. Охайне парадне. Тамбур на три квартири. Доброзичливі сусіди. Тихий двір.
Будинок 1979 року побудови. Утеплена к/б панель. Чешка з еркером.
Висота стелі 2, 60 м.
Є резервне живлення. Світло у квартирі є завжди!
Загальна площа 53 м2
Житлова 33 м2
Кухня 7,5 м2
Дві окремі кімнати правильної форми 19 м2 та 14 м2.
Є засклений балкон.
ГАЗ. Опалення централізоване.
Квартира світла тепла з косметичним ремонтом, підходить для комфортного проживання.
Розвинена інфраструктура:
поряд магазини, парки, ринок, бювет, школи, дитячі садки, банківські відділення, нова пошта, медичні та освітні установи. Парк Інтернаціональний та СОВКИ. Макдональдс. ТРЦ Квадрат. Лейпциг.
Зручне транспортне сполучення, все необхідне у пішій доступності.
До метро Академмiстечко 10 хвилин на маршрутці,
до метро Полiтехнiчний iнститут 15 хвилин на швидкiсному трамваї.
До швидкісного трамваю зупинка Жуля Верна пішки 5-7 хвилин
Зацікавила пропозиція?
Телефонуйте, організую перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний юридичний супровід угоди.
БЕЗ КОМІСІЇ для Покупця, торг можливий
Власник в Україні, документи готові до швидкої угоди
Ексклюзив. З колегами спiвпрацюю без дублювання!
Додатково:
Тип будинку: Чешка. Планування: Роздільна. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Косметичний ремонт. Меблювання: Так. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Балкон, лоджія, Ліфт, Пожежна сигналізація, Гостьовий паркінг, Меблі на кухні, Паркувальне місце, Душова кабіна, Автономний електрогенератор, Гардероб. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід
2 кімнати
з ремонтом
53 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 9
1970 Рік будівництва
$ 38 тис.
1 801 $/м²
проспект Леся Курбаса, 18-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-кімнатну квартиру, пр-т Леся Курбаса буд. 18-Б, Святошинський район, Борщагівка
Код обєкта SF-3-350-671
Поряд розташованні: Торгові центри та кінотеатри для відпочинку.
- Супермаркети та ринок для зручних покупок.
- Школи, садочки та дитячі майданчики.
1-й поверх 5-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 21,10 кв.м: кухня 6,20 кв.м, кімната,
У квартирі євроремонт.
Вартість - $38 тис. за обєкт + послуги АН.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-350-671-LX.
Додатково:
Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Комунікації: Центральний водопровід
1 кімната
з ремонтом
21.1 / - / 6.2 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1970 Рік будівництва
$ 66 тис.
1 320 $/м²
вулиця Тулузи, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2к кв, у Святошинському районі, Микільська Борщагівка, вул. Тулузи, 16
4/9-ти поверхового, панельного будинку, чешка, 1970-го року побудови.
Квартира у чудовому житловому стані, зроблений якісний косметичний ремонт близько 8 років тому.
Продаж з меблями та технікою, встановлений кондиціонер, бойлер.
Кухня з сучасними меблями.
Замінено сантехніку, електрику. Якісний ламінат, натяжні стелі в кімнаті та кухні.
Встановлено металопластикові вікна.
Добре розвинена інфраструктура поруч знаходяться магазини, супермаркет "ЕКО маркет", школа, дитячий садок, лікарня та аптеки.
Біля будинку, за 5 хвилин прогулянкового кроку ст. швидкісний трамвай "Жуля Верна". За 15 хвилин їзди до центру міста. (ст.м. Вокзальна)#ID 9867. Ваш особистий менеджер Ілля Семенець. Переходь до каталогу - perfectteam.ua/apartments/. Зв`язок по телефону 09******14 ПОСЕРЕДНИКАМ НЕ ТУРБУВАТИ!
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1970 Рік будівництва
без комісії
$ 150 тис.
1 402 $/м²
проспект Леся Курбаса, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири за адресою пр. Курбаса 7а. Площа 107/58/16 м2, 8/18 поверх. Зручне планування, ремонт, 2 санвузли, лоджія, балкон. З меблями та технікою. Лічильник на опалення.Без комісії для покупця!
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна, Меблі на кухні
3 кімнати
з ремонтом
107 / - / 16.1 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 18
2012 Рік будівництва