Продаж квартир: вулиця Юності, 2, Київ

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
64 оголошення по 25 квартирах4.9 млн грн
58 734 грн/м²
Дарницький бульвар, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ідеальним плануванням та розпочатим ремонтом в 2-х хвилинах від метро Дарниця в теплому будинку типу "совмін" на не високому поверсі. Квартира двостороння, має 2 лоджії та балкон. Місцерозташування - краще не придумаєш: Парк Перемога, школи, садочки, супермаркети - все це в пішохідній близькості. Відеоогляд за запитом.
3 кімнати
без ремонту
84 / 49 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 16
1988 Рік будівництва
без комісії
1.9 млн грн
57 209 грн/м²
вулиця Міста Шалетт, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную 1 кім квартиру в пішому доступі до метро Дарниця м Чернігівська Яка знаходиться по вул Шалетт 3 квартира знаходиться на 1поверсі 9 поверхового будинку , є тамбур на 6 квартир , підʼїзд охайний , не кутова 33.7/17.3/7,5
Є балкон , грати на вікнах , меблі , техніка ( холодильник , пральна машинка, кондиціонер, телевізор, , газова плита ) і усі необхідні меблі
Усе залишається Розглядаємо продаж по держ програмі
1 кімната
без ремонту
33.7 / 17.3 / 7.5 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
1978 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
без комісії
можливий продаж по єОселя
4.7 млн грн
73 081 грн/м²
вулиця Юності, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
вул. Юності, 8А | Дніпровський район | ЖК «Енергія»
Стильна 2-кімнатна квартира з сучасним ремонтом — готова до проживання!
Пропонується до продажу простора двокімнатна квартира загальною площею 63,8 м², розташована на 9 поверсі 10-поверхового монолітно-каркасного будинку 2016 року побудови в ЖК «Енергія».
Квартира має раціональне та комфортне планування, яке ідеально підійде як для сім’ї, так і для тих, хто цінує простір:
• велика кухня-вітальня для сімейних вечорів та зустрічей з друзями;
• дві окремі спальні кімнати;
• просторий санвузол;
• окрема гардеробна кімната для зручного зберігання речей.
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, тому після покупки можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.
Окремою перевагою є презентабельна вхідна група та доглянуті місця загального користування, які створюють приємне враження вже з перших хвилин.
Поруч усе необхідне для комфортного життя: супермаркети, магазини, школи, дитячі садки, зони відпочинку та зручне транспортне сполучення.
Без комісії для покупця
Розглядаємо безготівковий розрахунок
Ціна: 104 000 $
2 кімнати
з ремонтом
63.8 / 27 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 9
2016 Рік будівництва
4.4 млн грн
60 527 грн/м²
Дарницький бульвар, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 2-кімнатна квартира біля парку «Перемога» та метро Дарниця
Пропонується до продажу світла та функціональна 2-кімнатна квартира площею 73 м² у сучасному монолітно-каркасному будинку на Дарницькому бульварі, 8.
Квартира розташована на комфортному 7 поверсі 20-поверхового будинку та має вдале планування: простора кухня 12 м², дві окремі кімнати, лоджія, роздільний санвузол. Завдяки великим вікнам квартира наповнена природним світлом, а з вікон відкривається приємний вид на школу та зелену територію.
✅ Будинок 2006 року
✅ Три ліфти, консьєрж, кодовий доступ
✅ Відремонтований під’їзд
✅ Лічильники на воду та електроенергію, бойлер
✅ Під час відключень електроенергії зберігаються вода та опалення завдяки встановленим інверторам та акумуляторам
Окрема перевага — локація. Лише 10 хвилин пішки до метро «Дарниця» та буквально через дорогу один із найкращих парків лівого берега — «Перемога» з озерами, прогулянковими алеями, спортивними майданчиками, зонами відпочинку та розваг для всієї родини.
У пішій доступності:
• дитячі садки, школи та гімназії;
• супермаркети Сільпо, Фора, Ашан;
• ТЦ «Дитячий світ»;
• кафе, ресторани, аптеки;
• медичні заклади;
• льодовий стадіон «Крижинка»;
• ринок та банківські установи.
Зелений двір, дитячі майданчики, підземний паркінг та достатньо місць для паркування поруч із будинком створюють комфортні умови для життя.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір, комфорт, розвинену інфраструктуру та близькість до природи в межах міста.
2 кімнати
з ремонтом
72.6 / 42 / 11.7 м²
панельна технологія
поверх 7 з 20
2005 Рік будівництва
без комісії
1.9 млн грн
41 472 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2К квартира по вул. А. Соловяненка (Бойченка), 13. Днiпровський район. Будинок знаходиться поруч відразу з двома станціями метро - Дарницька та Чернігівська. До них всього 10 хв. пішки.
Загальна площа квартири 45.4 м2 . Квартира двостороння. Є можливість ще розширити простір за рахунок прибудови. Кiмнати роздiльнi. Досить великі. Планування дозволяє зробити велику кухню-вітальню.
Квартира пiд капремонт. Реконструкцію тут вже частково розпочато. Залишаються новому власнику деякі закуплені будматеріали, нові двері.
Для тих, хто переймається де сушити білизну у квартирі на першому поверсі, - під ці потреби передбачено місце у дворі. За рахунок обєднання ванни та туалету, зявилось місце під зручну комору.
Це дуже вдала локація як для особистого проживання так і під бізнес.
Це буде iдеальне мiсце для тих, хто цінує спокiй та комфорт але хоче користуватися всіма зручностями, що дає велике місто.
Під вікнами багато зелені. Біля спальні - величезний кущ жасмину.
Будинок знаходиться у тихому районi з вiдмiнно розвинутою iнфраструктурою. Поруч АТБ, Фора, ринок Юнicть, бювет, школи, дитячи садки, спортивні заклади, зупинки громадського транспорту.
Відео по запиту.
Можливий ремонт під нового власника.
Без комісії.
Перегляд у зручний для покупця час.
2 кімнати
без ремонту
45.4 / 29 / 7 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5
1964 Рік будівництва
без комісії
2.3 млн грн
61 334 грн/м²
вулиця Андрія Малишка, 3
Дарниця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-но кімнатної квартири біля метро Дарниця — чудова можливість для комфортного життя або вигідної інвестиції!
Квартира знаходиться у гарному житловому стані, повністю готова для проживання. Затишна кімната, охайний під’їзд, доглянута прибудинкова територія.
Переваги: • зручне планування
• гарний стан
• меблі та техніка
• поруч супермаркети, школи, дитячі садки, ТРЦ та парк
• до метро — декілька хвилин пішки
• зручна транспортна розв’язка
Район метро Дарниця користується стабільним попитом завдяки розвиненій інфраструктурі та швидкому сполученню з центром міста.
Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
38 / 18 / 7 м²
панельна технологія
поверх 1 з 12
1975 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
без комісії
4.4 млн грн
66 625 грн/м²
вулиця Андрія Малишка, 3
Дарниця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є відеотур!
Вашій увазі представлена 3-кімнатна квартира на продаж за адресою: вулиця Андрія Малишка, 3, яка розташована на 12-му поверсі.
Квартира у хорошому стані, дуже світла та простора.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет.
Тихий та затишний закритий двір, дружні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розв’язка – 20 хвилин до центру міста, 2 хвилини до метро.
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірені обєкти від реальних орендодавців та продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
3 кімнати
з ремонтом
66.6 / 41.9 / 6.7 м²
панельна технологія
поверх 12 з 12
1975 Рік будівництва
3.5 млн грн
53 802 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До вашої уваги представлена 3 кімнатна квартира на продаж за адресою: вулиця Анатолія Солов’яненка, 10, яка знаходиться на 5 поверсі.
Квартира дуже світла і комфортна,усі кімнати роздільні. Додатково: лоджія та 2 кладовки Квартира має дуже зручне планування: три окремі кімнати дозволяють комфортно облаштувати спальню, дитячу, вітальню або робочий кабінет.
В підʼїзді замінено ліфт, виконано косметичний ремонт. Квартира утеплена, тому в ній комфортно у будь-яку пору року.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет.
Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розвязка – 30 хвилин до центру міста, 15 хвилин до метро.
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірені обєкти від реальних орендодавців та продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
3 кімнати
з ремонтом
65 / 44 / 9 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
1971 Рік будівництва
3.8 млн грн
44 835 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 2/6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора сімейна квартира з газом біля парку «Перемога»!
Пропонується до продажу простора та затишна 3-кімнатна квартира загальною площею 84 м², розташована на 7-му поверсі 9-поверхового будинку у Дніпровському районі за адресою: вулиця Анатолія Солов’яненка, 2/6.
Квартира має чудове двостороннє планування та перебуває у повністю житловому стані за принципом «заходь і живи». Усі капітальні та найважчі ремонтні роботи тут уже виконано на совість: повністю замінено електропроводку та всі інженерні комунікації, вирівняно стіни, встановлено якісні металопластикові вікна та добротні міжкімнатні двері з натурального дерева. По всій квартирі оновлено підлогове покриття, а простора лоджія утеплена та облаштована як додатковий функціональний простір.
Важливим бонусом у сучасних реаліях є наявність газу в будинку, що гарантує автономність та значно полегшує побут. Кухня повністю укомплектована всім необхідним для приготування їжі, а частина меблів у кімнатах залишається новим власникам у подарунок.
Будинок доглянутий, нещодавно виконано заміну ліфтів на нові та сучасні. Квартира додатково утеплена з боку фасаду, що позитивно впливає на теплоізоляцію та комунальні витрати. Прибудинкова територія тиха та зелена, із сучасними дитячими майданчиками та достатньою кількістю місць для паркування.
Локація має атмосферу комфортного обжитого району Києва з великою кількістю зелені та просторими дворами без щільної висотної забудови. У пішій доступності знаходяться школи, дитячі садки, супермаркети «Сільпо» та «Фора», аптеки, банки, кав’ярні, медичні центри та дитячі гуртки. Для прогулянок і відпочинку поруч розташовані парк Андрія Малишка, парк Попудренка та великий парк «Перемога» з озерами, алеями та атракціонами.
Транспортне сполучення дуже зручне: до станції метро «Дарниця» можна неспішно дійти за 10–12 хвилин, неподалік також знаходиться станція метро «Чернігівська». Поруч проходять основні транспортні магістралі району — Броварський проспект, Дарницький бульвар та бульвар Верховної Ради, що забезпечують швидке сполучення з різними частинами міста будь-яким громадським транспортом, адже курсує безліч автобусів, тролейбусів та трамваїв.
Для автовласників забезпечено прямий і швидкий виїзд на міст Метро та міст Патона, що дозволяє дістатися Правого берега за лічені хвилини. Завдяки такому унікальному розташуванню, ця квартира має стабільно високий попит на ринку нерухомості, що робить її ще й чудовим обєктом для довгострокової інвестиції.
Це чудовий варіант для великої родини, яка шукає просторе та доглянуте житло в зеленому районі столиці, де поєдналися міський комфорт і затишок природи!
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
84 / 54.3 / 5.6 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1971 Рік будівництва
2.9 млн грн
48 556 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири на Дарниці, вул. Соловяненка 4
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в Дніпровському районі, на Дарниці, по вулиці Соловяненка 4 !
Основні характеристики:
Розташування: Квартира знаходиться на 3-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку (утеплена українська панель, хрущовка 1971 року будівництва).
Площа: Загальна площа становить 60 кв.м, кухня – 7.8 кв.м
Стан: Кімнати широкі, просторі. Встановлені металопластикові вікна
Додатково:сантехніка, електрика та столярка в нормі.
Переваги розташування та інфраструктура:
Транспортна доступність: До станції метро «Дарниця» всього 10 хвилин пішки, до станції метро «Чернігівська» – 15 хвилин.
Паркові зони: Поруч знаходиться Парк «Перемога», ідеальне місце для прогулянок та відпочинку. Також неподалік є Сквер «імені Моцарта».
Соціальна інфраструктура: У пішій доступності розташовані: Дитячий світ, Meest Пошта №1400, заклад дошкільної освіти №568, Школа №183, Льодова арена (вул. Шалет 6), FitnessLife-спортзал, НВК «Домінанта» – культурний центр лівого берега.
Дзвоніть або пишіть – домовимось про перегляд!
Живіть із комфортом у зручному районі столиці!
3 кімнати
з ремонтом
60 / 40 / 7.9 м²
панельна технологія
поверх 3 з 9
1971 Рік будівництва
2.2 млн грн
46 763 грн/м²
вулиця Андрія Малишка, 3
Дарниця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 Продається простора 2-кімнатна квартира під ремонт біля метро Дарниця!
✨ Вдале розташування – Київ, Північно-Броварський масив, вул. Андрія Малишка, 3. До станції метро «Дарниця» – лише кілька хвилин пішки, що забезпечує швидке сполучення з будь-якою частиною міста.
📍 Локація, яка працює на ваш комфорт:
🛒 Супермаркети, магазини та торгові центри поруч.
🌳 Парки та зелені зони для прогулянок і відпочинку.
🎓 Школи, дитячі садочки та медичні заклади в пішій доступності.
☕ Кафе, аптеки, банки та вся необхідна інфраструктура біля будинку.
🚌 Зручна транспортна розвязка та швидкий виїзд у будь-який район Києва.
💙 Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестування з подальшою здачею в оренду. Локація біля метро завжди користується високим попитом!
📞 Телефонуйте вже сьогодні та домовляйтеся про перегляд — квартира чекає на свого нового власника!
Є відеоогляд
2 кімнати
без ремонту
46 / 27.5 / 5.9 м²
панельна технологія
поверх 10 з 12
1975 Рік будівництва
3 млн грн
45 508 грн/м²
вулиця Андрія Малишка, 3
Дарниця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-х кімнатна квартира в житловому стані. Санвузол окремий + комора, є велика лоджія.
Склопакети у всіх кімнатах і на кухні, 2 кондиціонера, бойлер, газ.
Ідеальне розташування будинку: метро Дарниця - 3 хвилини пішки, зона відпочинку парк «Перемога», озеро, поруч дитячі садочки, школи, ТЦ «Дитячий світ», супермаркети
3 кімнати
без ремонту
65 / 40 / 7.5 м²
панельна технологія
поверх 2 з 12
1975 Рік будівництва
3.8 млн грн
81 107 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж нової 2к квартири на Дарниці з гардоробною кімнатою та новою технікою і меблями.
Адреса- м. Київ, вул. Соловяненка буд.10. Метро Дарниця та метро Чернігівська 10 хвилин пішки.
Девяти поверховий будинок, 4 поверх з видом у тихий зелений двір.
Планування - дві окремі кімнати, гардеробна кімната, сумісний санвузол з ванною, кухня, засклена лоджія.
Новий капітальний ремонт:
-нова елетропроводка
- новий водопровод / каналізація
- пластикові вікна
- підлога ламінат та плитка на кухні і санвузлі
- сучасне освітлення.
Нові вбудовані меблі. Нова техніка. В квартирі ніхто не жив.
Чистий охайний підїзд. Новий ліфт. Домофон.
Розвинена інфраструктура. Поряд школа, дитячий садок, супермаркети, магазини, два Торгових центри, ринок, затишний парк Перемоги.
Квартира підійде як для власного проживання так і для здачі в ореду (приблизно 20000 - 22000 грн на місяць)
2 кімнати
з ремонтом
47 / 30 / 7 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1971 Рік будівництва
без комісії
2.7 млн грн
46 001 грн/м²
Дарницький бульвар, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту - житловий, що дозволяє одразу заселитися та жити.
Опалення в будинку централізоване, проте завдяки власній котельні на кілька будинків, тепло є завжди, навіть під час блекаутів. Встановлені лічильники.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка, зокрема новий холодильник та пральна машина.
Продаж квартири без комісії для покупця. Квартира вільна та готова до перегляду.
Будинок типу "Хрущовка" розташований у тихому, затишному та комфортному для проживання місці.
Розвинена інфраструктура: поруч парк, озеро, супермаркети, базар, лікарня. До метро Дарниця - 7 хвилин пішки.
Квартира має окремий вхід, власну кухню та санвузол, гардеробну кімнату та кладовку. Балкон засклений. Квартира простора.
3 кімнати
з ремонтом
58 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 5 з 5
1964 Рік будівництва
2.1 млн грн
44 835 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира. Кімнати широкі, просторі та в чудовому стані. Встановлені металопластикові вікна з решітками. Балкон засклений, обшитий деревяною вагонкою та утеплений. Квартира в житловому стані.
Встановлені нові лічильники з паспортами, зареєстровані та опломбовані в системі. Сантехніка, електрика та столярка в нормі. Система опалення централізоване.
Квартира мебльована. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Wi-Fi.
Квартира вільна, без заборгованостей. Документи готові до угоди, ключі передаються в день її укладання.
Будинок цегляний (утеплена українська панель, хрущовка 1963 року будівництва).
До станції метро «Дарниця» всього 10 хвилин пішки, до станції метро «Чернігівська» – 15 хвилин. Поруч знаходиться Парк «Перемога», ідеальне місце для прогулянок та відпочинку. Також неподалік є Сквер «імені Моцарта». У пішій доступності розташовані: Дитячий світ, Meest Пошта №1400, заклад дошкільної освіти №568, Школа №183, Льодова арена (вул. Шалет 6), FitnessLife-спортзал, НВК «Домінанта» – культурний центр лівого берега.
Вікна двосторонні, спальня виходить у затишний двір. Встановлені металопластикові вікна з решітками, що забезпечують додаткову безпеку. Балкон засклений, обшитий деревяною вагонкою та утеплений.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1963 Рік будівництва
без комісії
3.4 млн грн
56 044 грн/м²
вулиця Анатолія Соловʼяненка, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 3 кімнати, з яких 2 є окремими, а одна прохідною. Кухня вбудована. Виконано косметичний ремонт, стан жилий.
В квартирі є газова плита, централізоване опалення, водопостачання та газ. Встановлені лічильники.
Вбудована кухня залишається. Інша інформація про меблі та техніку відсутня.
Продаж без комісії. Договір купівлі-продажу оформлено більше 3 років тому. Ніхто не зареєстрований, боргів немає.
Квартира розташована на першому поверсі 9-поверхового будинку. Сусіди гарні.
Дуже зручна транспортна розвязка: до метро Дарниця та Чернігівська 10 хвилин пішки. Зручна інфраструктура.
Квартира має велику лоджію та кладовку. Санвузол окремий, ванна, а не душ.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 7 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
1970 Рік будівництва
генератор
5.6 млн грн
70 032 грн/м²
Дарницький бульвар, 10-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за євростандартами. Кімнати окремі площею 21,6, 14,4 та 11,3 кв.м. Коридор площею 12,8 кв.м. Засклена лоджія площею 5,4 кв.м.
Система опалення централізована. Встановлено бойлер. Є лічильники на гарячу та холодну воду та світло. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира продається з меблями. Вбудована кухня, кондиціонер. У вітальні є вбудований камін з оздобленням зі справжнього каменю. Також є шафа.
Розглядається безготівковий розрахунок за програмами. Можливий продаж за програмами.
Будинок монолітний, 2009 року побудови. В будинку є генератор, що забезпечує роботу при блекауті. Є тамбур на 3 квартири та консьєрж. Також є вантажний ліфт. Територія будинку охороняється.
Поруч розвинена інфраструктура: паркова зона, великі супермаркети, школи, навчально-виховний комплекс, дитячі садочки. Також неподалік знаходяться Льодовий палац та Дитячий світ. До станції метро Дарниця 7-10 хвилин пішки.
Квартира з ремонтом та меблями. Столярка виконана зі справжнього дерева, підлога - ламінат, стелі підвісні. Санвузол роздільний, оздоблений кахлем. Є кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет. Встановлено відеоспостереження. Балкон та лоджія. Меблі на кухні.
3 кімнати
з ремонтом
80 / - / 10 м²
утеплена панель
поверх 10 з 25
2007 Рік будівництва
5.1 млн грн
70 301 грн/м²
Дарницький бульвар, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати та планування з можливістю перепланування. Стан квартири ідеальний, оскільки в ній проживала одна людина без тварин. Продається з усіма меблями та деякою технікою.
При відключенні світла вода та тепло в квартирі є. Генератор забезпечує роботу ліфта. В будинку встановлено 3 ліфти.
Квартира продається з усіма меблями та деякою технікою.
Розглядається безготівковий розрахунок та державні програми, такі як єОселя та сертифікати.
Будинок сучасний, має закритий тамбур на 3 квартири. У будинку працює консьєрж та домофон. Є можливість оренди місця в підземному паркінгу, а також доступна безкоштовна відкрита стоянка.
Розташована біля парку «Перемога». До метро Дарниця можна дійти пішки. Поруч знаходяться школи, садочки, магазини Сільпо та Фора, а також Нова Пошта.
Простора квартира з якісним ремонтом.
2 кімнати
з ремонтом
73 / - / 10 м²
панельна технологія
поверх 11 з 25
2005 Рік будівництва
7.4 млн грн
75 950 грн/м²
Дарницький бульвар, 10-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має зручне та функціональне планування. Планування роздільне. Санвузол: 2 і більше. Ремонт: Євроремонт.
Меблювання: Так
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.
Поруч: метро Чернігівська, Дарниця, відмінна інфраструктура, гарна транспортна розвязка.
3 кімнати
з ремонтом
98 / - / 13 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 25
2007 Рік будівництва
без комісії
2.6 млн грн
63 890 грн/м²
вулиця Андрія Малишка, 19-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла. Стан ремонту - житловий, з паркетом на підлозі та склопакетами. Кімната велика, площею 21 м², з нішою та балконом.
В квартирі встановлені лічильники на воду. Є газова плита та бойлер на 80 літрів. Опалення та газ присутні.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є нове двоспальне ліжко, гостьовий диван, шафа-купе та кухонний гарнітур. З техніки доступні пральна машина-автомат, мікрохвильова піч, кондиціонер, Wi-Fi роутер та телевізор.
Продаж без комісії. Відмінна пропозиція під оренду та проживання.
Будинок цегляний, розташований у зеленому дворі. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років.
Район обжитий з відмінною інфраструктурою. До метро Дарниця - 10 хвилин пішки.
Квартира не торцева, тепла. Є балкон.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 7.6 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9
1973 Рік будівництва
2.1 млн грн
70 256 грн/м²
Дарницький бульвар, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається затишна, світла та тепла 1-кімнатна квартира на 2 поверсі 5-поверхового будинку. Квартира розташована в середині будинку, має добрий житловий стан з косметичним ремонтом. Підлога вкрита ламінатом та кахлем. Вікна замінені на склопакети, балкон засклений.
У квартирі є газ та швидкий нагрівач води. Система опалення централізована. Встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою. Продається з усім, що є в квартирі, включаючи нову пральну машину, двоспальне ліжко та кондиціонер.
Продаж здійснюється виключно за готівку. Комісія складає 5%%.
Будинок панельний, типу "хрущовка". Підїзд та двір охайні.
Поряд з будинком розташована вся необхідна інфраструктура. В пішій доступності знаходиться парк "Перемога".
З вікон квартири відкривається краєвид на зелену місцевість. В квартирі встановлено кондиціонер та швидкий нагрівач води.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 7 м²
панельна технологія
поверх 2 з 5
1964 Рік будівництва
генератор
11.2 млн грн
64 069 грн/м²
Дарницький бульвар, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має багаторівневе планування. Перший рівень включає вітальню, їдальню, кухню та санвузол. Другий рівень складається з трьох спалень, кабінету, санвузла та балкона. Ремонт виконаний у класичному стилі з використанням якісних матеріалів: на підлозі паркет, меблі та двері виготовлені з натурального дерева. Ремонт класифікується як авторський проект.
Будинок обладнаний генератором для забезпечення роботи ліфта, системи опалення та водопостачання. Система опалення централізована. В квартирі встановлено підігрів підлоги. Комунікації включають асфальтовану дорогу, електрику, каналізацію (септик) та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлено кондиціонери.
Продаж квартири.
Будинок 2008 року побудови, 20-поверховий. Встановлено відеоспостереження та сигналізацію. На території житлового комплексу є консьєрж, підземний паркінг та наземна парковка. В будинку встановлено генератор на опалення та воду, а також генератор на ліфт.
Поруч розташовані Парк Перемоги та озера. До станції метро Дарниця 12 хвилин пішки. Також поблизу є супермаркет.
Квартира розташована на 19-20 поверсі. Встановлено відеоспостереження та сигналізацію. Є балкон та лоджія. В санвузлі є душова кабіна та ванна.
5 кімнат
з ремонтом
175 / - / 15 м²
цегляна технологія
поверх 19 з 20
2005 Рік будівництва
без комісії
генератор
4.2 млн грн
59 810 грн/м²
Дарницький бульвар, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом, але не мебльована.
На будинок встановлено інвертори та акумулятор, при відключенні світла буде вода та опалення. Планується генератор на ліфт. Опалення централізоване.
Квартира не мебльована.
Без комісії для покупця. Умови оплати: готівка та безготівковий розрахунок.
Тип будинку: монолітно-каркасний, Житловий фонд 2001-2010-і. В будинку виконано ремонт підїздів, є консьєрж. Планується генератор на ліфт.
Поруч парк Перемога, Сільпо та Фора. Зупинка транспорту в 2 хвилинах ходьби. Школи та дитячі садки на відстані до 500 м. Поруч вільне паркування.
Квартира розташована на 17 поверсі 20-поверхового будинку. Метро Дарниця в 10 хвилинах пішки.
2 кімнати
з ремонтом
69.7 / - / 9.8 м²
панельна технологія
поверх 17 з 20
2005 Рік будівництва
3.4 млн грн
50 126 грн/м²
вулиця Андрія Малишка, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора трикімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира розташована на 4 поверсі. Стан ремонту не вказано.
Будинок газифікований. Система опалення централізована.
У квартирі є просторий коридор з гардеробною.
Продаж квартири.
Будинок доглянутий, з чистим підїздом та двома новими ліфтами.
До станції метро Дарниця — лише 5 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура та все необхідне для комфортного проживання поруч.
Квартира має три окремі кімнати та два балкони.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 8 м²
утеплена панель
поверх 4 з 14
1973 Рік будівництва