Продаж квартир: проспект Європейського Союзу, 43-А, Київ
10 оголошень по 5 квартирах
4 млн грн
102 106 грн/м²
проспект Європейського Союзу, 43-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Світла, стильна та повністю укомплектована 1-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Києва — ЖК Варшавський Мікрорайон.
Квартира розташована на 17 поверсі, що забезпечує гарний рівень освітлення та приємний вид у затишний двір комплексу.
Площа — 39 м²
Продумане студійне планування з грамотним зонуванням простору:
• комфортна зона відпочинку
• функціональна кухня
• окрема обідня зона
У квартирі виконано сучасний, стильний та якісний ремонт із використанням хороших матеріалів.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових витрат.
Особливі переваги:
• панорамні вікна
• багато природного світла
• сучасний дизайн інтер’єру
• продумане зонування простору
• комфортний високий поверх
ЖК Варшавський Мікрорайон — це сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою:
магазини, кафе, салони, спортзали, школи та дитячі садки поруч. У пішій доступності розташований торгово-розважальний центр Retroville.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
1 кімната
з ремонтом
39 / 15 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 25
2018 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
генератор
5 млн грн
109 627 грн/м²
проспект Європейського Союзу, 43-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ ПОДАТКІВ! БЕЗ КОМІСІЙ!
Право власності більше 3х років!
ВЛАСНИК!
Продам свою 1-кімнатну євродвушку за адресою пр. Європейського союзу 43а, Варшавський мікрорайон.
Комфортний та безпечний 5 поверх в обжитому будинку без ремонтів.
Площа 46 кв, засклена лоджія.
Дуже тепла квартира в середині будинку, не кутова.
Резервне живлення на все!
Встановлено генератор на 3 будинки, котрий живить опалення, насоси води. Інвентор - живить два ліфти! Інтернет працює при відключенні світла.
В домі власна котельня на опалення!
Біля будинку всі комунікації: пошта, супермаркети, аптеки. Поряд ТРЦ Ретровіль та майбутня станція метро.
В квартирі встановлено резервне живлення (кінець січня 2026 року) - інвентор та батарея фірми Deye. Інвентор 6 кВт, батарея 5,1 кВт.
Під час відключень світла - можна відчувати себе комфортно.
В квартирі зроблено якісний ремонт, усі меблі робились на замовлення з якісних матеріалів та фурнітури. Вся техніка в квартирі Bosch, Siemens. Бойлер на 100 л.
Квартира повністю укомплектована для життя, заїжджай та живи, або для здачі в оренду.
Право власності більше 3х років! Ніяких додаткових витрат!
Розглядаємо державні програми.
Світлана 093 776 67 81
1 кімната
з ремонтом
46 / 15.3 / 17.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2019 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
можливий продаж по єОселя
4.7 млн грн
118 342 грн/м²
проспект Європейського Союзу, 43-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ВЛАСНИКА 0956035364
Терміновий продаж,ціну знижено
ЄОселя ЄВідновлення
Продається стильна та затишна однокімнатна квартира площею 40 кв. м у сучасному ЖК «Варшавський мікрорайон»,Проспект Европейского союзу 43А
Квартира розташована на 13-му поверсі 25-поверхового будинку, який оснащений резервними системами: під час відключень світла працює ліфт, є вода, опалення та інтернет.У квартирі зроблено якісний євроремонт у світлих тонах. Встановлено теплу підлогу, лічильники на воду, опалення та електроенергію, діє система безпеки «Аквасторож». Ванна з гідромасажем.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою: холодильник Indesit, мікрохвильова піч, електроплита та духова шафа Hansa,пральна машина, бойлер Bosch, телевізор Samsung.Територія під охороною та з відеоспостереженням. Вікна виходять на зелений двір без машин, сучасні дитячі та спортивні майданчики.У пішій доступності є все необхідне: ринок «Виноградар», ТРЦ «Ретровіль», супермаркет «Новус», SportLife, садочки, школи, ліс та озеро.
У 2026 році заплановано відкриття метро
Право власності більше трьох років.
ВЛАСНИК: 0956035364
Торг доречний
1 кімната
з ремонтом
40 / 15 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 25
2018 Рік будівництва
3.5 млн грн
76 181 грн/м²
проспект Європейського Союзу, 43-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Виконані ключові роботи: перепланування, електрика, сантехніка, каналізація, прокладені траси під кондиціонери та якісна штукатурка стін. Залишилося лише виконати оздоблення за власним дизайном.
Централізоване опалення та центральний водопровід. Є електрика. Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів.
Меблі відсутні. Мультимедіа: Wi-Fi.
Будинок розташований у сучасному житловому комплексі «Варшавський квартал 1». Територія закрита та під охороною. Є відеоспостереження, консьєрж, ліфт (вантажний ліфт), гостьовий паркінг, паркувальне місце. Будинок збудований після 2021 року.
Поруч з будинком розташовані магазини, зупинки громадського транспорту, дитячі та спортивні майданчики. Зручна транспортна розвязка.
Вікна виходять у двір на тиху паркову зону. Квартира ідеально підходить для власного проживання або інвестицій з подальшою здачею в оренду. Є сигналізація.
1 кімната
без ремонту
45.3 / - / 12.89 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 13
2018 Рік будівництва
4.8 млн грн
70 253 грн/м²
проспект Європейського Союзу, 43-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та складається з двох окремих спалень та кухні-вітальні. Стан ремонту - після будівельників, що дає можливість для вільного планування, оскільки відсутні несучі стіни.
Будинок обладнаний власною котельнею, що забезпечує незалежне опалення. Також є централізоване водопостачання та електрика. Встановлені лічильники.
Квартира продається без меблів та техніки.
Продаж без комісії для покупця. Квартира з правом власності.
Житловий комплекс Варшавський Мікрорайон, побудований після 2021 року, заселений на 100%%. Будинок має цілодобову охорону та відеоспостереження. Передбачено гостьовий паркінг.
Поруч з будинком розташовані Спільношкола та Спільносад (50 метрів), школа Меридіан (150 метрів), супермаркет Novus (100 метрів) та ТРЦ Retroville (300 метрів). Планується будівництво двох станцій метро в межах 5 хвилин пішки.
Квартира не кутова, розташована всередині будинку, з видом у власний зачинений двір. Є засклена лоджія з кухні. Передбачено місце для встановлення великої шафи у просторому передпокої.
2 кімнати
без ремонту
68 / - / 23 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 12
2018 Рік будівництва