Продаж квартир: вулиця Євгена Харченка, 47, Київ
8 оголошень по 7 квартирах
можливий продаж по єОселя
2.4 млн грн
28 964 грн/м²
Лютнева вулиця, Будинок 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ!!!
Підходить під державні програми!!!
- єВідновленння
- Постанова 289, 719
- єОселя ВПО
Продається 2к квартира за адресою Лютнева 1-1А, Дарницький район
Загальною площею - 84м2, житловою - 40 м2, кухня - 9 м2.
Знаходиться на 3-у поверсі 4-го будинку, 2010 року забудови.
Планування функціональне та зручне: окремі кімнати, кухня, роздільний саунвузол, просторий коридор та велика лоджія — 10 м², яку можна облаштувати як зону для відпочинку або робочий кабінет.
Квартира в житловому стані. Частково мебльована, є меблі на кухні.
Світла та простора — заходь і живи!
Поруч вся інфраструктура: магазини, школи, дитячий садок, парк — усе для комфортного життя вашої родини.
Телефонуйте вже сьогодні та домовляйтесь про перегляд!
ID:2063
2 кімнати
з ремонтом
84 / 40 / 9 м²
цегляна
поверх 3 з 4
2016 Рік будівництва
2.9 млн грн
45 635 грн/м²
вулиця Євгена Харченка, 47
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується у продаж 3кім квартира. КІмнати окремі. Повністю комплектована меблями і технікою. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів
3 кімнати
з ремонтом
63 / 46 / 7 м²
панельна
поверх 5 з 5
1986 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.1 млн грн
51 915 грн/м²
вулиця Євгена Харченка, 47-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна смарт-квартира біля лісу!
Пропонується до продажу компактна та функціональна 1-кімнатна смарт-квартира площею 21,3 м², розташована на зручному 2-му поверсі сучасного 17-поверхового будинку за адресою: вулиця Євгена Харченка, 47б. Будинок 2016 року побудови зведений із цегли та капітально утеплений мінеральною ватою, що забезпечує відмінну енергоефективність та низькі витрати на комунальні платежі.
Планування квартири передбачає ергономічну житлову зону та окремий санвузол, що робить простір максимально зручним для одного мешканця або молодої пари.
Головною перевагою пропозиції є повна комплектація: всі меблі та побутова техніка залишаються новому власнику, що дозволяє заїхати та жити одразу після покупки або миттєво запустити обєкт в оренду без додаткових вкладень.
Локація в мікрорайоні Бортничі ідеально підходить для тих, хто цінує тишу та близькість до природи. Будинок розташований у спокійному місці безпосередньо поруч із хвойним лісом, що гарантує чисте повітря та чудові можливості для прогулянок чи ранкових пробіжок.
Попри заміський затишок, інфраструктура району є повністю розвиненою: у пішій доступності знаходяться продуктові магазини, аптеки та необхідні сервіси.
Це чудовий варіант для стартового власного житла або вигідна інвестиція під орендний бізнес у сучасному будинку, де поєднано міський комфорт та близькість до зеленої зони!
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
1 кімната
без ремонту
21.3 / 13.8 / 5 м²
цегляна
поверх 2 з 17
2017 Рік будівництва
4.9 млн грн
42 673 грн/м²
вулиця Євгена Харченка, 47-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, кухню-їдальню площею 17 м² та три окремі кімнати. Стан ремонту - житловий.
Система опалення централізована. Є газ.
У квартирі залишається все, як є.
Будинок монолітно-каркасного типу, збудований у 2011-2020 роках. У будинку є консьєрж та два ліфти. Подвійний балкон та лоджія.
До метро Бориспільська 10-15 хвилин.
З вікна відкривається дуже гарний краєвид. Є відеоогляд квартири.
3 кімнати
з ремонтом
114 / - / 17 м²
цегляна
поверх 17 з 20
2016 Рік будівництва
3.3 млн грн
33 696 грн/м²
вулиця Євгена Харченка, 47-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має функціональне планування з чотирма окремими кімнатами площею 16,4м2, 18м2, 11,4м2, 9,4м2 та кухнею 11,6м2. Санвузол роздільний, їх два і більше. Квартира потребує ремонту.
Система опалення централізована, електрична. Комунікації включають електрику, асфальтовану дорогу, вивіз відходів.
Будинок цегляний, побудований у 2011 році, утеплений пінопластом 150мм, дуже теплий. Доглянутий підїзд і прибудинкова територія.
Розвинена інфраструктура: дитячий садок, дитячий майданчик, школа, магазини, супермаркети розташовані біля будинку. Зручна транспортна розвязка, зупинка громадського транспорту одразу біля будинку, недалеко до метро Бориспільська. Ліс та озеро знаходяться за 10 хвилин пішки.
Встановлені металопластикові вікна.
4 кімнати
без ремонту
98.4 / - / 11.6 м²
цегляна
поверх 11 з 13
2016 Рік будівництва
3.8 млн грн
46 962 грн/м²
вулиця Євгена Харченка, 47-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається сучасна 2-кімнатна квартира площею 80 м² з балконом та кухнею-студією. Квартира має зручне планування та сучасний ремонт, що дозволяє одразу заселитися та облаштувати її на свій смак. Система опалення автономна з теплолічильником.
В квартирі встановлено бойлер на 100 л. Якісна розводка електрики. Всі комунікації підключені: вода, електрика, каналізація. Система опалення: Власна котельня.
В квартирі є пральна машина та кондиціонер.
Будинок новобудова, з консьєржем та відеоспостереженням. Є 2 ліфти (пасажирський і вантажний). Паркування у дворі, також поруч є платна стоянка.
Розташована в тихому районі, де все поруч: за 2 хвилини зупинка транспорту (до метро 10 хвилин), за 5 хвилин школа, дитячий садок, аптека, пошта. Поруч знаходяться магазини АТБ та Фора. В пішій доступності є ліс та озеро для відпочинку.
Квартира має балкон. Встановлено кондиціонер та бойлер на 100 л. Система опалення власна з теплолічильником.
2 кімнати
з ремонтом
80 / - / 20 м²
цегляна
поверх 4 з 20
2016 Рік будівництва
2.8 млн грн
51 605 грн/м²
вулиця Івана Дяченка, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла, простора 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням та євроремонтом. Квартира знаходиться у житловому стані та не потребує вкладень. Є 2 окремі кімнати та засклений балкон.
Система опалення централізована. В квартирі є газ.
Квартира мебльована.
Ідеально підходить для життя або здачі в оренду.
Будинок цегляний, побудований у 80-90-х роках. Підїзд охайний.
Поруч розташовані магазини, школа, дитячий садок та Нова пошта. До метро Бориспільська 10-15 хвилин.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 8 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1988 Рік будівництва