Продаж квартир: проспект Володимира Івасюка, 6-А, Київ

6 оголошень по 2 квартирах
17.8 млн грн
119 307 грн/м²

проспект Володимира Івасюка, 6-А

Дворівнева 3-кімнатна видова квартира, 1 хвилина до парку Наталка, ЖК “Оазис” Площа: 148,8 м² (житлова – 91,3 м², кухня – 15 м²) Фантастичний вид на Дніпро та парк з усіх вікон! Панорама на 270 градусів Квартира мебльована, з не новим, але якісним ремонтом, укомплектована меблями та технікою. Запрошую на перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
149 / 91 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 23
2008 Рік будівництва
6.4 млн грн
128 860 грн/м²

проспект Володимира Івасюка, 6-А

Затишна 2-кімнатна студія з гарним панорамним видом в сучасному житловому комплексі Оазис. В квартирі новий та якісний ремонт, приємний та вишуканий інтерєр, функціональне планування студія з кухнею-вітальнею, спальня, ванна кімната. Високі стелі 3 метри. Цегляні стіни. Гарна шумоізоляція в квартирі. Планування: Роздільна. Ремонт: Євроремонт. В будинку встановлено електро акумуляторну систему на ліфт, воду, опалення та світло на поверхах. В блекаут все працює. Система опалення: Централізоване. Лічильники на воду та теплолічильник, також є терморегулятори на батареях. Є підігрів підлоги на кухні, ванні та коридорі. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід. Квартира укомплектована меблями, вбудовані шафи, кухня з побутовою технікою, телевізор, бойлер, два кондиціонери, пральна та посудомийна машини. У ванній кімнаті ванна джакузі RAVAK. Реальному покупцю торг. Сучасний житловий комплекс Оазис. Гарні сусіди та консьєрж. Відеоспостереження біля будинку та у холі. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Грузовий ліфт. Будинок знаходиться поруч із центральним входом у парк Наталка. Вся інфраструктура поруч з будинком - кафе, ресторани, магазини, клініка Медіком, банки, салони, дитячі садки, школи, парк Наталка. Євродвушка з видом на Дніпро. Панорамний вид. Високі стелі 3 метри. Цегляні стіни. Гарна шумоізоляція в квартирі. Ванна джакузі RAVAK. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi.