Квартира має планування типу "опен-спейс", що забезпечує свободу у реалізації дизайнерських рішень. Стан ремонту - під чистову обробку.
Без комісійних для покупця. Можливий торг.
Квартира розташована в царському будинку. У дворі є велика парковка та бомбосховище.
Виходячи з парадного, одразу потрапляєш на Пейзажну алею. Квартира має видовий вид на Андріївську церкву, Дніпро, Поділ та Пейзажну алею.
Квартира є пентхаусом, що рідко продаються за такою ціною. Вона ідеально підходить для тих, хто цінує історичну атмосферу та гарні види міста.
Квартира має роздільне планування. Це кухня-вітальня студіо, дві окремі спальні, передпокій, ванна кімната та санвузол. Спальні площею 13,4 та 12,8 кв.м.
Квартира з централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом.
У квартирі є душова кабіна.
Торг можливий.
Квартира розташована в дореволюційному цегляному будинку з закритою територією та паркуванням. Є вихід з будинку на Пейзажну Алею. Планується установка ліфта.
Квартира знаходиться у пішій доступності від історичних памяток архітектури, Андріївського Узвозу, посольств, найкращих готелів, Софії Київської, Золотих воріт, Воздвиженки. Найближчі станції метро: Золоті ворота (12 хв), Контрактова площа, Театральна, Поштова площа, Майдан Незалежності. Поруч розташовані Дитячий парк на Пейзажній алеї, Сквер Литовський, гора Уздихальниця, Старокиївська гора, Золотоворітський сквер.
З вікон кухні-вітальні та з великого балкона відкривається чудовий вид.
Квартира має вільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
У квартирі індивідуальне електроопалення. Комунікації включають центральний водопровід, електрику, центральну каналізацію, вивіз відходів.
Квартира продається власником без посередників.
Квартира розташована в царському будинку.
Квартира знаходиться в серці Києва, в пішій доступності від Золотих воріт, Майдану, Софії Київської та Пейзажної алеї.