Продаж квартир: Цитадельна вулиця, 5/9, Київ
2 оголошення по 1 квартирі
без комісії
$ 178 тис.
2 405 $/м²
Цитадельна вулиця, 5/9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається трикімнатна квартира в престижному будинку в Печерському районі на вулиці Цитадельній 5/9 (на розі з Лейпцизькою). Квартира розташована на 4-му поверсі 5-поверхового цегляного сталінського будинку, поряд з метро «Печерська».
Тихий і зелена вулиця з атмосферою старовинного міста на Печерських пагорбах. Район Мистецького арсеналу та Києво-Печерської Лаври, не перевантажений щільною висотною забудовою.
Відомчий будинок, з/б перекриття, висота стелі – 3 м.
Квартира зі зручним функціональним плануванням, загальною площею - 74 кв.м., житлова - 50 кв.м., великі окремі світлі кімнати, кухня -9 кв.м., засклений балкон.
В квартирі зроблений гарний ремонт, дубовий паркет, деревяна столярка, італійська плитка, склопакети. Квартира дуже тепла, вікна виходять у двір.
Повністю з меблями, вбудована кухня, побутова техніка: пральна машина, три кондиціонери, холодильник.
Огороджена територія, на вїзді у двір встановлено шлагбаум, доглянутий підїзд, у дворі свій дитячий майданчик.
Розвинена інфраструктура, в пішій доступності метро «Арсенальна» та «Печерська», поряд «Велика кишеня», Печерський базар, парк Слави, Києво-Печерська Лавра, ліцей «Лідер», школи, дитячі садки.
Прекрасне місце для комфортного життя та чудовий варіант інвестиції під орендний бізнес.
Ціна - 182 000 у.о.
3 кімнати
з ремонтом
74 / 50 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1961 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
129 оголошень по 49 квартирахбез комісії
$ 75 тис.
1 630 $/м²
вулиця Олександра Копиленка, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
💥 БЕЗ КОМІСІЇ! 2к в центрі Печерська (вул. Копиленка, 3) — підходить під Є-Оселю та Є-Відновлення!
Важливо: Розглядаємо сертифікати, ваучери, програми Є-Оселя та Є-Відновлення. (Увага: програма «Держмолодьжитло» НЕ підходить через рік забудови).
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира у самому серці Печерська. Ідеальний варіант як для власного комфортного проживання, так і для високодохідного орендного бізнесу!
📋 Основні характеристики:
• Адреса: вул. Олександра Копиленка, 3
• Поверх: 2 із 5 (найбільш затребуваний та безпечний середній поверх)
• Площа: загальна — 46 м² | житлова — 27.9 м² | кухня — 6.1 м²
• Планування: дві окремі/суміжні кімнати, суміжний санвузол.
🛠️ Стан обєкта та виконані роботи:
Квартира підготовлена до втілення вашого дизайнерського проєкту (стан — під ремонт):
• Встановлено якісні нові металопластикові склопакети.
• Частково замінено та розведено нову електричну проводку.
• Встановлено новий сучасний бойлер.
📍 Супер-локація та переваги:
• Тихий центр: спокійне подвіря в престижному районі з ідеально розвиненою інфраструктурою.
• Піша доступність до метро: всього 7 хвилин пішки до ст.м. «Печерська» та 13 хвилин до ст.м. «Арсенальна».
• Поруч розташовані ринок, супермаркети, кавярні, ресторани, сквери для прогулянок, школи та садочки.
📞 Документи та перегляди:
Квартира повністю готова до продажу та оперативного перегляду.
Телефонуйте прямо зараз! Організуємо показ у зручний для Вас час, відповімо на всі питання щодо державних програм та сертифікатів.
2 кімнати
без ремонту
46 / 27.9 / 6.1 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
1960 Рік будівництва
$ 95 тис.
2 568 $/м²
Цитадельна вулиця, 4/7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири по Цитадельній 4/7 , Печерськ.
Квартира після ремонта. Закрита територія будинка. 1 власник. в власності більше 3 років.
Поряд Києво-Печерська Лавра, учбові заклади, магазини, пошта, банки.
Метро Печерська і Арсенальна.
1 кімната
з ремонтом
37 / 18 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 5
1958 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 90 тис.
1 734 $/м²
вулиця Генерала Алмазова, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Теплий цегляний будинок. Квартира двохстороння. Кімнати роздільні - 17,1 м² та 12,9 м², кухня – 7,7 метрів. Одна кімната і кухня виходять вікнами у двір, друга – на вулицю. У кімнатах підлога - паркет, ламінат. Вікна – металопластикові, захищені гратами. Здійснена заміна радіаторів.
Двір з облаштованими місцями для відпочинку та зеленою зоною, є паркомісця, територія двора огорожена забором.
Підїзд охайний, з кодовим замком.
Розглядається продаж під держпрограми.
Історичний центр міста. Розвинена інфраструктура навколо, будинок в тихому закритому дворі. Магазини, супермаркети, ринок, торговий центр.
Метро Печерська – 5 хв.
2 кімнати
без ремонту
51.9 / 30 / 7.7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1955 Рік будівництва
$ 240 тис.
4 000 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#38094
Продаж дизайнерської квартири в самому центрі Києва, Печерський район
Пропонується стильна 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі за адресою вул. Лейпцизька, 13а. Розташована на 14 поверсі, загальна площа — 60 м².
Квартира виконана у сучасному мінімалістичному стилі з використанням якісних натуральних матеріалів. Інтер’єр продуманий до дрібниць: простір наповнений світлом, теплими відтінками та створює атмосферу затишку і комфорту.
Планування:
• простора кухня-вітальня з обідньою зоною
• окрема спальня
• санвузол
• гардероб
• зонована робоча зона
Житловий комплекс:
Сучасний ЖК на вул. Лейпцизька, 13 — це:
• закрита територія
• охорона та відеоспостереження
• підземний паркінг
• презентабельна вхідна група
• швидкісні ліфти
Комплекс розташований у самому серці Печерська — поруч діловий центр міста, ресторани, парки, та вся необхідна інфраструктура.
2 кімнати
з ремонтом
60 / 30 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 14 з 17
2019 Рік будівництва
$ 330 тис.
2 129 $/м²
вулиця Князів Острозьких, 46/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Князів Острожських ( Московська) 46/2, будинок комфорт класу. Дворівнева квартира з гарним плануванням, загальною площею 155 кв м. На першому рівні : передпокій, велика вітальня з балконом, кухня- столова, гостьовий санвузол. На другому рівні: 3 окремі кімнати, балкон, великий санвузол. Висота стелі 2.90
В квартирі свого часу був зроблений ремонт, вбудована кухня, посудомийна машина, кондиціонери, містка шафа- купе.
В будинку є укриття, відключень світла не було, закрита територія, вїзд/виїзд через шлагбаум.
Також у власності є парко- місце в підземному паркінгу. За умови купівлі обох обєктів ціна обговорюється.
Печерський район столиці, поруч Києво-Печерська Лавра, Свято-Введенський монастир, Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду, метро Печерська,Арсенальна,
Кловська, Печерський ринок.
Ціна 330000 у о
Право власності більше 3 років.
Торг для покупця можливий
4 кімнати
з ремонтом
155 / 87 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 22
2006 Рік будівництва
без комісії
$ 295 тис.
3 172 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комиссии!!!
ЖК ул. Лейпцигская,13 Печерск Печерский Киев
Продается 2х комнатная квартира с дизайнерским ремонтом в ЖК по ул. Лейпцигская, 13 дом бизнес класса, расположен в исторической части города, в пешей доступности, великолепные парки. Квартира общей площадью -93м2, кухня-столова 21 кв.м, 2 спальни, ванная комната, и с/у-прачечная, две гардеробные. В квартире новый дизайнерский ремонт, в котором продумано все до мелочей. Кухня -столовая встроенная мебель Miеle, бытовая техника Miеle, холодильник и морозильная камера Liebherr, кофемашина. Преимущества ЖК: фасад дома утеплен комбинированной системой утепления от лучших производителей; окна панорамные, остекление от потолка до пола; высота потолка - 3 м.; отделка коридоров и холлов выполнена керамогранитом; подземный паркинг с прямым доступом к лифту; презентабельная входная группа; рецепция и зона - лобби; охрана 24/7, видеонаблюдение; в доме 3 бесшумных, скоростных лифта фирмы KENO (Финляндия), двухуровневый паркинг, закрытая территория, въезд только при наличии ключа. В пешей доступности Печерская Лавра, ст.м. Печерская. Отлично развитая инфраструктура- в непосредственной близости расположены: Лицей "Лидер": 0, 2 км; Детский сад 205: 0, 6 км; Поликлиника "Центр здоровья": 0, 7 км; Детская поликлиника 1: 0, 3 км; Супермаркет "Велика кишеня": 0, 8 км; Печерский Рынок: 0, 8 км; Новая Почта 235: 0, 5 км; Ресторан "Изюми": 0, 5 км.
2 кімнати
з ремонтом
93 / 50 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 7
2020 Рік будівництва
без комісії
$ 260 тис.
2 708 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам простору квартиру в самому ценрі столиці, поруч з Києво -Печерською Лаврою, по вулиці Лейпцизькій, 13 ЖК "Лейпцигський" Печерський район
Це ваш шанс створити власну унікальну історію в одному з найпрестижніших куточків Києва Квартира простора 100.6кв.м, зі стелями-3 м, дуже світла, сонячна, без ремонту, великі панорамні вікна. Ви маєте унікальну можливість втілити свої ідеї та зробити цю квартиру власною. У будинку три підїзди, паркінг, безшумні ліфти і місця для велосипедів з колясоками. Клас житла – бізнес, власна охорона, відеоспостереження, шлагбаум. Поруч школи, дитячий садочок, магазини, Нова пошта, поліклініки , кафе і просто прогулятися по парку Слави.
В наявності є паркомісце, але за окрему плату. Ліфт спускається у паркінг.
2 кімнати
без ремонту
96 / 44.7 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 17
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 258 тис.
2 205 $/м²
вулиця Князів Острозьких, 46/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна пропозиція. Продаж 3-кім. квартири в елітному, тихому центрі Печерського району м. Києва. Це помешкання має просторе та зручне планування, що дозволяє комфортно проживати в центральній частині столиці України. Світла та тепла квартира , площею 117 м , розташована на комфортному та безпечному другому поверсі, у клубній десятиповерховій секції, що знаходиться далі від дороги. Планування включає три окремі просторі кімнати: вітальню 26.5 м. з балконом, дві спальні (або кімнати іншого призначення) - 19 м. та 22 м., кухню 17 м., передпокій 13 м. та 2 санвузли. В квартирі зроблено якісний ремонт, що передбачає можливість створення будь-якого власного стилю, в оздобленні використані натуральні, якісні та екологічні матеріали. Це помешкання дивовижно тихе, тепле та затишне. Висота стелі - 3м. Охайний, з ремонтом підїзд, консьєрж, охорона та відеоспостереження. Достойні сусіди. Закритий двір - шлагбауми, підземний паркінг, гостьовий паркінг. Ідеально розвинена інфраструктура центру столиці: парк Слави, найкращі ресторани, кав’ярні, бутики, фінансові установи, садочки та школи, супермаркети, Гудвайн, та багато іншого. Є можливість використання під офіс. Поруч, пішки 3 станції метро: «Печерська», «Арсенальна», «Кловська».
3 кімнати
з ремонтом
117 / 67.5 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 10
2008 Рік будівництва
$ 112 тис.
2 605 $/м²
Лейпцизька вулиця, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2к квартири на Печерську, вул. Лейпцизька, 12
Історичний центр Києва. Один із найзеленіших та найзатишніших районів Печерська.
• 43 м², роздільне планування
• 4 поверх із 5
• Цегляний будинок
• Свіжий ремонт
• Повністю готова до проживання
До Києво-Печерської Лаври та Парку Слави — 5 хвилин пішки. До метро Арсенальна та Печерська — близько 15 хвилин.
Квартира світла та тиха, вікна виходять у зелений двір. Поруч ліцей, кафе, магазини, супермаркети та вся необхідна інфраструктура.
Переваги квартири:
нова електропроводка
встановлено реле напруги
замінено всі труби
газ
кондиціонер
нова пральна машина
двоспальне ліжко у спальні
розкладний двоспальний диван у вітальні
теплий будинок взимку
У будинку є бомбосховище.
Стан квартири — заїжджай і живи, без додаткових вкладень.
ID: 95614
2 кімнати
з ремонтом
43 / 30 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1966 Рік будівництва
$ 185 тис.
1 968 $/м²
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується чудова і дуже світла 3к квартира в серці столиці - на Печерську, за адресою вул. Омельяновича-Павленко (Суворова) 19.
В квартирі 3 окремих кімнати, кухня, просторий передпокій, санвузол, 2 великі балкони.
Виконано свіжий косметичний ремонт!
Пофарбовані стіни, замінені міжкімнатні двері та плінтуси, замінена сантехніка.
На кухні є вся необхідна вбудована техніка - варочна поверхня (газова), духовий шкаф, мікрохвильова піч, витяжка, посудомийна машина.
Квартира повністю готова до проживання!
Двір закритий шлагбаумом, за квартирою закріплено місце.
Комфортний середній поверх і чудовий вид з вікон на Печерськ, Києво-Печерську Лавру та Батьківщину Мати.
Зручна транспортна розвʼязка, поруч є вся необхідна інфраструктура.
Маріїнський парк, Парк Вічної Слави, Києво-Печерська Лавра, Батьківщина Мати - в пішій доступності!
В пішій доступності станції метро Печерська та Арсенальна.
Перегляди за домовленістю.
За запитом є відеоогляд квартири.
3 кімнати
з ремонтом
94 / 56 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
1969 Рік будівництва
$ 165 тис.
1 602 $/м²
Старонаводницька вулиця, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ просторої 3-кімнатної квартири в самому серці Печерського району — Київ, вул. Старонаводницька, 8. Розглядаемо Держпрограми. Локація з постійно високим попитом як для життя, так і для орендного бізнесу.
Печерський район/Печерский район/ Старонаводницкая 8/Царське село
Головна перевага — панорамний вид на Києво-Печерську Лавру та тихий зелений двір.
Характеристики квартири:
Загальна площа: 103 м²
Будинок: цегляний,У будинку: 3 ліфти,Вмонтований сейф,Велика прибудинкова територія з дитячим майданчиком та зеленою зоною
Парковка біля будинку.Есть паркоместо.
Локація:
10 хвилин пішки до метро Печерська.Локація — одна з найкращих на Печерську
Поруч — ключові точки центрального Києва:
- Tsarsky
- Національний ботанічний сад ім. Гришка
- Стадіон «Олімпійський»
- ТРЦ Gulliver
- Новопечерські Липки
- бул. Лесі Українки
3 кімнати
з ремонтом
103 / 60 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 18
1990 Рік будівництва
без комісії
$ 120 тис.
2 273 $/м²
вулиця Князів Острозьких, 37/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відмінна пропозиція! Без Комісії! Біля метро Печерська, вул. Князів Острозьких 37/2, сталінка, дизайнерський ремонт класу lux у скандинавському стилі, студія - вітальня, окрема спальня, вбудовані сучасні меблі, вся необхідна побутова техніка світових брендів, санвузол - спільний, ванна, бойлер, чудовий вид на Введенський монастир, поруч Лавра, цілодобовий супермаркет, ресторани та кафе, «Мистецький арсенал», затишний двір, є місця для паркування. Ідеальне поєднання старого та сучасного міста.
Переваги об’єкта:
• Цегляний, теплий будинок, сталінка.
• 5 поверх.
• Площа 52.8 м², велика кухня, окрема житлова кімната, квартира не кутова, балкон.
• Висота стелі —3 м.
• Стан — сучасний, якісний ремонт.
•Локація — Поруч Києво-Печерська лавра, Мистецький Арсенал, Співоче поле.
• Економічність: Індивідуальні лічильники на воду та електрику. Встановлено бойлер.
• Розвинена інфраструктура - метро Печерська 12 хв. пішки; до метро Арсенальна - 22 хв. пішки.
• Інвестиційна привабливість: локація з постійним попитом на оренду та стабільним зростанням вартості нерухомості. Відмінний варіант для інвестора або проживання в центрі столиці.
2 кімнати
з ремонтом
52.8 / 30 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1959 Рік будівництва
без комісії
$ 320 тис.
2 520 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Цікава пропозиція, продається без % для покупця, простора і світла 3х кімнатна квартира в ЖК Лейпцизький» вул.Лейпцизька №13 А.Будинок бізнес-класу,монолітно-каркасний, цегла з утепленням. Квартири підвищеної комфортності . Будинок каскадний , 3-х секційний, з поверховістю від 7-17 поверхів. Квартира розташована на 13 поверсі/ 17 поверхової секції . Загальна площа - 126, два санвузли, висота стелі= 3м. В коридорі э кладовка. .Квартира обладнана лоджією. В будинку є паркінг. Поруч з будинком знаходиться дитячий садок та ліцей 171 «Лідер», бізнес-центр «МERX», неподалік - ресторани, магазини, кафе.Гарні краєвиди на р Дніпро та Печерську лавру !Поряд Маріїнський парк.
До метро Печерська до 13 хвилин пішки.
3 кімнати
без ремонту
127 / 67 / 30 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 17
2019 Рік будівництва
$ 1.1 млн
3 929 $/м²
вулиця Князів Острозьких, 46/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Унікальна пропозиція на Печерську. Продаж квартири.
Атмосферні, унікальні апартаменти для комфортного, красивого і затишного життя. Найкращим чином відповідає запиту великої дружньої сімї. Для персоналу передбачена своя кімната-спальня і окремий санвузол. Приватна майстер-спальня для батьків з виходом на власну терасу і кабінетом. Кожному члену сімї свій особистий простір.
Квартира має ексклюзивний авторський проект ремонту з використанням вишуканих, матеріалів, меблів і техніки. У кожній деталі поєднується розкіш та елегантність. Простора вітальня надихає на правильні думки і настрій. Вид з квартири вражає і захоплює у будь-який момент часу, що створює безперервне відчуття знаходження тут і зараз.
Завітайте і особисто оцініть простір натхнення. Тому, що ця квартира поєднує свідомий вибір, мякість, довіру і внутрішній суверенітет.
Для комфорту є два зручних паркомісця. Вартість обговорюється окремо.
Запрошуємо на перегляд, з радістю покажемо Вам цю унікальні апартаменти.
5 кімнат
з ремонтом
280 / 160 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 22
2006 Рік будівництва
$ 444 тис.
3 782 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Преміум 3-кімнатна квартира в центрі Києва на Печерську, з видом на Лавру та Печерскі пагорби.
Продаж видової 3-кімнатної квартири в центрі Києва, Печерський район.
Адреса: вул. Лейпцигська, 13А
Основні характеристики:
Площа: 117 м²
Поверх: 12/17
Висота стелі: 3.3 м
Будинок бізнес-класу
Планування:
кухня-столова
простора вітальня
2 окремі спальні
2 санвузли
гардеробна
Стан та ремонт:
новий дизайнерський ремонт (ніхто не проживав)
використані матеріали провідних світових виробників
декоративна штукатурка, керамічна плитка
підвісні стелі
Оснащення:
Квартира повністю укомплектована меблями та преміальною технікою:
варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч
холодильник, посудомийна та пральна машини
сушильна машина
кондиціонери
бойлер
Smart TV
тепла та комфортна обідня зона
Переваги:
панорамні вікна з видом на Києво-Печерську лавру та Печерські пагорби
закрита територія з охороною та відеоспостереженням
презентабельне лобі та рецепція
3 швидкісні ліфти
підземний паркінг (можна придбати окремо)
Інфраструктура:
У пішій доступності:
метро Печерська
школи та дитячі садки
магазини, ринок
ресторани та кафе
Квартира готова до угоди. Телефонуйте для перегляду!
#667147
3 кімнати
з ремонтом
117.4 / 65.4 / 17.8 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 17
2019 Рік будівництва
$ 109 тис.
2 019 $/м²
Цитадельна вулиця, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується у продаж 3-кімнатна квартира загальною площею 53,5 кв.м. Розташована на 5 поверсі кирпичного п’ятиповерхового будинку. Висота стелі – 2,6 метра.
Сплановано:
- об’єднані кухня з вітальнею з виходом на просторий балкон;
- дві окремі спальні;
- сумісний санвузол з душовою кабіною;
- гардеробна
Квартира має дуже хороший житловий стан. Обладнана всією необхідною побутовою технікою, кондиціювання. ГАЗОВА ПЛИТА!! Залишаються всі меблі і техніка.
Чудові панорами з балкону на Печерську Лавру та вулицю з квітучими каштанами!
2 кімнати
з ремонтом
54 / 27 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1959 Рік будівництва
$ 150 тис.
2 941 $/м²
вулиця Генерала Алмазова, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира в сталінці на Печерську!
Зручне планування — окрема кімната та простора кухня-студія. Висота стелі — 3 метра.
У квартирі виконано якісний ремонт. Для комфорту нових власників квартира оснащена всією необхідною побутовою технікою: духовою шафою, холодильником, плитою, варильною панеллю, пральною машиною та мікрохвильовою піччю. Також підключено швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне, цифрове та супутникове телебачення.
У пішій доступності знаходяться супермаркети, торговельно-розважальні центри, ринок, школи та дитячі садки, аптеки, відділення банків і пошти, кафе та ресторани, парк, лікарня, дитячі майданчики, а також станція метро.
2 кімнати
з ремонтом
51 / 28 / 11 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1955 Рік будівництва
$ 155 тис.
2 385 $/м²
Рибальська вулиця, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Рибальська, 8
Будинок - цегляний спецпроект 2006 року, охайний підїзд, консьєрж, відеоспостереження, двір обособлений шлагбаумом.
9 поверх 65/32/17
Є повноцінний технічний поверх.
Двокімнатна квартира з гарним ремонтом, стерильно чиста у центрі Печерська.
Кімнати окремі, деревяні міжкімнатні двері та дубовий паркет на підлозі - для тих, хто цінує натуральні матеріали.
Свіжа покраска стін, добротні меблі, сучасний дизайн, є вся побутова техніка - газова плита, духова шафа, кондиціонери, посудомийна машина, холодильник, пральна машина, бойлер, телевізор.
Поруч Печерський ринок, продуктові супермаркети, фітнес - зали, ресторани та кавярні, парк, Свято - Введенський монастир, метро Печерська 10 хвилин пішки.
2 кімнати
з ремонтом
65 / 32 / 17 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
2006 Рік будівництва
без комісії
$ 215 тис.
3 583 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ% Стильна 2к Студія ЖК Лейпцизька, вул. Лейпцизька 13А Історичний центр Печерська, біля Лаври, Маріїнського парку та парку Слави!
60 кв.м. 15 поверх /17-пов. будинку, висота стелі 3 метри.
Дуже тепла та затишна квартира з якісним ремонтом та дорогими меблями і технікою.
Вітальня-кухня та окремо спальна кімната, великий санвузол, простора гардеробна.
Панорамні вікна з неймовірними видами Києва!
В квартирі присутнє багаторівневе освітлення, підігрів підлоги, встановлено бойлер, посудомийну машину, кондиціонер, телевізор та інше.
Закрита територія комплексу під відеоспостереженням та охороною, дизайнерська вхідна група, двір додатково огороджений шлагбаумами, є електронний ключ для заїзду машин. В будинку присутній дворівневий підземний паркінг, куди спускається ліфт.
Це найкращий Новий житловий комплекс району! Поруч дві станції метро: Печерська та Арсенальна; великі зелені парки міста: ландшафтний парк відпочинку Співоче поле, Маріїнський парк, Парк Слави, Батьківщина-Мати, Києво-Печерська лавра; культурний простір Мистецький арсенал. В пішій доступності найулюбленіший супермаркет Good Wine та Печерський ринок.
Ціна продажу 215 000 у.е. Без комісії
2 кімнати
з ремонтом
60 / 22 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 17
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 265 тис.
1 616 $/м²
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої 4-кімнатної квартири на Печерську
Пропонується до продажу світла та простора квартира у престижному районі Києва — Печерськ.
Ідеальний варіант для великої родини.
Площа — 164 м²
8 поверх із 16
Велика кухня
2 санвузли
Узаконене перепланування
Зелений та тихий двір
У будинку облаштоване бомбосховище
Квартира має функціональне планування, багато простору та природного світла.
Будинок розташований у спокійному місці, водночас поруч уся необхідна інфраструктура.
У пішій доступності:
— метро Арсенальна та Печерська
— Парк Слави
— Києво-Печерська Лавра
— магазини, кафе, школи та дитячі садки
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду квартири.
4 кімнати
з ремонтом
164 / 112 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 16
1974 Рік будівництва
$ 335 тис.
2 597 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видова кварира на Печерську!
Новий будинок бізнес рівня! Лейпцигська 13а
129 кв.м Будинок здан о 2021 році
Краще планування 4-кімнатної квартири в будинку,
панорамне остеклення від стелі до підлоги в кожній кімнаті, висота стелі - 3 м.
ТРи спальні+кухня-вітальня, три санвузла
Панорамний вид на Лавру, Родину-мати та р. Дніпро.
В будинку дворівневий підземный паркінг з можливістю спуска ліфтом.
Закрита придомова территорія під охороною, презентабельне парадне фойе
4 кімнати
без ремонту
129 / 85 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 11 з 15
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 377 тис.
2 356 $/м²
вулиця Панаса Мирного, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії.
Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК бізнес-класу "Ввіденський".
Район : Печерський
Адреса : вул. Панаса Мирного 10
Поверх : 5/10
Площа : 160/97.5/14.3 м2
Двостороння, світла та простора. Раціональне та практичне планування. Дві окремих спальних кімнати, велика вітальня, два санвузли. Квартира з якісним ремонтом, укомплектована всіма меблями та необхідною побутовою технікою.
Цегляний теплий будинок з підземним паркінгом. Печерський безпечний район. Поруч супермаркет "Кишеня".
Зручна транспортна розвʼязка, метро "Печерська" та "Кловська" до 15 хвилин пішки.
Є два місця в підземному паркінгу з охороною (продаються окремо).
Перегляди за попередньою домовленністтю.
Без комісії.
3 кімнати
з ремонтом
160 / 97.5 / 14.3 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 10
2003 Рік будівництва
без комісії
$ 153 тис.
1 685 $/м²
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Омеляновича-Павленка (Суворова), 19А, Печерський район.
Метро: Арсенальна, Печерська.
Будинок: цегляний, спецпроєкт "Совмін", 1974 року.
Квартира:
3-кімнатна, 90,7 м², 2-й поверх
• Три окремі кімнати
• Кухня
• Роздільний санвузол
• Лоджія та балкон
• Газ
Чиста та охайна квартира. Парковка у дворі за шлагбаумом.
Поруч: Парк Вічної Слави, Хрещатий парк, Маріїнський парк, Печерський ландшафтний парк, парк "Міський сад".
Без комісії для покупця!
3 кімнати
з ремонтом
91 / 50 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 16
1974 Рік будівництва
без комісії
$ 250 тис.
2 003 $/м²
Лейпцизька вулиця, 13-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири ЖК Лепцизький по вулиці Лейпцизька 13А., площа 124 8м2. Охорона, заїзд під шлагбаум, підземний паркінг.
Інфраструктура Печерського району: Навчальний заклад Ліцей №41, заклад дошкільної освіти №731, 632, дитячий садочок №378, 241, комплекс Tsarsky Resort Spa, піша доступність метро Печерська, транспортна развязка, Київська Печерська Лавра, Мистецький арсенал, Novus, Goodwine та магазини у дома.
Функціональне планування: Кухня вітальня, три кімнати, дві лоджії, два санвузла та велика вхідна група для гардеробної. Фото планування додав (відповідає)
Квартира від першої особи без сплати комісійних. Подробиці по телефону Muzyka Dima (kievbroker)
3 кімнати
без ремонту
124.8 / 70.1 / 15.3 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 17
2020 Рік будівництва