Продаж квартир в вул. Старонаводницька / вул. Генерала Алмазова
1 оголошення по 1 квартирі
17.7 млн грн
118 185 грн/м²
Старонаводницька вулиця, 6-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ВПродаж чудової квартири 4-к в ЖК на Старонаводницькій 6б
15 поверх, 150м2 гарний дорогий класичний ремонт, який не має часових обмежень. Всі меблі із натурального дерева
Планування: вітальня-столова, з якої відкривається панорама на Лавру та Батьківщину мати, кухня обладнана всім необхідним та найдорожчими марками побутової техніці, дві спальні, два санвузла, пральна та сушильна машини Miele, сантехніка та дзеркало Villeroy&Boch, гардеробна кімната та робочий кабінет
Квартира має розкішну ауру, атмосферу спокою та достатку.
Ремонт в чудовому стані, квартирою майже не користувались, не проживали
Є два паркомісця, розглядаються до продажу окремо
#4338
4 кімнати
з ремонтом
150 / 80 / 15 м²
цегляна
поверх 15 з 25
2008 Рік будівництва