Продаж квартир: Стадіонна вулиця, 14, Київ

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч

Оголошення в радіусі 500 м

203 оголошення по 82 квартирах
генератор
7.6 млн грн
143 636 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 16-Г

Пропонується на продаж квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК "Квартет" за адресою вул.Липківського 16г. Будинок має підземний паркінг, метро Вокзальна 10хв пішки, до центру Києва пару хвилин на авто. Квартира розташована на низькому комфортному 5му поверсі з 26, ремонт виконаний в Loft стилі. Перевагою квартири є також - вікна на внутрішний двір, тому в квартирі тихо, затишно та комфортно. Планування квартири: -коридор -простора кухня-вітальня ( в кухні встановлені фільтри на воду) -окрема спальня з гардеробною -санвузол ( з теплою підлогою) На першому поверсі ЖК є салони краси, кавярні та магазини. Затишна прибудункова територія з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку та дитячим майданчиком. Будинок автономний, має генератори. Також в будинку є охорона та відеоспостереження. Поряд є велике Сільпо, Novus та вся інша необхідна інфрастуктура. Є все для вашого комфортного проживання! Чекаємо Вас на перегляд! #A31111
2 кімнати
з ремонтом
53 / 27 / 18 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 26
2018 Рік будівництва
без комісії
10.4 млн грн
79 632 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 33-А

Ексклюзивний пентхаус: Двоlevel-а панорамна квартира (130,1 м²) в ЖК бізнес-класу «Adamant» + сімейне паркомісце. Пропонується на продаж унікальна двоlevel-а квартира з видовими характеристиками, де ремонт виконано на 70-80% за авторським дизайн-проєктом. Усі найскладніші, капітальні та брудні роботи вже позаду. Основні характеристики та інженерні рішення: Панорамне скління та краєвид: Величезні вікна на повну висоту стіни з виходом на власну відкриту терасу/балкон. З 24-25 поверху відкривається захоплива кругова панорама Києва. Преміальні матеріали підлоги: Весь перший рівень та сходи облицьовані розкішним широкоформатним керамогранітом з імітацією природного мармуру. Встановлено систему теплої підлоги. Елітна кухня (Fenix): Повністю змонтований кухонний гарнітур преміум-класу з фасадами з нанотехнологічного матеріалу FENIX (стійкий до подряпин та відбитків пальців), стильною камяною стільницею та інтегрованою раковиною. Частина фасадів ще в захисній плівці. Стильне оздоблення стін: Використано дизайнерські стінові панелі з натурального дерева (шпон), які ідеально гармонують з мармуровою підлогою та прихованими дверима. Готова кліматична система: Вмонтовані сучасні щілинні дифузори кондиціонування та прихованого освітлення в стелі. Функціональне планування: 1-й рівень (Денна зона): Величезна вітальня-студія (Open Space): Простір, залитий сонячним світлом, обєднує зону відпочинку біля ТВ-порталу та обідню зону. Зона кухні: Повністю укомплектована меблями та виводами під усю необхідну техніку. Господарський санвузол: Повністю в кахлі, змонтована прихована інженерна шафа, встановлено великий бойлер, готові полиці для зберігання та виводи для пральної/сушильної машин, підвісна тумба під раковини. Дизайнерські маршеві сходи: Елегантна конструкція з підсвічуванням сходинок, що веде на другий поверх. 2-й рівень (Приватна зона): 3 кімнати вільного призначення (майстер-спальня, дитяча та кабінет). Ванна кімната з ванною, підвісна тумба під раковини. Додатково (за 35000$) пропонується велике сімейне паркомісце в підземному паркінгу, яке вільно вміщує два автомобілі. Ліфт із житлових поверхів спускається прямо в паркінг — максимальний комфорт і безпека для вашої родини в будь-яку погоду. Квартира продається в тому вигляді, як на фото. Всі дорогі матеріали вже закуплені та змонтовані. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати дизайнерське житло без нервів та місяців очікування ремонту. Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час. Повний відеоогляд квартири та паркомісця надсилаємо за запитом!
4 кімнати
без ремонту
130.1 / 60.7 / 14.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
9.3 млн грн
80 713 грн/м²

Богданівська вулиця, 7-А

ЕКСКЛЮЗИВНа ВИДОВА КВАРТИРА З ДИЗАЙНЕРСЬКИМ РЕМОНТОМ | ЖК «МАЛАХІТ» ✨ Квартира, яку хочеться купити одразу після перегляду! Рідкісна пропозиція на ринку — повністю готова до проживання видова квартира з авторським ремонтом у престижному ЖК бізнес-класу «Малахіт». Тут не потрібно нічого доробляти. Просто заходь — і живи на рівні, якого заслуговуєш. ⸻ 🏠 ПРО КВАРТИРУ | 117,66 м² Планування — 9 зон: • Вітальня-холл — 23,83 м² • Кухня — 22,01 м² • Кабінет — 18,04 м² • Дитяча — 17,70 м² • Спальня — 16,80 м² • Ванна кімната — 7,70 м² • Санвузол — 4,03 м² • Гардероб — 3,74 м² • Балкон — 3,81 м² ⸻ 🎨 РЕМОНТ, ЯКИЙ ГОВОРИТЬ САМ ЗА СЕБЕ • Авторський дизайн-проєкт — кожна деталь продумана • Кухня з глянцевими фасадами та острівною стійкою • Трекові освітлювальні системи + підсвітка по периметру • Ванна кімната у теплих бежевих тонах з преміальною душовою кабіною • Спальня з вбудованим гардеробом • Дитяча з індивідуальним характером • Меблі та техніка преміум-класу на замовлення 💬 Ремонт робили для себе — тому тут немає випадкових рішень ⸻ 🌆 З вікон відкривається панорама Києва. Ранкова кава з такого балкону коштує дорожче за будь-який ресторан. Так зараз війна, але війна закінчиться, а вид на український, мирний Київ залишиться! 🏢 ЖК «МАЛАХІТ» — БІЗНЕС-КЛАС БЕЗ КОМПРОМІСІВ • Закрита охоронювана територія 24/7 • Відеоспостереження та консьєрж-сервіс • Підземний паркінг + гостьові місця • Доглянута прибудинкова територія • Дитячі та спортивні майданчики • Розташування в серці міста — поруч усе необхідне ⸻ 📍 ІНФРАСТРУКТУРА — ВСЕ В ПІШІЙ ДОСТУПНОСТІ Супермаркети · Кав’ярні · Ресторани · Школи · Садочки · Спортзали · Зручна транспортна розв’язка ⸻ 💰 ЦІНА — 216 000$ Ця квартира не буде довго на ринку. 📲 Пишіть або телефонуйте — організуємо показ у зручний час. Вона виглядає ще краще вживу. Переконайтесь самі. Всі документи готові. Можливе юридичне супроводження угоди.
3 кімнати
з ремонтом
115.5 / 52.4 / 22.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2014 Рік будівництва
без комісії
3.2 млн грн
50 761 грн/м²

Кавказька вулиця, 7

Продаж 3к квартири на Соломянці . Соломянский район. вул. Кавказька, 7 Шукаєте затишне житло у тихому центрі? Цей варіант ідеально підійде для вашої родини! Продається світла трикімнатна квартира в одному з найзеленіших та найзручніших районів Києва. Будинок розташований у затишному місці з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Основні характеристики: Адреса: вул. Кавказька, 7 (Соломянський район). Поверх: 8-й з 9-ти (чудовий краєвид, чисте повітря, відсутність шуму від доріг). Площа: * Загальна: 63 м² Житлова: 41,5 м² Кухня: 7 м² Комунікації: Будинок газифікований, що є великою перевагою та забезпечує комфорт за будь-яких умов. Планування: Квартира має раціональне планування (суміжно-роздільне): Велика прохідна кімната — чудове рішення для вітальні або зони відпочинку. Дві окремі спальні — забезпечують приватність для кожного члена родини. Інфраструктура та локація: Транспорт: До метро Вокзальна — 15-20 хвилин пішки або 5-7 хвилин громадським транспортом. Поруч зупинки маршруток та тролейбусів. Освіта та сервіс: У пішій доступності кілька шкіл, дитячі садки, супермаркети, аптеки та відділення банків. Відпочинок: Поруч затишні сквери, а до Соломянського ландшафтного парку можна дістатися за 10 хвилин. Локація: Правий берег. Соломянский р-н. Соломянка Локация: Правый берег. Соломянский р-н. Соломянка Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок, єОселя, Євідновлення (Сертифікат), Держмолодь(кредит), Постанови 280 і 719 ( житло для ВПО і Військових )
3 кімнати
без ремонту
63 / 41.5 / 7.5 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1970 Рік будівництва
без комісії
4.3 млн грн
64 724 грн/м²

Стадіонна вулиця, 13

Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом (жилий стан) у тихому районі поруч вся транспортна розвязка та інфраструктура Правий берег, Соломянський район, метро Вокзальна - 10хв пішки, вул. Стадіонна, 13 Квартира світла та тепла, має 2 балкони. Завдяки великій кількості вікон у помешканні завжди багато природнього світла, а з вікон відкривається панорамний вид на весь Київ та на подвіря. (Працюємо з різними державними програмами сертифікати Є Відновлення, Є-Оселя, Держмолодьжитло, Постанови та інші види безготівкових розрахунків). Загальна площа: 66,1 м² Площа кухні: 9,3 м² Поверх: 6/9 У підїзді встановлено нові вікна, сам підїзд у гарному стані, територія доглянута. Інфраструктура: Магазини, садочок навпроти будинку, школа, стадіон "Локомотив", "Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну", Київська клінічна лікарня, сквер, Студії-Секції: Бокс , Кікбоксинг, Рукопашний бій, малювання; кафе, ресторани. Транспортна розвязка: - 7 хв пішки до метро Вокзальна Легкий доступ до основних транспортних магістралей міста. Локація: вул. Стадіонна, 13 Телефонуйте та записуйтесь на перегляд. Оперативний показ.
3 кімнати
з ремонтом
66.1 / 39 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9
1983 Рік будівництва
генератор
6.2 млн грн
92 784 грн/м²

вулиця Генерала Шаповала, 2-А

Пропонується до продажу якісна, світла та дуже затишна квартира в ЖК Смарагдовий, вул. Генерала Шаповала, 2А Загальна площа: 67 м² Поверх: 13 / 24 Планування: простора кухня-вітальня (31 м²), окрема спальня з гардеробною, роздільний санвузол, балкон. В квартирі авторський ремонт з використанням матеріалів преміум-класу. Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Особливості ремонту та оснащення: • авторський ремонт із використанням матеріалів преміум-класу • сантехніка GEBERIT • змішувачі Hansgrohe з преміальних колекцій • італійський ламінат високої якості • італійські меблі: комод та гардеробна система • вбудована техніка Bosch, Samsung та Franke • система очищення води та фільтр зворотного осмосу • бойлер на 80 літрів Квартира створювалася для комфортного життя та продумана до дрібниць. У комплексі встановлено генератор, що забезпечує роботу ключових систем при відключеннях світла. Поруч із будинком розташована вся необхідна інфраструктура: супермаркети, магазини, кафе, аптеки, навчальні заклади та зручне транспортне сполучення. ЖК Смарагдовий — це комплекс бізнес-класу, реалізований за концепцією місто в місті. Він розташований у безпосередній близькості до ділового центру Києва, але при цьому прихований від міського шуму, знаходиться поряд з Солом’янським парком — ідеальне місце для прогулянок та пробіжок. Безпека: закрита територія з контролем доступу, цілодобова охорона, відеоспостереження та консьєрж-сервіс у кожному під’їзді. Інфраструктура: всередині комплексу та поруч є все необхідне: фітнес-центр з басейнами, супермаркети, банківські відділення, аптеки, медичний центр Eurolab, школи та дитячі садки. Паркінг: наявність підземного та гостьового паркінгу. Ідеальний варіант для тих, хто шукає якісне житло з дорогим ремонтом, повною комплектацією та без необхідності додаткових інвестицій.
1 кімната
з ремонтом
67 / 16 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 25
2010 Рік будівництва

Обрати розташування квартири

без комісії
2.9 млн грн
86 118 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 24

БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продаж затишної 1-кімнатної квартири в одному з найзручніших районів Києва — вул. Липківського, 24. До метро Вокзальна — лише 1,3 км (до 15 хвилин пішки) Площа — 34,4 м² Поверх — 6 із 16 Функціональне планування Простора кімната з меблями та кондиціонером Окрема кухня з виходом на засклений балкон Гардеробна в передпокої Санвузол з душовою кабіною Квартира повністю готова для проживання або здачі в оренду Є ВІДЕООГЛЯД, скинемо по запиту. Будинок розташований у районі з чудовою інфраструктурою: поруч супермаркети, кафе, спортклуби, навчальні заклади, зупинки громадського транспорту та залізничний вокзал. Привабливий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес завдяки стабільному попиту в цій локації. Готові розглядати в тому числі безготівкову форму розрахунку: сертифікат «єВідновлення». Держмолодьжитло (ДМЖ). житлові ваучери. інші державні програми фінансування. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд та оцінити всі переваги квартири особисто! ID: 95905
1 кімната
з ремонтом
34 / 16 / 8 м²
утеплена панель
поверх 6 з 16
1979 Рік будівництва
без комісії
10.1 млн грн
90 262 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

Дворівнева квартира 113 м² у ЖК City Hub | 18 поверх | Бізнес-клас м. Київ, вул. Кудряшова, 8–10 Пропонується до продажу ексклюзивна дворівнева квартира площею 113 м² у сучасному житловому комплексі бізнес-класу City Hub. Квартира розташована на 18 поверсі та має рідкісне дворівневе планування, що відкриває широкі можливості для реалізації індивідуального дизайн-проєкту. Великі панорамні вікна наповнюють приміщення природним світлом і відкривають чудові краєвиди на зелену частину міста та центральний Київ. Основні переваги квартири: • Загальна площа — 113 м² • Повноцінні два рівні • Висота стель — 2,8 м • Панорамне скління • Простора кухня-вітальня та можливість гнучкого зонування простору • Можливість збільшення житлової площі за рахунок об’єднання балконних зон • Високий поверх та гарні видові характеристики Стан квартири: • Лазерна стяжка підлоги • Машинна штукатурка стін • Встановлені радіатори опалення • Підведені всі комунікації • Пожежна сигналізація • Якісні вхідні двері • Енергоефективні панорамні вікна Про житловий комплекс City Hub: • Будинок введений в експлуатацію у 2024 році • Монолітно-каркасна технологія будівництва • Зовнішні та внутрішні стіни з керамічної цегли • Навісний вентильований фасад • Утеплення базальтовою мінеральною ватою • Власна автономна котельня • Шестикамерний металопластиковий профіль • Двокамерні енергозберігаючі склопакети, наповнені аргоном • Дизайнерські лобі та сучасні місця загального користування • Швидкісні ліфти • Підземний паркінг • Закрита територія з благоустроєм та охороною ЖК City Hub розташований у престижній частині Києва з відмінною транспортною доступністю та розвиненою інфраструктурою. Продаж по переуступці майнових прав. Прямий продаж, без комісій%!!!
4 кімнати
без ремонту
112.3 / 40 / 39 м²
цегляна технологія
поверх 18 з 20
2024 Рік будівництва
5 млн грн
88 325 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК CITY HUB Простора квартира 56,1 м² на 11 поверсі будинку бізнес-класу. Будинок введений в експлуатацію, право власності оформлене. Продумане планування: кухня-вітальня 17,5 м², окрема спальня, гардеробна, великий суміжний санвузол та засклена лоджія. ЖК CITY HUB — закрита територія, підземний паркінг, власна котельня, зручна локація поруч із центром міста. Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції.
1 кімната
без ремонту
56.1 / 17.1 / 17.5 м²
цегляна технологія
поверх 11 з 19
2024 Рік будівництва
16.7 млн грн
105 486 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 33-А

Розкішний 2-рівневий пентхаус у серці Києва — простір, де статус стає способом життя. Ремонт робили для себе. Пропонується до продажу ексклюзивний 2-рівневий пентхаус у ЖК «Адамант» бізнес-класу, за адресою вул. Василя Липківського, 33-А. Це не просто квартира — це особистий світ комфорту, приватності та безпеки, створений для тих, хто звик обирати найкраще. 158,4 м² ідеально продуманого планування, де кожен метр працює на ваш комфорт. Два рівні відкривають новий рівень свободи — з чітким зонуванням для життя, відпочинку та прийому гостей. 5 просторих кімнат дозволять реалізувати будь-які сценарії життя — від великої родини до стильного простору для роботи та натхнення. 3 санвузли забезпечують максимальну зручність. Дві великі тераси та два балкони з панорамними видами — ваші особисті місця сили для ранкової кави та вечірніх заходів сонця. Інтер’єр, що говорить про статус: У оздобленні використані виключно натуральні матеріали преміум-класу: граніт, мармур, шведська дубова паркетна дошка. Кожна деталь підкреслює якість, довговічність і бездоганний смак власника. Квартира оснащена технікою світових брендів Bosch та Liebherr — поєднання надійності, інновацій і комфорту. Сантехніка Villery & Boch, Viega, Geberit. Безпека та технології: Тут продумано все для вашого спокою: броньовані двері з антиспилом сучасна охоронна система Ajax стабілізатори напруги система Aqua Stop (антипотоп) інвертор на 30кВт Будинок автономний — ви залишаєтесь у комфорті навіть під час відключень. Облаштоване укриття забезпечує додатковий рівень безпеки. Переваги ЖК «Адамант»: Закрита територія з охороною та контролем доступу Затишний внутрішній двір із дитячим майданчиком і зонами відпочинку Підземний паркінг. Розвинена інфраструктура поруч — школи, садочки, магазини, транспорт Цей пентхаус — більше, ніж нерухомість. Це рівень життя, який ви обираєте. Телефонуйте, щоб відчути атмосферу цього простору особисто. Додатково є парко місце та комора. #A 2 8 0 0 4
5 кімнат
з ремонтом
158 / 100 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2018 Рік будівництва
4.5 млн грн
95 847 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

Квартира в зданому будинку, з документами! Простора однокімната квартира із заскленою лоджією. *Перегородки в комплексі виконані з керамічної цегли — показники звуко та теплоізоляції вище, ніж у газобетону *Зовнішні стіни утеплені та покриті системою вентильованих фасадів — технологія, яка допомагає захистити стіни від перегріву влітку й зберігає тепло взимку *Панорамні вікна на всю висоту поверху — пятикамерний металопластиковий профіль з двокамерним склопакетом, заповненим аргоном зі спеціальним напиленням, яке відбиває світло та запобігає перегріванню скла *Підземний паркінг c зарядними станціями для електрокарів У пішому доступі 5 дошкільних установ, та кілька шкіл. Зручна транспортна розязка.
1 кімната
без ремонту
47 / 17 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 19
2024 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4.7 млн грн
85 983 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

CITY HUB — це багатоквартирний житловий комплекс в центрі інфраструктури Соломянського району (Соломянка). Простора однокімнатна квартира в зданому будинку! Планування: - простора кухня-вітальня з виходом на засклену лоджію - спальня - великий суміжний санвузол *Перегородки в комплексі виконані з керамічної цегли — показники звуко та теплоізоляції вище, ніж у газобетону *Зовнішні стіни утеплені та покриті системою вентильованих фасадів — технологія, яка допомагає захистити стіни від перегріву влітку й зберігає тепло взимку *Панорамні вікна на всю висоту поверху — пятикамерний металопластиковий профіль з двокамерним склопакетом, заповненим аргоном зі спеціальним напиленням, яке відбиває світло та запобігає перегріванню скла *Підземний паркінг c зарядними станціями для електрокарів У пішому доступі 5 дошкільних установ, та кілька шкіл. Зручна транспортна розязка.
1 кімната
без ремонту
55 / 18 / 19.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 19
2024 Рік будівництва
без комісії
7.7 млн грн
85 127 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 16-А

Єдина пропозиція без ремонту! Видова квартира в новому, обжитому будинку. ПЕРЕВАГИ: -Функціональне планування -Новий, обжитий будинок -Висока якість будівництва -Панорамні вікна -Центр міста - 5 хвилин авто -Поруч вся інфраструктура, необхідна для комфортного проживання ПЛАНУВАННЯ: -Кухня-студіо -Три окремі кімнати -Два санвузли -Лоджія Липківського митрополита (Урицького), 16 А, ЖК бізнес-класу "Квартет". Підземний паркінг. Ввиграшне розташування, поруч лісопарк "Соломянський". Довкола комплексу є "Novus", "Ультрамарин", "Sport Life", ТЦ Європорт, спеціалізована 115-а англійська школа ім.Огієнка, медичні установи та навчальні заклади.
3 кімнати
без ремонту
91 / 57 / 28 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 25
2016 Рік будівництва
6.8 млн грн
128 322 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

Продається стильна 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу CITY HUB. Виконано якісний дизайнерський ремонт за авторським проектом з використанням сучасних матеріалів та продуманих технічних рішень. Планування максимально функціональне і включає простору кухню-вітальню з зоною відпочинку та обідньою зоною, окрему спальню з гардеробною та утепленою лоджією, передпокій з місцем для зберігання речей та розміщення побутової техніки, а також повністю обладнаний санвузол. У квартирі вже виконані всі основні дорогі роботи: • встановлені теплі підлоги та теплі стіни у ванній кімнаті; • змонтовано систему фільтрації води; • встановлений бойлер на 80 літрів; • підготовлені комунікації для кондиціонерів у спальні та кухні-вітальні; • проведено інтернет та підготовлено мережу для підключення джерела безперебійного живлення; • встановлені приховані міжкімнатні двері, якісна електрофурнітура та сучасне освітлення. Для обробки використані: іспанська плитка, зносостійке вінілове покриття Republic Grizzly, сантехніка європейських виробників, дизайнерські меблі у ванній кімнаті та дзеркало з підсвічуванням. Додатковою перевагою стане наявність готового дизайну-проекту, який дозволить завершити облаштування квартири в єдиній концепції без додаткових витрат на проектування. На першому фото проект спальні. Можна облаштувати квартиру по дизайн-проекту з дорогими матеріалами і це обійдеться в 15-18к$ або купити дешевші матеріали за цим же проектом за 10к$. Або ж облаштувати на свій смак. Про житловий комплекс CITY HUB: Сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, що охороняється, підземним паркінгом, який може використовуватися як укриття, зарядними станціями для електромобілів, автономним опаленням, панорамними вікнами і швидкісними ліфтами. Поруч метро Вокзальна. У пішій доступності знаходяться супермаркети, кафе, ресторани, торгові центри, фітнес-клуби, школи, дитячі садки, медичні заклади та інші обєкти інфраструктури. ID: 95761
1 кімната
з ремонтом
53 / 17 / 19 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 20
2024 Рік будівництва
2.4 млн грн
51 212 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 9

Вокзальна
Ваша ідеальна інвестиція біля центру! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира площею 47,5 м², розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку за адресою: вулиця Митрополита Василя Липківського, 9. Над квартирою розташований технічний поверх, що забезпечує додаткову термоізоляцію та відсутність сусідів зверху. Помешкання має класичне планування серії «чешка» з двома окремими кімнатами площею 18,7 та 10,7 м², затишною кухнею та роздільним санвузлом. Стан «під ремонт» дає новим власникам чудову можливість не переплачувати за чужі рішення, а створити сучасний інтерєр повністю під власні потреби. Сам будинок дуже доглянутий, має охайний під’їзд із кодовим замком та спокійних сусідів. Подвір’я будинку вважається одним із найзеленіших у районі завдяки старим каштанам та липам, які створюють приємний затишок і захищають від міського галасу. Двір розташований у тильній частині будівлі, що слугує акустичним бар’єром від основної проїжджої частини. Локація на вулиці Липківського вважається однією з найбільш збалансованих у Києві, оскільки ви фактично живете на межі з центром міста. До станції метро «Вокзальна» можна дійти пішки всього за 7–10 хвилин, а зручний виїзд у бік Хрещатика та площі Українських Героїв дозволяє дістатися серця столиці за лічені хвилини. Інфраструктура навколо задовольнить будь-які потреби: за п’ять хвилин від будинку знаходиться ТРЦ «Ультрамарин» із супермаркетом «Сільпо», кінотеатром та великим спорткомплексом. Поруч також працюють гіпермаркети «Novus» та «АТБ», численні банківські відділення, пошта, школи та дитячі садочки. Для відпочинку на природі всього за 15 хвилин прогулянки розташований Солом’янський ландшафтний парк із його каскадом озер та доглянутими алеями. Ця квартира є ідеальною інвестицією як для власного проживання в центрі міста, так і для орендного бізнесу, адже житло в цій локації завжди має найвищий попит на ринку нерухомості! Ціна 54 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!
2 кімнати
без ремонту
47.5 / 29.4 / 6.8 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
1967 Рік будівництва
генератор
9.9 млн грн
108 549 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 16-В

Дизайнерська резиденція з панорамним виглядом на центр — ЖК «Квартет»! Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира площею 91,3 м², розташована на видовому 18 поверсі 22-поверхового сучасного житлового комплексу бізнес-класу «Квартет» за адресою: вулиця Митрополита Василя Липківського, 16в. Ремонт виконано за авторським проєктом із використанням елітних матеріалів: мармурових панелей, дорогої сантехніки та паркету. Планування максимально функціональне та позбавлене зайвих коридорів: затишна спальня, дитяча кімната з інтерактивними ігровими панелями, простора кухня-вітальня та великий балкон, що може стати вашим зимовим садом. Панорамні вікна відкривають захопливий вид на центр столиці. Для вашого комфорту встановлено вбудовані в підлогу конвектори з датчиками температури, теплу підлогу в зонах плитки та систему «розумний дім», що автоматично регулює штори у вітальні та спальні. Родзинкою інтер’єру є великий акваріум на 250 літрів. Квартира повністю укомплектована дорогою імпортною меблею та преміальною технікою від брендів Siemens, Bosch та Cooper&Hunter. Тут є все для великої родини: два кондиціонери, акустична система, великий холодильник, дві морозильні камери та два бойлери. Приємним бонусом до квартири йде власна комора на поверсі площею 4 м². У помешканні залишається абсолютно все, що ви бачите на фото. ЖК «Квартет» — це втілення стандартів бізнес-класу з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Важливою перевагою в сучасних умовах є наявність генератора на будинок та трьох швидких ліфтів Otis, які працюють навіть під час блекаутів. На території комплексу облаштовані закритий дитячий та спортивний майданчики, а для авто передбачені підземний та наземний паркінги. Локація є однією з найзручніших у Києві: станція метро «Вокзальна» та Південний вокзал знаходяться всього за 2 хвилини пішки, а до самого центру міста — лише 5 хвилин на авто. Інфраструктура навколо вражає: прямо через дорогу кінотеатр «Баттерфляй Ультрамарин», поруч супермаркет Novus, McDonalds, ліцей STUDY Academy, школи, садочки та стадіон. Для прогулянок у пішій доступності знаходяться Соломянський ландшафтний парк та Протасів Яр. Це квартира для родини, яка бажає почати життя в стильному просторі з усім необхідним! Ціна 220 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
91.3 / 57.3 / 9.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 22
2016 Рік будівництва
2.8 млн грн
82 110 грн/м²

вулиця Патріарха Мстислава Скрипника, 1

Метро Вокзальна. Продається 1-кімнатна квартира за адресою вулиця Патріарха Мстислава Скрипника 1 на 3-поверховому/4-поверховому будинку. Площа 34/20/5. Стан квартири житловий, частково зроблено ремонт. Простора кухня, спільний санвузол, встановлені металопластикові вікна. Поруч вся необхідна інфраструктура: Нова Пошта, супермаркети (Новус, Сільпо, Екомаркет), Макдональдси, садки, школи, кінотеатр, ресторани, кафе та багато іншого. Чудова транспортна розвязка: Південний залізничний вокзал 400 метрів, зупинки громадського транспорту, звідки можна дістатися будь-якої точки міста, до метро Вокзальна 5 хвилин пішки. ID: 91848
1 кімната
з ремонтом
34 / 20 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1957 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
6.3 млн грн
90 082 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

Квартира, яка працює не лише як дім, а й як інвестиція Коли люди говорять про інвестиції, зазвичай згадують валюту, золото або депозити. Але є активи, якими можна користуватися вже сьогодні, а не просто спостерігати за цифрами в додатку банку. Один із таких варіантів — квартира в ЖК City Hub на вул. Мокра, 8-Б. Це той випадок, коли ви купуєте не лише квадратні метри, а й локацію, яка завжди буде затребуваною. До метро Олімпійська — 10 хвилин , до центру міста легко дістатися без виснажливих поїздок через весь Київ. Поруч Солом’янський парк — місце, куди захочеться виходити не лише у вихідні. Ранкова кава на свіжому повітрі, пробіжка, прогулянка після роботи або просто година тиші серед зелені. А тепер уявіть вечір на 15 поверсі. Місто світиться вогнями під вашими вікнами, а вдома тихо, просторо і комфортно. Площа квартири — 70 м²: * велика вітальня майже 20 м²; * окрема спальня 16,2 м²; * функціональна кухня; * два санвузли; * зручне планування для життя або здачі в оренду. ЖК бізнес-класу, сильна локація, близькість до центру та парк поруч — фактори, які працюють на цінність цієї нерухомості роками. 📍 Київ, вул. Мокра (Кудряшова), 8-Б ЖК City Hub 70 м² | 2 кімнати Поверх: 15/22 140 000 $ 📞 Надія — 096 006 62 98 Якщо шукаєте квартиру, яка може стати і комфортним домом, і вдалою інвестицією на майбутнє — варто побачити її наживо.
2 кімнати
без ремонту
70 / 35.9 / 12.9 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 20
2024 Рік будівництва
без комісії
генератор
8 млн грн
85 308 грн/м²

вулиця Генерала Шаповала, 2-А

Продається функціональна 2-к квартира в ЖК «Смарагдовий», за адресою: вул. Генерала Шаповала 2. У квартирі окрема спальня, простора вітальня, окрема кухня, 2 санвузли, 2 засклені лоджії. Виконано якісний ремонт. Повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Встановлено кондиціонери. Квартира дуже тепла! Приємний вид з вікон! Комфортний, середній поверх! В будинку підключено генератор, що забезпечує безперервну роботу ліфту, надходження води та тепла навіть при відключенні світла! Територія ЖК закрита, обладнана дитячими майданчиками та місцями загального користування, є підземний паркінг. Зручна транспортна розвязка, до ст. Вокзальна 10 хвилин. У пішій доступності зупинки громадського транспорту. Поруч державні школи та дитячі садки, спортивний комплекс, супермаркети, відділення поштових служб, заклади громадського харчування.
2 кімнати
з ремонтом
94 / 49.3 / 15.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 25
2010 Рік будівництва
генератор
9.2 млн грн
114 404 грн/м²

вулиця Патріарха Мстислава Скрипника, 40

Стильна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному ЖК ✨ Квартира для тих, хто цінує якість, комфорт і тишу — заїжджайте та живіть» Дизайнерський ремонт 2020 року з якісних матеріалів. Замінені всі комунікації, вікна та двері. Продумано все для комфортного життя: ✅ тепла підлога на кухні та в санвузлі ✅ система захисту від протікання води ✅ шумоізоляція спальні ✅ кондиціонування Daikin у кожній кімнаті ✅ охоронна сигналізація ДСО ✅ меблі на індивідуальне замовлення ✅ техніка провідних європейських брендів ЖК із закритою територією, охороною 24/7, відеоспостереженням, власною котельнею та генератором. Є підземний та гостьовий паркінг, магазини, кав’ярні, спортзал, дитячі зони та все необхідне поруч. 💶 Ціна: 178 000 € Можливий розумний торг. Є можливість додатково придбати паркомісце.
2 кімнати
з ремонтом
80.3 / 32 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 21
2014 Рік будівництва
без комісії
6.8 млн грн
96 793 грн/м²

Мокра вулиця, 8-Б

Стильний новий Жк City Hub - бізнес класу, 2спальні, кухня-вітальня. Дуже розвинена інфраструктура поруч : метро Вокзальна 5 хв пішки. Підведений вокзал 4 хв пішки. Банки, спорт зали, ТРЦ, ресторани і кавярні. Школи і садочки у пішій доступності. На території: скеледром, супермаркет, дитячий садок, консьєрж сервіс, майданчик для спорту і дітей, настільний теніс, спортивне поле. Підземний паркінг - ліфт із паркінгу піднімається на поверх.;
2 кімнати
без ремонту
69.8 / 34.7 / 12.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 20
2025 Рік будівництва
без комісії
11.3 млн грн
156 382 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 16-Г

Якщо шукаєте сучасне житло з якісним ремонтом у будинку бізнес-класу, варто звернути увагу на цю квартиру в ЖК «Квартет». Вдале планування, простора кухня-вітальня та панорамні вікна створюють комфортний простір для життя. Основне: • Загальна площа — 72 м² • Житлова площа — 32,93 м² • Кухня — 24,12 м² • 19 поверх із 26 • Монолітно-каркасний будинок 2018 року побудови • Централізоване опалення • Передбачений підземний паркінг Про квартиру: Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним із використанням сучасних матеріалів. Передбачено різноманітну підсвітку, встановлені панорамні вікна. Роздільне планування забезпечує комфортне зонування простору та готовність до заселення без додаткових вкладень. Якісний будинок 2018 року, монолітно-каркасної технології будівництва. Будинок має вагому перевагу — зручний підземний паркінг. Що поруч: ЖК «Квартет» розташований на вул. Василя Липківського, 16Г у Солом’янському районі. До станції метро «Вокзальна» — близько 13 хвилин. Зручне транспортне сполучення та розвинена інфраструктура району забезпечують комфорт для щоденного життя. Вартість: 250 000 $ Доступне придбання за державними програмами: єОселя, Держмолодьжитло, №280, №719, ваучер. Супроводимо вас на кожному етапі угоди. СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
2 кімнати
з ремонтом
72 / 32.93 / 24.12 м²
цегляна технологія
поверх 19 з 26
2018 Рік будівництва
без комісії
5 млн грн
99 090 грн/м²

вулиця Генерала Шаповала, 2-А

Продаж квартири в ЖК «Смарагдовий» Простора та світла квартира з сучасним ремонтом у престижному житловому комплексі «Смарагдовий». Стильний інтер’єр у спокійних тонах створює відчуття гармонії та затишку. Кухня-вітальня продумана для зручності: сучасна вбудована техніка, функціональні шафи та комфортна зона відпочинку. Затишна спальня з великим вікном відкриває панораму міста та наповнює кімнату природним світлом. Простора ванна кімната виконана у сучасному стилі та обладнана всім необхідним. У квартирі використані якісні матеріали, меблі та техніка, тому вона повністю готова для проживання без додаткових витрат. ЖК «Смарагдовий» — це закрита територія, підземний паркінг, охорона, дитячі майданчики та вся необхідна інфраструктура поруч. Вдале розташування дозволяє швидко дістатися центру міста. Додаткова перевага: у квартирі наразі проживає орендар, за бажанням нового власника він може залишитися та продовжити оренду. Ця квартира поєднує комфорт, сучасний дизайн, вигідне розташування та можливість пасивного доходу з першого дня після покупки. Телефонуйте перегляди за домовленістю.
1 кімната
з ремонтом
50 / 19.5 / 16.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2010 Рік будівництва
12.1 млн грн
155 346 грн/м²

вулиця Митрополита Василя Липківського, 16-Г

Продам 3-ну квартиру в ЖК "Квартет". Митрополита Василя Липківського вул., 16-Г. Квартира видова. Загальна площа - 78 м². Розташована на 20-му поверсі. В квартирі виконано дизайнерський ремонт з якісних матеріалів. Квартира мебльована, все залишається новим власникам. В квартирі ніхто не проживав. Комісію агентства покупець сплачує окремо.
3 кімнати
з ремонтом
78 / 30.01 / 34.05 м²
цегляна технологія
поверх 20 з 23
2018 Рік будівництва