Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом. У ванній, кухні та коридорі на підлозі керамогранітна плитка. По всій квартирі натяжні стелі.
У квартирі встановлені лічильники на все. Будинок обладнаний генератором на воду, опалення та ліфти, світло в парадних, інтернет. Система опалення централізована.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою, які залишаються після продажу. Вітальня обладнана двоспальним ліжком, кондиціонером, роутером, тумбою під телевізор, кавовим столом, великою шафою-купе. На кухні є кухонний гарнітур, варильна панель та холодильник. У ванній кімнаті встановлені бойлер, пральна машина, сушарка для рушників та дзеркало. У передпокої є шафа-роздягальня та тумба для взуття.
Комісія 3,5%%
Будинок 2018 року з термобудинком. У дворі є безкоштовна парковка та охоронюваний паркінг. Також є підземний паркінг. У будинку встановлений консьєрж.
У 5 хвилинах ходьби розташовані три озера з пляжами та зонами барбекю. Метро Осокорки та Позняки за 12 хвилин пішки.
Квартира світла з панорамними вікнами. Вікна виходять у затишний двір та на мальовничі озера.
Квартира має можливість окремого входу. Стіни між кухнею, кімнатою та коридором не несучі.
ЖК "Патріотика" є густонаселеним з великим пішохідним трафіком.
Усі вікна виходять на фасадну сторону будинку.
Квартира з дизайнерським ремонтом, зробленим для себе з якісних дорогих матеріалів. Планування функціональне, роздільне. Є 2 окремі спальні, одна з яких має власний санвузол та гардероб. Кухня-вітальня має площу 17 кв.м. та панорамні вікна.
Квартира мебльована. Встановлено 1 кондиціонер. В інших кімнатах передбачені виводи під кондиціонери. Також є бойлер, пральна та сушильна машини, посудомийна машина.
Квартира розташована в ЖК Патріотика.