Головна
Новобудови
Продаж
Оренда
Мій ЛУН
Ми в соцмережах
Про ЛУН
ВакансіїFAQДевелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУН
Контакти
Для ЗМІКоманда підтримки
Інші проєкти
від
lun misto logo
дослідження
міського простору
rieltor logo
рієлторам: розміщення
оголошень на ЛУН
bird logo
iOS App оренди
квартир
korter logo
квартири у світі
від забудовника
lun misto logo
спільнота девелоперів
житлових проєктів
dobovo logo
подобова оренда
© 2008-2025 ЛУН. Всі права захищено.
Умови користування та Політика конфіденційностічужою мовою
Київ
Київська область
Львів
Одеса

Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кропивницький
Луцьк
Миколаїв
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Головна
Новобудови
Продаж
Оренда
Мій ЛУН

Продаж квартир: проспект Соборності, 30, Київ

15 оголошень по 9 об'єктах
Cпочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку нові
Найбільша площа
Найменша площа
генератор
6.02 млн грн
88 444 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Продам стильну 2к. квартиру в ЖК Київська Венеція по проспекту Соборності 30 з видом на місто на ЖК Комфорт Таун. Квартира 68кв.м вільна, готова до переїзду, з авторським ремонтом, розміщена на 19/33 поверсі Планування: простора прихожа, кухня з виходом на балкон з панорамним видом, вітальня з панорамним видом, спальня з окремим балконом, два повноцінних санвузли з ванною та душем. Висока якість оздоблення, європейська плитка, дубова дошка ламінат в кімнатах, встановлено преміальна техніка Bosch. Квартира з теплою підлогою під плиткою, облаштована якісними та дорогими меблями та технікою, квартира не здавалася в оренду, створена для власного життя. Житловий комплекс закритого типу, є охорона, є генератор на ліфт, електрику, власне укриття, спортклуб SportLife, школа A+, кав’ярня поряд, маркети, зупинка громадського транспорту, Русанівський міст, канал - зона релаксу для мешканців будинку та поряд проживаючих Продаж без комісії, запрошуємо на перегляд, телефонуйте
2 кімнати
з ремонтом
68 / 38 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 33
2014 Рік будівництва
6.57 млн грн
75 548 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
🌇 Розкіш із видом на Дніпро — 2-кімнатна квартира в ЖК Київська Венеція, Русанівка 📍 просп. Соборності, 30 📐 Площа: 84 м² | Велика спальня та Кухня-вітальня 🏢 7 поверх з 25 | Монолітно-каркасний будинок 2014 року 🛠️ Стан: Дизайнерський ремонт | Повністю мебльована 💎 Особливості квартири: Неймовірна панорама на Дніпро, правий берег та вечірній Київ Вид з кожного вікна — як жити в Instagram-картинці Вдале планування: простора кухня-вітальня + дві окремі кімнати Дизайнерський ремонт: сучасні матеріали, кварцова стільниця, теплі підлоги Вбудована техніка Bosch — холодильник, варильна поверхня, витяжка Бойлер, пральна машина, зони зберігання — усе для комфортного життя Невисокий, комфортний поверх — зручно як на ліфті, так і пішки 🏢 Про ЖК та будинок: ЖК Київська Венеція — статусна новобудова у стилістиці європейських міст Сучасні ліфти, відеоспостереження, охорона, консьєрж-сервіс Підземний паркінг, чисте подвір’я, доглянута територія Власна інфраструктура ЖК та затишне сусідське середовище 📍 Локація, яка говорить сама за себе: До метро Лівобережна — 15 хв пішки, зручно до центру 🌊 Русанівський канал з набережною для прогулянок, пробіжок і відпочинку 🛒 Поруч супермаркети, ТЦ, кав’ярні, аптеки, банки 🎭 Муніципальний театр Київ, школи, садочки, дитячі майданчики 🏞 Парк на Русанівці, вихід до води, локація для життя та натхнення 💒 Храм Архангела Михаїла — символ духовного спокою 🔑 Кому підійде: Тим, хто цінує панорамні види, простір і комфорт Ідеальний варіант для родини, пари або під оренду преміум-рівня Квартира готова до заселення — заїжджайте з валізами! Допоможемо з купівлею, продажем та орендою нерухомості | Повний супровід угод | Державні програми: Є-Оселя, Є-Відновлення, Житло для ВПО та військових (Постанова 280) Гарантія безпеки, якості та вигоди! Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty". #213-136-168
2 кімнати
з ремонтом
87 / 44 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 25
2014 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можливий продаж по єОселя
генератор
4.95 млн грн
70 722 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Квартира з панорамним краєвидом на Русанівський канал, та правий берег Дніпра. Будинок обладнано генератором, тому при аварійному відключенні світла працюють постачання води, тепла, та працює ліфт. 2-кімнатна квартира розташована в житловому комплексі «Київська Венеція» - проспект Соборності, 30. Параметри: 70.4 м.кв.,/ 37 м.кв. /20.4 м.кв. 31/33 монолітно-каркасного будинку. Планування квартири дещо відрізняється від оригінального, замість окремої кухні зявилася кухня-студія, спальня з краєвидом на місто і одна кімната яка може бути або кабінетом, або ще однією спальнею. Санвузол суміжний. Квартира повністю мебльована та облаштована необхідною побутовою технікою. В будинок 4 ліфта, вхід до будинку закритий на кодовий замок + постійно чергує консьєрж. У дворі є парковка. Розвинута інфраструктура: багато магазинів, кафе, відділень банків, тощо. Поруч Русанівська набережна – місце відпочинку мікрорайону та всього Києва. До станції метро Лівобережна до 10 хвилин пішки. Розглядається безготівковий розрахунок продаж за усіма Е-програмами.
2 кімнати
з ремонтом
70 / 40 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 31 з 33
2014 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
7.45 млн грн
67 685 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Пропонується на продаж видова, простора квартира з сучасним ремонтом в новому будинку ЖК Київська Венеція. В будинку встановлений генератор який забезпечує живлення на ліфт, водо та теплопостачання, інтернет. Продаж без комісії для покупця, можливий безготівковий розрахунок! Квартира в теплому монолітно-каркасному будинку, окремі кімнати, два сан. вузла, лоджія, комора, лічильники на воду, тепло та електропостачання. Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною технікою; 2 кондиціонери, 2 телевізори, холодильник, пральна машина, ел.плита, свч, бойлер, інтернет та т.д. З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на правий берег Києва, Русанівський канал. У підїзді цілодобово чергує консьєрж, відеоспостереження, 2 пасажирські та вантажний ліфти. На території ЖК є дитячий майданчик, продуктовий магазин, кафе. Зручна транспортна розв’язка; поруч з будинку зупинка громадського транспорту, зупинка міської електрички «Русанівка», виїзд на міст Патона, м. Лівобережна 10 хвилин громадським транспортом.
3 кімнати
з ремонтом
110 / 57 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 22
2014 Рік будівництва
3.74 млн грн
87 071 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Квартира має окрему спальню площею 11 кв.м. та кухню-вітальню площею 28 кв.м. Виконаний дизайнерський ремонт з натуральних італійських матеріалів. У квартирі встановлені шведські та українські меблі, виготовлені на замовлення. Є вбудована кухня, холодильник, пральна та посудомийна машини. Сучасний житловий фонд 2011-2020-х років. У будинку є консєрж, ліфт та вантажний ліфт. Гарне транспортне сполучення. Квартира має панорамні вікна з гарним видом на місто. Санвузол суміжний. Встановлено кондиціонер. Є балкон або лоджія. Комунікації включають електрику. Квартира забезпечена кабельним та цифровим ТБ, Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
43 / - / 28 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 35
2014 Рік будівництва
4.58 млн грн
65 355 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Квартира має вмонтовані меблі та гардеробну. Будинок обладнаний ліфтом для вантажів та пасажирів. При відключенні ліфтів опалення та вода продовжують працювати. Перегляд квартири можливий у будь-який зручний час. Будинок має консьєржа.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 29 з 34
2014 Рік будівництва

Обрати розташування квартири

17 к2
30-А
18
1-А
5.82 млн грн
54 955 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Квартира розділена на окрему квартиру (кухня-вітальня та окрема спальня) та офіс закритого типу. Виконаний якісний євроремонт. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Також є гардероб. Квартира на продаж. Будинок обладнаний ліфтом та ванною. Є консьєрж, гостьовий паркінг, охорона території та грузовий ліфт. Гарно розвинута інфраструктура району. Зручна транспортна розвязка. Квартира має балкон та лоджію. Встановлено кондиціонер. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
106 / - / 26 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 34
2014 Рік будівництва
генератор
5.2 млн грн
86 655 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Квартира з якісним євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Є лоджія. Квартира з власною котельнею. Встановлена тепла підлога в зонах з плиткою. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою Bosch. Є кондиціонери. Наявні меблі на кухні, гардероб. ЖК «Київська Венеція» - сучасний багатоповерховий житловий комплекс, побудований з використанням монолітно-каркасної технології. Будинок оснащений швидкісними ліфтами, системами відеоспостереження та консьєрж-сервісом. На території комплексу облаштовані дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, а також передбачені парко місця для автомобілів, включаючи гостьовий та підземний паркінг. Є автономний електрогенератор. Комплекс розташований біля мальовничого водного каналу. Чудова інфраструктура: поруч є магазини, кафе, школи, дитячі садки, спортзали. Квартира має світлий інтерєр у нейтральних тонах, що додає простору та затишку. Панорамні вікна наповнюють квартиру природним світлом і відкривають чудовий краєвид. Наявний балкон. У квартирі встановлено швидкісний інтернет та телевізор.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 33 з 34
2014 Рік будівництва
4.99 млн грн
81 829 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

проспект Соборності, 30

ЖК Київська Венеція, Русанівка, Дніпровський, Київ
Квартира має роздільне планування з великою кухнею-вітальнею та затишною спальнею. У квартирі зроблено євроремонт. Квартира повністю облаштована всією необхідною побутовою технікою та меблями, які залишаються новому власнику. У квартирі є два кондиціонери, телевізор, Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ. На кухні є меблі. Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. Комплекс має закриту територію з вїздом через шлагбаум, що гарантує приватність і безпеку для мешканців. Наявні ліфт, ванна, гардероб, балкон або лоджія. Також є консьєрж, гостьовий паркінг та вантажний ліфт. З панорамних вікон відкривається захоплюючий вид на Батьківщину-Мати та мальовничий Русанівський канал.
2 кімнати
з ремонтом
61 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 36
2014 Рік будівництва
ЛУНквартири Київська областьКиїв
Ми в соцмережах
Про ЛУН
ВакансіїFAQДевелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУН
Контакти
Для ЗМІКоманда підтримки
Інші проєкти
від
lun misto logo
дослідження
міського простору
rieltor logo
рієлторам: розміщення
оголошень на ЛУН
bird logo
iOS App оренди
квартир
korter logo
квартири у світі
від забудовника
lun misto logo
спільнота девелоперів
житлових проєктів
dobovo logo
подобова оренда
© 2008-2025 ЛУН. Всі права захищено.
Умови користування та Політика конфіденційностічужою мовою