Продаж квартир: Регенераторна вулиця, 4 к4, Київ
1 оголошення по 1 квартирі
генератор
11.1 млн грн
74 072 грн/м²
Регенераторна вулиця, 4 к4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується ексклюзивні апартаменти (150м2) в закритому ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4.
Сучасний авторський ремонт, повністю укомплектована побутовою технікою. 3 кондиціонери (на кожному рівні), фільтри для питної води з мінералізатором, Wi-Fi, інтернет та ТВ-точки, лічильники води й опалення, встановлена сигналізація Ajax.
Меблі на замовлення (переважно дуб): 4 шафи-купе та гардеробні на 1 і 3 поверхах.
Новий теплий будинок з домофоном і ліфтом.
Закритий двір без авто, дитячий майданчик, парковка поруч.
Тиха локація з гарною транспортною розв’язкою.
Спокійні сусіди. Ідеальний варіант для комфортного проживання..
3 кімнати
з ремонтом
150 / 35 / 35 м²
блочна технологія
поверх 9 з 12
2013 Рік будівництва