Продаж квартир: Райдужна вулиця, 57, Київ

33 оголошення по 20 квартирах
1.9 млн грн
38 325 грн/м²

Воскресенський проспект, 24

Дніпровський район Воскресенський пр-т,24 ( 2 поверх із 5) ГАЗова плита, у будинку діюче СХОВИЩЕ. Квартира має три кімнати, підготовлена до ремонту та до втілення ваших дизайнерських рішень. Ви не платите за чужий ремонт, а робите все для СЕБЕ. Є можливість перепланування ( збільшення ванної кімнати, зробити кухню- вітальню, прохідну кімнату зробити також окремою, запланувати гардеробну - взагалі, є де розгулятися). Загальна площа - 48,6 Кімнати ( 15,8 - 9,1 - 8,3) Кухня - 6,4 Вікна МП, чугунні батареї, суха та чиста квартира. Підлога - паркет у кімнатах та коридорі, керамічна плитка - на кухні. Стіни - шпалери, без шпалер. На кухні керамічна плитка + шпалери. Вхідні двері двійні( деревяні та залізні). Сантехніка та електрика у робочому стані. Лічильники - вода, електроенергія. Квартира звільнена від речей та меблів, вільна. У підїзді зроблений ремонт, замінені вікна. Біля будинку доглянута територія із насадженими деревами та квітами. Поруч з будинком зупинки транспорту, на першому поверсі будинку розміщені магазини,кавярні, піцерія, суши-бар, відділення банків, Укрпошта, продаж свіжої води, аптеки та ін. В пішій доступності ТЦ Квадрат, Авторинок, озеро, школи та дитсадки, зручна транспортна розвязка у різні кінці міста - автобуси, тролейбуси, маршрутне таксі, трамвай. Якщо ви цінуєте індивідуальність та хочете зробити свій куточок ПО - СВОЄМУ, телефонуйте або пишіть і я покажу ваш майбутній шедевр. Перегляди за домовленістю. Для зручності - Вайбер, Телеграм, Ватсап,Сигнал. Дублювання обяви заборонено!!!
3 кімнати
без ремонту
48.6 / 35.4 / 6.4 м²
панельна
поверх 2 з 5
1962 Рік будівництва
2 млн грн
53 322 грн/м²

Райдужна вулиця, 37

Квартира з гарним плануванням на 5 поверсі!балкон з кухні засклений,сан.вузол роздільний,кахель,паркет,бронедвері!поруч зупинка ,озеро,магазин,в будинку Осбб,чистий.підїзд,консьєрж!1 власник,чистий продаж!
1 кімната
з ремонтом
37 / 17 / 9 м²
панельна
поверх 5 з 16
1985 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3 млн грн
57 356 грн/м²

Райдужна вулиця, 65

Продам 2- квартиру, улица Радужная, 65 , общая площадь 55 кв.м. Квартира расположена на 11 этаже , 16 этажного дома, комнаты раздельные, большой балкон на две комнаты, просторная кухня, санузел совмесный. Заменены все окна в квартире и на балконе, новая прооводка,сантехника,паркет.В пешей доступности остановка транспорта,продуктовые магазины,школа,детский сад,озеро.
2 кімнати
без ремонту
52 / 30 / 8 м²
панельна
поверх 11 з 16
1985 Рік будівництва
2.1 млн грн
51 524 грн/м²

Воскресенський проспект, 24-Б

Київ, Воскресенський проспект 24Б (бульвар Перова), Воскресенський масив. Квартира в жилому стані. Санвузол роздільний. Фото відповідають дійсності. Добре розвинена інфраструктура, зупинка громадського транспорту в 5 хвилинах від будинку. Поруч школи, садочки, супермаркети Сільпо, АТБ, ЕКО маркет, Епіцентр, ТРЦ Квадрат. Щотижня продуктові ярмарки. Все необхідне для комфортного проживання в пішій доступності. Ексклюзив. Перегляди за попередньою домовленістю.
2 кімнати
без ремонту
40 / 20 / 7 м²
панельна
поверх 3 з 5
2.5 млн грн
42 359 грн/м²

Райдужна вулиця, 35

Продам 2-кімнатну квартиру, Дніпровський район, Райдужний масив, вул. Райдужна, 35, 15/16 поверхового будинку, серія Т-4. Квартира розташована в утепленому, доглянутому кооперативному будинку. 2 лоджії, склопакет. 59,1/28,9/8,3, лоджія з кухні. Чудове планування, все окремо, великий коридор, багато місця під шафи. Паркетна дошка, плитка, квартира потребує ремонту. Вікна на схід. Нові ліфти, чистий під’їзд, хороші сусіди, поштомат. Напроти будинку чудове озеро, зупинка транспорту, зупинка міської електрички, та в перспективі станція метро «Райдужна» в 500 м. Квартира вільна, документи в порядку, «чистий» продаж. Поруч вся інфраструктура, магазини, ринок, авторинок, школа - 5хв, 2 дитячі садочки. Податків немає.
2 кімнати
без ремонту
59 / 29 / 9 м²
панельна
поверх 15 з 16
1984 Рік будівництва
2.3 млн грн
38 106 грн/м²

вулиця Чорних Запорожців, 5-А

ЦІНУ ЗНИЖЕНО! Держ. Програми Продаю 3-кімнатну квартиру Воскресенський масив, вул.Чорних запорожців (Петра Запорожця) 5А, Дніпровський район, поруч озеро Радунка. Площа - 61/44/8 м2 квартира знаходиться на 5 поверсі 5 поверхового будинку. Двостороння, з балконом. Квартира всередині будинку,в житловому стані (але потребує оновлення) - проживає орендар,є все необхідне для життя . В квартирі додатково є дві кладовки. Зелений і тихий двір, дуже порядні сусіди ,чистий підїзд .Є багато місця для паркування автомобіля. Поруч озеро Райдужне (Радунка), парк Аврора, парк Перемога .Також школи і пять садочків. Розвинена інфраструктура - ТЦ Квадрат, авторинок, супермаркет Фора в сусідньому будинку,безліч магазинів. Зручна транспортна розвязка до метро Лівобережна, Дарниця 10-15 хвилин на транспорті. Документи готові до продажу (спадщина). Під державні програми продаж -розглядаємо ! Є відеоогляд квартири. Ключі на руках.
3 кімнати
без ремонту
61 / 44 / 8 м²
панельна
поверх 5 з 5

Обрати розташування квартири

власник
2.9 млн грн
66 827 грн/м²

Райдужна вулиця, 59-Б

Світла, простора та затишна однокімнатна квартира у чудовому місті Київ — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції. Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира площею 43,1 м², яка поєднує продумане планування, комфорт та сучасний міський ритм життя. Квартира створена для тих, хто цінує простір, світло та зручність, адже кожен квадратний метр використано максимально функціонально. Квартира має простору житлову кімнату, де вже облаштована затишна спальна зона. Великі вікна наповнюють приміщення природним світлом, створюючи відчуття легкості та простору. Тут приємно відпочивати після насиченого дня, проводити вечори з близькими або працювати у спокійній атмосфері. Кухня достатньо простора, з гарним та багатофункціональним кухонним гарнітуром та обідньою зоною. Це місце є справжнім центром домашнього затишку — тут зручно готувати, зустрічати гостей або починати день із чашки ароматної кави. Санвузол функціональний та зручний. Також у квартирі є шафи для зберігання речей, які дозволяють організувати простір максимально практично. Особлива перевага цієї квартири — збалансована площа 43,1 м², яка забезпечує комфорт, але при цьому залишається економною в утриманні. Це чудовий варіант як для особистого, так і для сімейного проживання. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, магазини, кафе, школи, дитячі садки, аптеки та зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до центру міста та основних ділових районів столиці. Переваги квартири: • оптимальна площа 43,1 м² • зручне та функціональне планування • світла і простора кімната • комфортна кухня • відмінний варіант для життя або інвестиції • перспективна нерухомість у столиці Ця квартира — чудова можливість придбати власний комфортний простір у столиці та насолоджуватися усіма перевагами життя у великому місті. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд квартири. Можливо, саме вона стане вашим новим домом. Право власності більше 3 років (не по довіреності). По Є-оселі, Є-відновлення та інші програми не розглядаються. По даному обʼєкту з ріелторами не співпрацюю.
1 кімната
з ремонтом
43.3 м²
утеплена панель
поверх 13 з 16
2006 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
1.9 млн грн
62 223 грн/м²

Воскресенський проспект, 9

Продам однокімнатну квартиру Воскресенський проспект (бульвар Перова), 9. Продається з меблями, кондиціонером, бойлером, холодильником, пральною машиною, газовою плитою. Заходь і живи. Зелений і тихий двір. Поруч озеро Райдужне (Радунка), парк Аврора, Поруч школи і садочки. Розвинена інфраструктура - ТЦ Квадрат, авторинок, супермаркет Сільпо, Фора . Зручна транспортна розвязка до метро Дарниця і Лівобережна ,Петрівка 15 хвилин До річки Десенка 20 хвилин пішки.
1 кімната
з ремонтом
31 / 16 / 6.5 м²
цегляна
поверх 2 з 3
1961 Рік будівництва
власник
2 млн грн
44 902 грн/м²

Воскресенський проспект, 18-А

Квартира має роздільне планування. Ремонт під чистову обробку. Система опалення централізована. Встановлено лічильники води, повірка лічильників до 2025 року. Меблювання відсутнє. Є газова плита. Розглядаються різні варіанти і пропозиції. Можливий торг. Тип будинку: Хрущовка. Тихий, чистий двір. Зручна локація: до 5 хв ходьби зупинка громадського транспорту, Укрпошта, магазин Фора, школа, дитячий садок. Квартира розташована на першому поверсі. Замінено всі 5 нових вікон. Балкон відсутній.
2 кімнати
без ремонту
44.9 / - / 6.6 м²
панельна
поверх 1 з 5
1963 Рік будівництва
1.9 млн грн
51 918 грн/м²

Райдужна вулиця, 69

Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Вікна замінені на склопакети, а балкон засклений. Система опалення централізована. В квартирі є бойлер для гарячої води. Підключені всі необхідні комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. У квартирі залишаються меблі на кухні та в кімнаті, а також холодильник. Чиста продаж. Квартира вільна. Будинок побудований у 1986 році, матеріал - керамзитобетонна панель. Висота стелі - 2.7м. Парадне чисте, ліфт працює. Поруч з будинком розташовані дитячий садок, школа, магазини, аптеки, авторинки та ТЦ "Квадрат". Район зелений, в пяти хвилинах ходьби знаходиться озеро Радуга. Недалеко є зупинки громадського транспорту, що курсує до метро "Лівобережна", "Дарниця", "Почайна" та по масивах "Троєщина" і "Радужний". З вікон квартири відкривається хороший вид. Балкон засклений.
1 кімната
з ремонтом
35.9 / - / 9 м²
панельна
поверх 7 з 9
1986 Рік будівництва
3.3 млн грн
48 674 грн/м²

Райдужна вулиця, 65

Квартира має роздільне планування. Ремонт у житловому стані. У ванній кімнаті встановлено бойлер на 50 літрів. У кухні облаштована система очищення води. Система опалення централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями. Також є меблі на кухні. Чистий продаж. Ексклюзивний договір. Будинок 16-поверховий. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. Поблизу будинку є магазин «Фора», аптеки, школи та інші обєкти інфраструктури. Навпроти будинку розташована автобусна зупинка. Парк Перемоги та паркові озера знаходяться приблизно за 1 км. Метро Дарниця розташоване за 20-25 хвилин пішки або декілька хвилин транспортом. Квартира доглянута і має панорамний вид на місто. Вона ідеально підійде для сімї, яка цінує комфорт, вид на місто та зручне розташування.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 8.5 м²
панельна
поверх 15 з 16
1985 Рік будівництва
2.5 млн грн
43 850 грн/м²

Райдужна вулиця, 63

Квартира має роздільне планування санвузла та кімнат. Стан ремонту - житловий. Система опалення централізована. Інформація про водопостачання, електрику та лічильники не надана. Чистий продаж. Документи в порядку. Власник в Україні. Перегляди за домовленістю. Будинок має 2 ліфти. Порядні сусіди, чистий підїзд. Поруч з будинком розташовані магазин, школа, дитячий садок та озеро. Парк Перемога знаходиться за 15 хвилин пішки. Зупинка громадського транспорту біля будинку. До метро 7 хвилин. Квартира тепла та затишна, з одним із найкращих планувань. Має велику кухню, роздільний санвузол, просторий коридор. Кімнати роздільні та правильної форми. Балкон широкий на 2 кімнати.
2 кімнати
з ремонтом
56 / - / 9 м²
утеплена панель
поверх 15 з 16
1985 Рік будівництва
2 млн грн
44 332 грн/м²

Воскресенський проспект, 11-В

Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід та електрика. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi. Відмінний варіант для студента, молодої сім’ї або як орендний актив! Тип будинку: Гостинка. У дворі тихо, що ідеально для відпочинку. Є балкон та лоджія. Розташована біля набережної (100 метрів). У дворі знаходиться школа, поруч є супермаркет. Це тиха, зелена зона з усім необхідним поруч. Квартира розташована на 4 поверсі, що зручно без зайвих сходів. Є ванна.
1 кімната
з ремонтом
44 / - / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1968 Рік будівництва
власник
4.2 млн грн
54 593 грн/м²

Райдужна вулиця, 59

Квартира має роздільне планування з трьома ізольованими кімнатами, великим коридором та двома великими лоджіями. Ремонт виконано в стилі євроремонту, квартира знаходиться в гарному стані та повністю готова до заселення. Система опалення централізована. Забезпечено централізоване водопостачання та каналізацію. Електрика підключена. Вивіз відходів здійснюється централізовано. У квартирі залишаються меблі та техніка. Також є кондиціонер та телевізор. Продаж від власника, без комісії. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення". Будинок ОСББ, побудований у 80-90-х роках. Тихий та доглянутий двір. У дворі є укриття. В будинку працює ліфт. Присутній консьєрж. Поряд з будинком розташовані магазини "Фора", лікарня, школа та дитячий садок. Квартира світла, чиста та просторна. З вікон відкривається вид на правий берег. Є балкон та лоджія. Санвузол роздільний. Встановлено ванну. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
76.3 / - / 8.3 м²
панельна
поверх 14 з 16
1985 Рік будівництва
генератор
6.1 млн грн
94 453 грн/м²

вул. Райдужна, 56

Квартира виконана в сучасному стилі з якісним ремонтом. Планування роздільне, санвузол роздільний. Ремонт - євроремонт. Система опалення - власна котельня. У разі відключення світла, в квартирі встановлено альтернативне джерело живлення. В будинку наявне автономне джерело живлення, яке в опалювальний період забезпечує будинок власним теплом навіть у разі відключень. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями. Мультимедіа: швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Комфорт: відеоспостереження, кондиціонер, охорона території, душова кабіна, автономний електрогенератор, гардероб, ванна, консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, підігрів підлоги, меблі на кухні, панорамні вікна, паркувальне місце. З панорамних вікон відкривається мальовничий вид на правий берег Дніпра.
2 кімнати
з ремонтом
65 / - / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 11
2018 Рік будівництва
2.9 млн грн
95 023 грн/м²

Райдужна вулиця, 44

Квартира має планування смарт-квартира та знаходиться в житловому стані. Вона оснащена панорамними вікнами, з яких відкривається мальовничий вид на озеро Радунка. Будинок обладнаний власною котельнею для опалення. Централізоване водопостачання та каналізація, вивіз відходів. Електрика забезпечена, а також є скважина. Дорога асфальтована. Квартира продається з меблями та технікою, включаючи Wi-Fi та телевізор. Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для оренди. Телефонуйте для перегляду та отримання додаткової інформації! Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. В будинку функціонує ліфт. Територія охороняється, ведеться відеоспостереження, встановлена пожежна сигналізація. Будинок розташований у зручному місці з зупинкою міської електрички поруч. Навколо будинку є велика зелена паркова зона біля озера, що ідеально підходить для прогулянок та відпочинку. У пішій доступності знаходиться ТРЦ Квадрат. До станцій метро Лівобережна або Дарниця можна дістатися автобусом за 10 хвилин. Квартира світла та затишна, з панорамними вікнами, що виходять на озеро. В квартирі встановлено кондиціонер.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 5 м²
цегляна
поверх 5 з 6
2015 Рік будівництва
2.1 млн грн
55 383 грн/м²

вулиця Чорних Запорожців, 9

Квартира із суміжними кімнатами. Санвузол роздільний. Зроблено новий євроремонт (ніхто після ремонту не проживав). Підлогове покриття - ламінат, плитка. Встановлені нові двері та вікна. Балкон застеклений та оббитий вагонкою. Квартира не мебльована. У подарунок - майже новий холодильник. Квартира вільна, один власник. Розглядаються всі гривневі програми. Комісія рієлтору - 3%%. Будинок розташований у дворі, тихо і зелено. Поблизу знаходяться парки, ліс та вся необхідна інфраструктура: дитячі садки, школа, магазини, лікарня БСП, ТЦ Квадрат, ТРЦ Проспект, Епіцентр, NOVUS, АТБ, Фора, ринок "Юність", ринок "Троєщина", парк Аврора, парк Перемоги, лісопаркова зона, озеро Райдужне. До метро Дарниця можна дістатися маршруткою за 10 хвилин.
2 кімнати
з ремонтом
38 / - / 7.5 м²
панельна
поверх 5 з 5
1962 Рік будівництва
2.2 млн грн
50 998 грн/м²

Воскресенський проспект, 9-А

Кімнати суміжні з можливістю зробити їх окремими. Санвузол сумісний в кахлі. Квартира доглянута та має житловий стан. Централізоване опалення, центральна каналізація, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Квартира мебльована, є меблі на кухні. Цегляний будинок з тихим двором. Підїзд чистий, спокійні сусіди. Наявний засклений та обшитий балкон. Висота стелі - 3 метри. Розвинена інфраструктура. Все поруч: школа, дитячий садок, магазини, торговий центр. Зупинка міського транспорту - 5 хвилин, метро - 10 хвилин.
2 кімнати
з ремонтом
43 / - / 6 м²
цегляна
поверх 3 з 3
1961 Рік будівництва
генератор
2.9 млн грн
83 929 грн/м²

Райдужна вулиця, 58

Світла однокімнатна квартира з якісним ремонтом в ЖК клубного типу IL Patio. Квартира має студіо-планування та виконаний євроремонт. Вікна виходять у двір. Опалення забезпечується власною котельнею. В квартирі є централізована каналізація, електрика. Також встановлено бойлер для гарячої води та автономний електрогенератор. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: велика шафа-купе, ліжко з ортопедичним матрасом, повністю укомплектована кухня, холодильник, пральна машина, телевізор. Встановлено кондиціонер. Продаж квартири. Можливий продаж за програмою "єОселя". ЖК клубного типу IL Patio має доглянуту прибудинкову територію з власним внутрішнім двором, дитячим майданчиком, зоною відпочинку, деревами та квітами. В ЖК є власна котельня, консьєрж, охорона території та гостьовий паркінг. Розвинена інфраструктура району включає школи, дитсадки, магазини та парки. Квартира світла, має панорамні вікна. Встановлено душову кабіну. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 12.5 м²
цегляна
поверх 5 з 9
2018 Рік будівництва
2.8 млн грн
38 369 грн/м²

Райдужна вулиця, 55

Квартира має окремі кімнати та окремий санвузол. Вікна та два балкони засклені металопластиком. Стан квартири - звичайний житловий, з плиткою у санвузлі. Централізоване опалення, водопостачання та газ. Усі меблі та техніка залишаються в квартирі. Продаж від першого власника, документи готові. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення". Будинок цегляний, розташований в середині масиву. Квартира знаходиться на 6 поверсі 9-поверхового будинку. Поруч знаходиться чисте озеро, ТЦ "Квадрат". До метро 15-20 хвилин транспортом. Квартира має два засклені балкони. Всі вікна також засклені металопластиком.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 8 м²
цегляна
поверх 6 з 9
1986 Рік будівництва