Продаж квартир: вулиця Оноре де Бальзака, 16, Київ
16 оголошень по 9 квартирах
2.8 млн грн
48 670 грн/м²
вулиця Архітектора Ніколаєва, 9-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна двокімнатна квартира в одному з тихих та зелених районів Києва — вулиці Архітектора Ніколаєва, 9А. Поруч — парк, ідеальне місце для прогулянок та відпочинку. Планування зручне та функціональне: дві окремі кімнати, простора кухня, дві засклені лоджії. Доглянутий стан, виконано якісний ремонт, на підлозі — паркетна дошка. Ідеальний варіант для життя або орендного бізнесу. Дзвоніть, організуємо перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
57 / 32 / 8.3 м²
панельна
поверх 5 з 16
1986 Рік будівництва
3 млн грн
41 623 грн/м²
вулиця Архітектора Ніколаєва, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вул.Архітектора Ніколаєва,квартира з балконом (засклений),укомплектована меблями та всією необхідною побутовою технікою,сучасний ремонт,біля будинку є паркомісця.Зручна транспортна розвʼязка та розвинена інфраструктура району.Поруч парк,магазини,школа,дитячий садочок кінотеатр Флоренція.
3 кімнати
з ремонтом
73 / 45 / 9 м²
утеплена панель
поверх 2 з 16
1986 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.2 млн грн
37 747 грн/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ просторої 3-кімнатної квартири в гарному стані за адресою вул. О. Бальзака, 24.
Розташована квартира на комфортному 2 -ому поверсі 16-поверхового будинку (серія Т4).
Загальна площа - 73 м2 (84 м2 з урахуванням трьох засклених лоджій). Три лоджії додають простору та можливостей для облаштування робочої зони, зони відпочинку або додаткового зберігання. Зручне функціональне планування.
Будинок:
- серія Т-4;
- два ліфти;
- парадне після ремонту;
- доглянута прибудинкова територія.
Інфраструктура:
- супермаркети, кафе поруч;
- в безпосередній близькості знаходяться дитячий садок та загальноосвітня школа;
- найближчі станції метро («Почайна», «Лівобережна», «Дарниця», «Лісова») - в 10–20 хвилинах на муніципальному транспорті;
- відділення Нової Пошти №295 (вул. Бальзака, 4) та Укрпошти 02224 (вул. Бальзака, 6);
- поруч парк, в 10 хвилинах затока річки Дніпро.
Вільна. Перегляди за домовленістю!
3 кімнати
з ремонтом
84 / 45 / 8.5 м²
панельна
поверх 2 з 16
2.9 млн грн
37 659 грн/м²
проспект Червоної Калини, 17-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 3-кімнатна квартира у хорошому стані.
Квартира мебльована та укомплектована побутовою технікою, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових витрат.
Зручне планування:
— три окремі кімнати
— функціональне зонування простору
— висота стелі — 2,75 м, що створює відчуття простору та світла.
З вікон відкривається приємний вид на місто. Квартира світла та затишна.
Будинок розташований у районі з відмінно розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне для комфортного життя: парки для прогулянок, кінотеатр, магазини, ринки, супермаркети та інші об’єкти інфраструктури.
Також зручна транспортна розв’язка, що дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
3 кімнати
з ремонтом
76 / 42 / 8 м²
панельна
поверх 13 з 16
1986 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
3.5 млн грн
40 257 грн/м²
вулиця Архітектора Ніколаєва, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагаю к продаже без комиссии свою 4-комнатную квартиру в начале Троещины . Отдельный тамбур на три квартиры. При отключениях света теплоснабжение и вода есть постоянно. Квартира после полного ремонта : перекраска потолков , замена сантехники , мебели , облицовка нежилых помещений плиткой , циклёвка и вскрытие лаком паркета в комнатах , поклейка обоев в комнатах , установка новых межкомнатных дверей и т. д. Общая площадь 87, 5 м , жилая 53, 9 м , кухня 8, 5 м . Санузел раздельный : туалет 1 м , ванна 2, 6 м . Планировка смежно-раздельная : три отдельных спальни 12, 8 м + 11, 5 м + 11, 6 м и проходная в спальню гостиная 18, 0 м . В квартире три утеплённых обшитых вагонкой балкона и одна большая лоджия . В коридоре устроена система вместительных шкафов-купе . На кухне новая мебель и новая бытовая техника . В ванной новая стиральная машина и новый бойлер на 80 л как альтернатива ГВС , установлены новые счётчики воды и новый двузонный электроэнергии . В спальнях двуспальные кровати с новыми матрасами и кушетка , в гостиной комплект кожаные диван и два кресла . Квартира в хорошем месте транспортных развязок , развитая инфраструктура для удобной жизни : поликлиника , школы , аптеки , супермаркеты и т.д. Рядом с домом парк для отдыха и местом выгула домашних питомцев . В доме пассажирский и грузовой лифты , есть консьерж .
Стоимость продажи 80000$ .
4 кімнати
з ремонтом
87.5 / 53 / 8.5 м²
утеплена панель
поверх 10 з 16
1986 Рік будівництва
2.6 млн грн
49 022 грн/м²
Каштанова вулиця, 14-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира з окремими кімнатами. Кухня збільшена за рахунок балкону. Санвузол роздільний. Балкон утеплений. Стан житловий.
Можливий торг. Оплачується відсоток ріелтора.
Фото реальні.
2 кімнати
з ремонтом
53 / - / 11 м²
панельна
поверх 15 з 16
3.5 млн грн
43 869 грн/м²
Каштанова вулиця, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з просторими кімнатами та великою кухнею. Стан ремонту - житловий. Встановлені металопластикові вікна, алюмінієві радіатори, добротні міжкімнатні двері. На підлозі ламінат, паркетна дошка та керамічна плитка в санвузлах. Санвузол роздільний, є ванна.
Будинок має централізоване опалення. В квартирі встановлені індивідуальні лічильники на газ, воду та електрику. Тепла вода централізована, також є бойлер. В квартирі є газ.
Квартира продається з меблями.
Комісія 3%%.
Будинок керамзитобетонний, побудований у 1986 році, серії 96. Має 5 парадних. Підїзд оснащений кодовим замком та домофоном. Двір внутрішній, великий, зелений та охайний. Є місця для паркування авто та дитячий ігровий майданчик.
Поруч розташовані школи (№312, №270), дитячий садок-школа «Київські каштани», дитячі садки (№170, №752, №767). Також є АТБ-Маркет, Клініка Персомед та аптека. Зручна транспортна розвязка: 3 хвилини пішки до зупинки громадського транспорту Каштанова, звідки курсують автобуси, тролейбуси та маршрутні таксі до станцій метро Лівобережна, Почайна, Героїв Дніпра, Дарниця. Поруч є церква та пляж Троєщина.
Квартира має 2 лоджії та решітки на вікнах. Чудова транспортна розвязка.
3 кімнати
з ремонтом
80.3 / - / 9.3 м²
панельна
поверх 2 з 9
4.8 млн грн
64 614 грн/м²
вулиця Оноре де Бальзака, 26-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується світла, простора 3-кімнатна квартира з зручним, функціональним плануванням: три ізольовані кімнати, дві з яких мають вихід на утеплені лоджії, просторий хол з прихожою, велика кухня, суміщений санвузол. Виконано якісний ремонт з використанням екологічно безпечних будівельних та оздоблювальних матеріалів. Дизайн у світлих тонах з елементами класики створює сучасний, стильний та затишний житловий простір. Планування роздільне.
Будинок газифікований. Система опалення централізована. Центральний водопровід та каналізація. Електрика.
Квартира частково укомплектована меблями та побутовою технікою провідних європейських виробників, все нове.
Торг уместен.
Розташована на комфортному 3-му поверсі 9-поверхового панельного будинку 1985 року побудови. Акуратне парадне, домофон, броньовані вхідні двері з кодовим замком. Просторий зелений двір з обладнаними майданчиками для відпочинку та спорту. Зонувальний майданчик для парковки автомобілів з системою охорони. В будинку працює ліфт.
Район з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою. Все необхідне для комфортного проживання - в 5-15 хвилинах пішої доступності.
Квартира має дві утеплені лоджії. Душова кабіна. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
75 / - / 8.3 м²
панельна
поверх 3 з 9
1986 Рік будівництва
2.5 млн грн
46 512 грн/м²
Каштанова вулиця, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має сучасне роздільне планування, що включає окремі спальні, вітальню, кухню, лоджію та передпокій. Стан квартири - косметичний ремонт, вона комфортна для проживання, дуже тепла та затишна. Встановлені нові труби та пластикові вікна.
У квартирі є газ, встановлена газова кухонна плита. Гаряча вода подається централізовано. Система опалення централізована. Важливою перевагою є те, що квартира функціонує без електроенергії, забезпечуючи наявність води, газу та опалення.
Квартира продається з меблями. Наявна газова кухонна плита та меблі на кухні. Також є ванна.
Продаж квартири.
Будинок побудований у 1986 році за чеським проєктом. Підїзд оснащений системою відеонагляду для підвищення безпеки. У дворі будинку є дитячий садок, школа та паркінг.
Поруч з будинком розташовані супермаркети, магазини, аптеки та зупинки громадського транспорту. Пляж Троєщина знаходиться всього за 10 хвилин пішки, що робить це місце ідеальним для відпочинку.
Квартира має 1 балкон та 1 лоджію. Кількість санвузлів - 1, вони роздільні. Вікна в квартирі металопластикові.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 7 м²
поверх 6 з 9