Продаж квартир: вулиця Миколи Лаврухіна, 7, Київ
8 оголошень по 4 квартирах
без комісії
$ 85 тис.
1 030 $/м²
вулиця Миколи Лаврухіна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Живи комфорно.
Продаж просторої 3к квартири біля ТРЦ «Район» – меблі та техніка, заходь і живи!
Продається світла, доглянута та затишна 3-кімнатна квартира на 9-му поверсі.
Це простір, де комфортно жити кожну хвилину, а не просто ночувати. Раціональне планування без зайвого нагромадження, багато світла та приємна атмосфера.
Ідеальний варіант для родини, яка цінує простір, затишок та готовність квартири до заселення без витрат на ремонт та меблі.
Натуральний паркет на підлозі, доглянутий стан.
Повна комплектація: залишається все що на фото.
Окрема спальня з великим двоспальним ліжком та новим ортопедичним матрацом. Якісні італійські меблі.
Простір для гостей та роботи: простора вітальня з розкладним диваном + додаткова кімната (дитяча або кабінет) також із розкладним диваном. Місткі вбудовані шафи, які економлять простір. Балкон, і велика лоджія.
Повний комплект побутової техніки:
Плита з духовкою та посудомийна машина.
Холодильник і пральна машина.
Кондиціонер для комфортного клімату.
Телевізори для відпочинку.
Бойлер (завжди є гаряча вода).
Інфраструктура (все в пішій доступності). Прямо поруч ТРЦ «Район», супермаркети, школи, дитячі садки та зупинки транспорту. Усе необхідне для щоденного комфортного життя — під рукою.
Квартира повністю укомплектована. Можна заїжджати одразу в день покупки!
3 кімнати
з ремонтом
82.5 / 68 / 14 м²
утеплена панель
поверх 9 з 12
1996 Рік будівництва
$ 55 тис.
1 032 $/м²
вулиця Миколи Лаврухіна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла та тепла 2-кімнатна квартира на 12 поверсі 13-поверхового будинку. Завдяки вдалому розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається гарний краєвид на район, а у квартирі завжди багато природного світла та затишку.
Загальна площа квартири — 53,3 м², житлова — 30,3 м², кухня — 8,1 м². Окремі кімнати дозволять кожному члену родини мати власний простір, а роздільний санвузол додає комфорту у повсякденному житті. Засклена лоджія стане чудовим місцем для ранкової кави, відпочинку або облаштування робочого куточка.
Квартира в житловому стані — можна заїхати та жити вже сьогодні, а згодом втілювати власні дизайнерські ідеї та створити інтерєр своєї мрії.
Окрема перевага — локація. Поруч усе, що необхідно для комфортного життя: дитячий садок, школа, супермаркети, аптеки, банки, пошта, бювет, популярний ТРЦ «РайON», МакДональдз та зручна транспортна розвязка. Швидкісний трамвай і численні маршрути громадського транспорту дозволяють легко дістатися будь-якої частини міста.
Ця квартира стане чудовим вибором для молодої сімї, пари або як вигідна інвестиція під орендний бізнес.
Телефонуйте вже сьогодні та приходьте на перегляд — можливо, саме тут почнеться ваша нова історія!
2 кімнати
з ремонтом
53.3 / 30.3 / 8.1 м²
утеплена панель
поверх 12 з 13
1996 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 74 тис.
925 $/м²
вулиця Миколи Лаврухіна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира на Троєщині в першому будинку до ТРЦ Район.
Адреса - вул. Лаврухіна 7
Площа - 80м2
Поверх 4/16
Кількість кімнат - 3
Висота стелі - 2.64м
Стан - житловий
Продаж з меблями.
Роздільний санвузол
Є лоджія і балкон
Орієнтація - двостороння
Вид - у двір та на вулицю.
Квартира розташована в одній з найзручніших для життя локацій в Деснянському районі. Поряд усе необхідне.
Стан - житловий, але потребує косметики. Зручне та раціональне планування.
Перегляди за домовленістю. Ключі на руках.
Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Гарного дня)
3 кімнати
без ремонту
80 / 40 / 15 м²
утеплена панель
поверх 4 з 16
1996 Рік будівництва
$ 88 тис.
1 073 $/м²
вулиця Миколи Лаврухіна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна, світла, зручна 3-х кімнатна квартира з якісним косметичним ремонтом. Планування роздільне, всі перепланування офіційно узаконено. Квартира складається з вхідного коридора з вбудованими шафами, просторого залу 24 м з арочними дверима з натурального дерева в спальню 18м та дитячу 12м. Спальня та дитяча обладнані меблями. В коридорі і спальні розсувні шафи Stanley. В спальні, залі та дитячій дизайнерські штори. Кухня Італійська BERLONI з натурального дуба.
Система опалення централізована. Газ є. Всі вікна виходять у двір. Будинок повністю утеплений, в підїзді замінені вікна та двері на металопластикові. Додатково утеплені лоджії 15-20 см утеплювача. Додаткові металічні двері в тамбур на 3 квартири.
Спальня та дитяча обладнані меблями. В коридорі і спальні розсувні шафи Stanley. В кухні вся техніка Bosch. Кондиціонер Panasonic. Є меблі на кухні.
Продаж квартири для порядної сімї.
Будинок знаходиться в чудовому тихому місці. Відеонагляд на підїзд та двір будинку, а також на ліфт. Консьєрж. В підїзді замінені вікна та двері на металопластикові. В будинку є вантажний ліфт.
Зручне розташування, поруч з ТРЦ Район з магазинами, супермаркетами, критою парковкою, кінотеатрами, ресторанами.
Квартира має додаткові вхідні двері з натурального дуба. Вхідний коридор з вбудованими шафами. Балкон та лоджія. Кондиціонер Panasonic. В кухню ведуть дубові двері з коридора з зали, та є додаткові пластикові з спальні.
3 кімнати
з ремонтом
82 / - / 16 м²
утеплена панель
поверх 3 з 10
1996 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївДеснянський районвулиця Миколи Лаврухіна
вулиця Миколи Лаврухіна 7