Продаж квартир: вулиця Миколи Голего, 5, Київ

15 оголошень по 5 квартирах
без комісії
$ 135 тис.
1 690 $/м²

вулиця Миколи Голего, 5

Продаж просторої 2-кімнатної квартири за адресою: м. Київ, вул. Миколи Голего (вул. Лебедєва-Кумача) 5. Квартира розташована на 8 поверсі з 16. Загальна площа: 79,9 м² Житлова площа: 39,4 м² (площа кімнат: 16,4 м² та 23 м²). Спальна кімната з кондиціонером. Кухня: 20,5 м² з вбудованною лоджією (18,0 м²+2,5 м² лоджія). У кухні тепла з електричним підігрівом підлога. Великий коридор: 14,1 м² Лоджія: 4 м² Висота стелі 2.8 метра Чудове планування квартири: великі вітальня, спальна кімната, та кухня, 2 засклені лоджії, 2 санвузли, просторий коридор. Квартира двостороння, всі кімнати окремі, непрохідні. Чудовий стан. Квартира простора, зроблений якісний ремонт, оснащена усіма необхідними меблями та технікою. Меблі та двері зроблені з натурального дерева (дуб), підлога ясен. Все залишається. Квартира повністю готова до проживання. Зроблений авторський ремонт в тамбурі, ліфтовій зоні та загальному балконі. Будинок забезпечений усіма інженерними комунікаціями: централізоване теплопостачання, холодне водопостачання, каналізація, електрифікація, 2 ліфти, консьєрж. В будинку ОСББ. Матеріал стін: цегла. Будинок зовні утеплений. Документам більше 3х років. Запрошуємо на перегляд. Інфраструктура: Локація з дуже розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності магазини, супермаркети, аптеки, банки, відділення пошти, кав’ярні та медичні заклади. Поруч ТРЦ «Аркадія», спортивний комплекс SportLife, паркові зони. Район з високою концентрацією навчальних закладів: неподалік КПІ, НАУ, школи та дитячі садочки. Зручне транспортне сполучення: маршрутки, автобуси, тролейбуси, швидкісний трамвай, до ст. метро «Шулявська» 10 хв. на транспорті, 25 хв пішки.
2 кімнати
з ремонтом
79.9 / 39.4 / 20.5 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 16
2005 Рік будівництва
$ 125 тис.
1 524 $/м²

вулиця Миколи Голего, 5

Метро ШУЛЯВСЬА-12 ХВ. Будинок 2005 року з цегли,ттовщина основних стін - 70 см. Дуже тепла та простора квартира, вікна виходять на дві сторони . Меблі та техніка лишаються. Будинок обслуговує ОСББ.Вбудована кухня з побутовою технікою. Багато місця для зберігання. Дві глибокіІ, комфортні лоджії. Розвинена інфраструктура. У дворі Спортлайф з басейном, безліч дитячих закладів, магазини, кавярні. Метро - 10 хвилин.
2 кімнати
з ремонтом
82 / 39.6 / 18.4 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 16
2005 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 137 тис.
1 292 $/м²

вулиця Миколи Голего, 5

Продам 3к квартиру за адресою вул. Миколи Голего 5. Квартира з ремонтом та має роздільне планування. Площа 105,5/61.3/18. 13/16 поверх. Вхідні двері броньовані, міжкімнатні – деревяні. Є 2 санвузли та 2 засклені лоджії. В будинку власна котельня, дешеві комунальні послуги. В квартирі є кабельний та цифровий ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi. Меблі на кухні. Документи більше 3 років. Будинок збудований у 2005р . У дворі є шлагбаум. Чудова інфраструктура: поруч розташовані садочок, нова школа, гімназія «Ерудит», басейн, фітнес-клуб Спорт Лайф, торгові центри, Сільпо та АТБ.
3 кімнати
з ремонтом
106 / 61 / 18 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 16
2005 Рік будівництва
$ 110 тис.
1 222 $/м²

вулиця Миколи Голего, 5

Простора та світла квартира з вдалим плануванням: загальна площа — 90 м², житлові кімнати — 22,7 м² та 23,6 м², кухня — 15,4 м² з виходом на засклену лоджію, великий хол, за розміром як окрема кімната. Стан — хороший житловий: євровікна, бойлер, душова кабіна, вбудовані кухонні меблі, багаторівневі стелі з підсвіткою. Система опалення: Централізоване. Всі вікна виходять у тихий, затишний двір, завдяки чому квартира тепла й комфортна. Вбудовані кухонні меблі. Ціна: 110 000 $. Витрати покупця: Пенсійний 1%% і Комісія -2,5%%. Будинок 2005 року побудови. На поверсі всього три квартири, спокійні та адекватні сусіди. Ідеальна локація з розвиненою інфраструктурою: у дворі — Sport Life, поруч парки «Козача слобода» та Жовтневий, навчальні заклади: КПІ, НАУ, медмістечко, школи та дитячі садки, кафе, магазини, супермаркети, аптеки, банки, поштові відділення, зручне транспортне сполучення. Усі вікна виходять у тихий, затишний двір, завдяки чому квартира тепла й комфортна. Багаторівневі стелі з підсвіткою.
2 кімнати
з ремонтом
90 / - / 15.4 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 16
2005 Рік будівництва
$ 130 тис.
1 444 $/м²

вулиця Миколи Голего, 5

Пропонується затишна 2-кімнатна квартира загальною площею 90 м² з житловою площею 45 м² та кухнею 14 м². Квартира має зручне планування з роздільним санвузлом, додатковою гардеробною та заскленим балконом. Вікна металопластикові. Стан квартири відмінний, виконано євроремонт, що дозволяє одразу заїхати та жити. Система опалення централізована. В квартирі встановлено водонагрівач. Меблі та техніка залишаються в квартирі. Послуги агентства сплачує власник. Фінансові пропозиції приймаються. Перегляди можливі за попередньою домовленістю у зручний час. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. У дворі розташований Спортлайф. Ідеальна локація з розвиненою інфраструктурою. У пішому доступі знаходяться: парки Козача слобода та Жовтневий, навчальні заклади КПІ, НАУ, медгородок, школи та дитячі садки, кафе, магазини, супермаркети, аптеки, банки, поштові відділення, медичні заклади та зупинки громадського транспорту. Вікна квартири виходять у затишний двір. Квартира простора, має стильний ремонт та зручне планування. Є засклений балкон та металопластикові вікна. Фінансові пропозиції приймаються.
2 кімнати
з ремонтом
90 / - / 14 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 18
2005 Рік будівництва