Продаж квартир: вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19, Київ
9 оголошень по 3 квартирах
$ 185 тис.
1 968 $/м²
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується чудова і дуже світла 3к квартира в серці столиці - на Печерську, за адресою вул. Омельяновича-Павленко (Суворова) 19.
В квартирі 3 окремих кімнати, кухня, просторий передпокій, санвузол, 2 великі балкони.
Виконано свіжий косметичний ремонт!
Пофарбовані стіни, замінені міжкімнатні двері та плінтуси, замінена сантехніка.
На кухні є вся необхідна вбудована техніка - варочна поверхня (газова), духовий шкаф, мікрохвильова піч, витяжка, посудомийна машина.
Квартира повністю готова до проживання!
Двір закритий шлагбаумом, за квартирою закріплено місце.
Комфортний середній поверх і чудовий вид з вікон на Печерськ, Києво-Печерську Лавру та Батьківщину Мати.
Зручна транспортна розвʼязка, поруч є вся необхідна інфраструктура.
Маріїнський парк, Парк Вічної Слави, Києво-Печерська Лавра, Батьківщина Мати - в пішій доступності!
В пішій доступності станції метро Печерська та Арсенальна.
Перегляди за домовленістю.
За запитом є відеоогляд квартири.
3 кімнати
з ремонтом
94 / 56 / 14 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
1969 Рік будівництва
$ 149 тис.
1 585 $/м²
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла, простора, видова трикімнатна квартира в історичному центрі Києва, на Печерських пагорбах. Квартира має тристороннє планування з великою вітальнею кімнатою, обладнаною еркером з панорамними вікнами та виходом на просторі лоджії. Загальна площа квартири становить 94 м², з урахуванням 50%% площі двох незасклених лоджій (при заскленні площа збільшиться до 101.4 м²). Висота стелі - 2.69 метри. Кухня площею 10 м² може бути обєднана з кімнатою. Санвузли роздільні, оздоблені кахлем, є ванна. Квартира в житловому стані, з натуральним дубовим паркетом на підлозі.
Квартира має газове забезпечення. Система опалення централізована. Встановлено кондиціонер. Є лічильники.
Квартира частково мебльована, є меблі на кухні. Передбачені місця для шаф-купе та невеликі коморки.
Квартира вільна, юридично чиста та готова до оформлення угоди. Можливі перегляди за домовленістю в зручний час.
Будинок відомчий, цегляний, совмін, покращеного планування, побудований у 90-х роках. Має товсті стіни. Підїзд виходить у тихий зелений сквер, обладнаний шлагбаумом для мешканців та можливістю паркування авто. В будинку є домофон та ліфт.
Розташована в самому центрі Печерського району, поруч з Печерською районною державною адміністрацією. У пішій доступності станції метро Арсенальна, Печерська та Кловська. Район має найбільш розвинену інфраструктуру: заклади освіти (шкільна, дошкільна, вища), медичні заклади, державні установи, ринки, супермаркети, заклади харчування та дозвілля. Поруч знаходяться визначні памятки історії та архітектури, парки, сквери та фонтани. Зручне транспортне сполучення, 10 хвилин на авто до Хрещатика. Навпроти розташовані бізнес-центри Senator та Зоряний, Генеральна прокуратура України та поліція Печерського району.
Квартира світла, простора, видова, з великими вікнами. Є балкон та лоджія. Передбачені місця для зберігання речей. Район вважається одним з найбільш безпечних у місті. Квартира ідеально підходить для повноцінного життя та активного відпочинку сімї з дітьми.
3 кімнати
з ремонтом
94 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
1969 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 124 тис.
2 260 $/м²
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Вивіз відходів здійснюється. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована. Мультимедіа включає кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет.
Продаж квартири за зниженою вартістю. Комісія складає 3%%.
Будинок типу Совмін. Є ліфт. Парковка можлива вздовж проїзної частини вулиць Омеляновича – Павленка та Лейпцизької, а також гостьова парковка біля підїзду.
Квартира розташована у респектабельній локації столиці. Поруч знаходяться Печерська РДА, парк, Бізнес-центр Senator, торговельний центр, дитячий садок та гімназія. До станції метро «Арсенальна» - 15 хвилин пішки.
Квартира має балкон та лоджію. Ванна кімната обладнана.
2 кімнати
з ремонтом
54.7 / - / 8.7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
1969 Рік будівництва
ЛУНПродаж квартир Київська областьКиївПечерський районвулиця Михайла Омеляновича-Павленка
вулиця Михайла Омеляновича-Павленка 19